Вбудована мініатюра для Як ФОПам  заповнити документи на допомогу по частковому безробіттю?

Сюжет «UА:Суспільне. Тернопіль». Фахівець Тернопільського міськрайонного центру зайнятості детально розповідає, як фізичним особам — підприємцям заповнити документи на допомогу по частковому безробіттю.

 

22.06.2020
Вбудована мініатюра для Тернопільські підприємці можуть оформити допомогу від держави на час карантину

У програмі "Новини" на телеканалі "Тернопіль-1" 19.06.2020 - сюжет про те, що ФОП Тернопільщини можуть отримати виплату допомоги по частковому безробіттю (коментар директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолія Куриляка) .

 

 

22.06.2020
Вбудована мініатюра для Як ФОПам (без найманих працівників) заповнити документи на допомогу по частковому безробіттю?

Фахівець Тернопільського міськрайонного центру зайнятості детально розповідає, як фізичним особам — підприємцям (без найманих працівників) заповнити документи на допомогу по частковому безробіттю.

16.06.2020
Вбудована мініатюра для ФОПи Тернопільщини, які не працювали під час карантину, можуть отримати грошову допомогу від держави

Фізичні особи підприємці Тернопільщини, які не працювали під час карантину, можуть отримати грошову допомогу від держави. Для цього ФОПам потрібно в межах 90 днів з моменту припинення діяльності зібрати певний пакет документів та подати їх в центр зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску. Лише за кілька днів дії програми на Тернопільщині документи на допомогу подали більш як п'ятдесят фізичних осіб підприємців. Сюжет телеканалу TV-4 у програмі "Провінційні вісті" 12.06.2020.

 

15.06.2020
Вбудована мініатюра для Тернопільські ФОПи, які не працювали під час карантину, можуть отримати грошову виплату

На телерадіоплатформі «Файне місто ТV» 11.06.2020 - інтерв'ю із заступником директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександрою Островською. Мова йшла про виплати допомоги по частковому безробіттю ФОПам Тернопільщини, які не мають найманих працівників.

12.06.2020
Вбудована мініатюра для Чи є робота на Тернопільщині?

У сюжеті "Провінційні вісті" на телеканалі TV-4 03.06.2020 - про актуальні вакансії та тенденції на ринку праці Тернопільщини. Коментар директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука .

04.06.2020