Вбудована мініатюра для Яких професій потребує ринок праці Тернополя?

20.10.2021 у програмі "Аргументи" на телеканалі Тернопіль 1 - директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк вів мову про ринок праці м. Тернополя та актуальні вакансії; послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, електронні сервіси служби зайнятості; інтерактивну карту вакансій Тернопільщини, особливості відвідування центру зайнятості під час карантину та ще багато цікавого...

 

21.10.2021
Вбудована мініатюра для У яких сферах працевлаштовують колишніх військовослужбовців з Тернопільщини

На телеканалі ІНТБ у програмі "Новини" 15.10.2021 - сюжет про надання Тернопільською обласною службою зайнятості соціальних послуг учасникам АТО; вакансії у військових частинах.

18.10.2021
Вбудована мініатюра для Хочеш здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію? Отримай ваучер на навчання

Програма, створена на замовлення та за сприяння ОЦЗ – про видачу Тернопільською обласною службою зайнятості безкоштовних ваучерів на навчання.

 

13.10.2021
Вбудована мініатюра для У програмі "Допомагає служба зайнятості" – про електронний кабінет шукача роботи

Програма про те, як зареєструвати електронний кабінет шукача роботи на сайті https://ter.dcz.gov.ua/ , які його переваги і можливості.

12.10.2021
Вбудована мініатюра для "Аргументи": ринок праці Тернопільщини, реєстрація, права і обов'язки безробітних

25-хвилинна програма "Аргументи" на телеканалі "Тернопіль 1" - у прямому ефірі заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська вела мову про ринок праці області та актуальні вакансії; послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, у тому числі демобілізованим учасникам АТО; сприяння підприємництву, виплату компенсації єдиного соціального внеску, електронні сервіси служби зайнятості, важливість легальних трудових відносин та ще багато цікавого.

21.09.2021
Вбудована мініатюра для «Експертна порада: Як обрати професію»

На телеканалі «Тернопіль 1» у програмі «Експертна порада» поради начальника відділу організації профорієнтації Тернопільського ОЦЗ Тетяни Білінської про те як обрати професію.

10.09.2021