Вбудована мініатюра для Як цього року змінились умови реєстрації безробітних в центрі зайнятості?

У сюжеті на телеканалі "Суспільне.Тернопіль" у програмі новин за 09.02.2023 заступниця начальника управління реалізації політики зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості, начальниця відділу сприяння зайнятості Валентина Нікуліна розповіла про те, що через воєнний стан запровадили нововведення щодо періоду і розміру виплат допомоги по безробіттю; для переселенців спростили процедуру звільнення з попереднього місця роботи; є зміни щодо пошуку праці для чоловіків призовного віку.

28.02.2023
Вбудована мініатюра для Інтерв'ю з експертом центру зайнятості.  Як оцінюють бізнес-плани на грант до 250 000 грн

Інтерв'ю з Михайлом Жмурком, заступником директора Тернопільського обласного центру зайнятості. Як оцінюють бізнес-плани на грант до 250 000 грн на відкриття та розвиток власної справи. Матеріал підготувала експертка у сфері грантових можливостей, засновниця Школи з написання грантових проєктів, директорка Центру розвитку "ЧАС ЗМІН" Мар'яна Кобеля.

28.02.2023
Вбудована мініатюра для Головна умова – створити робочі місця: на Тернопільщині відновили мікрогрантову допомогу

У сюжеті на телебаченні "Суспільне. Тернопіль" в програмі новин за 09.02.2023 йдеться про те, що на Тернопільщині відновили мікрогрантову допомогу підприємцям. Вони мають можливість отримати від 50 до 250 тисяч гривень. Подати заявку на отримання мікрогранту можуть ті громадяни, які планують започаткувати власну справу або розвинути свій бізнес. Про це розповідає заступниця директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська. Своїми успіхами та планами ділиться підприємець Роман Погайдак – один із тих, хто отримав мікрогрант від держави.

17.02.2023
Вбудована мініатюра для Щоб стати на облік у центр зайнятості - обов'язковий військовий квиток: що змінилось для безробітних

Фахівці центру зайнятості попереджають про зміни. Через воєнний стан запровадили нововведення щодо періоду і розміру виплат допомоги по безробіттю. Для переселенців спростили процедуру звільнення з попереднього місця роботи. Є зміни щодо пошуку праці для чоловіків призовного віку. Детальніше — у сюжеті. Коментар закступника начальника управління реалізації політики зайнятості, начальника відділу сприяння зайнятості Валентини Нікуліної.

09.02.2023
Вбудована мініатюра для Мікрогрант у дії: харків'янка продовжує займатись вишивальним бізнесом у Тернополі

Складний етап для підприємців. Та, незважаючи на війну, люди наважуються відкривати власний бізнес і розвивати його. У цьому їм сприяють і мікрогранти від держави. Як цією можливістю за допомогою Тернопільського обласного центру зайнятості скористалася власниця релокованого бізнесу — у сюжеті телеканалу "Тернопіль 1". Коментар заступника директора Тернопільського ОЦЗ Михайла Жмурка.

05.02.2023
Вбудована мініатюра для Береш на роботу переселенців - отримуй компенсацію: програма діятиме і у 2023 році

Дію програми з компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб продовжили на 2023 рік.

20.01.2023