Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, фахівці Тернопільської обласної служби зайнятості організовували професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 245 професіями та напрямами через стажування, курси цільового призначення, підготовку та перепідготовку за індивідуальними навчальними планами і програмами безпосередньо на робочих місцях підприємств.

18.10.2019
Однією із дієвих послуг служби зайнятості Тернопільщини щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності краян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією. Для роботодавців - це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.
04.09.2019
Від чого залежить успіх кожної людини у житті? Існує багато різних думок та теорій з цього приводу, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане...Це — наполегливість, енергійність, ініціативність. Молоді чортківчанки Віта Іваськів та Леся Дзюрдзевич сьогодні успішно працюють продавцями-консультантами у Чорткові.
15.08.2019
У Збаразькій районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему: «Через неформальне навчання до реалізації мрії». Участь у заході взяла Оксана Бондаренко, яка із задоволенням поділилася своїми враженнями про навчання за направленням служби зайнятості і скористалася шансом здійснити свою давню мрію і стати професійним кухарем.
30.07.2019
16 безробітних ланівчан навчаються на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ України на курсах цільового призначення за 40-годинною програмою «Технологія виконання робіт на зерновому елеваторі». Підготовка здійснюється за направленнями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості під конкретне замовлення роботодавця - ПП «Захід-агроінвест», якому потрібні працівники у зв’язку із початком робіт на елеваторі.
01.07.2019
17 вересня 2019 року розпочали професійне навчання 23 безробітних у Львівському центрі професійно – технічної освіти держаної служби зайнятості за напрямком «безпечні методи та прийоми обслуговування котелень» за сприяння Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
26.09.2019
Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Цим правилом скористалися безробітні Раїса Ткач та Галина Федорук, перебуваючи на обліку в Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Після відвідування семінару  “Оволодій новою професією” вирішили здійснити своє бажання і перетворити улюблену справу у професію своєї мрії - працювати кухарями.
15.08.2019
Ірина Кульчицька, молода мама, яка виховує дитину до 6 років, звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. За освітою вона організатор театралізованих народних свят, працювала завідувачем клубу. Роботу для неї не вдалося підібрати, проте під час індивідуальної бесіди з кар’єрним радником виявилося, що майстерність приготування їжі - це її захоплення. «Хороший кухар вартий лікаря», – говорить народне прислів’я.
08.08.2019
Демобілізований військовослужбовець Ярослав Левицький з м. Бережани сьогодні має гарну роботу на місцевому підприємстві, яку допомогли підібрати у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
05.07.2019
 "Якщо ми не будемо мати бажання працювати над собою, освоювати нові знання та навички, ми не зможемо на рівні конкурувати на ринку праці. Людина повинна навчатися протягом усього життя", — зауважила Наталія Галат, жителька с. Нагірянка Чортківського району, яка на даний час проходить у Чортківському вищому професійне училище професійну перепідготовку за професією кухар 3 розряду, отримавши ваучер на навчання від служби зайнятості.
26.06.2019