оп
Віктор Слив’як, ще із шкільних років мріяв стати кухарем. Зараз він працює помічником кухаря в київському ресторані ТзОВ «Ронін-2015». Фахівці Гусятинської філії Тернопільського обласного центру зайнятості поінформували Віктора про можливість отримати офіційний документ державного зразка. Навчання проходило 28-30 травня 2019р. у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Він старанно заповнив анкету самооцінювання, проявив хороші професійні якості перед кваліфікаційною комісією, добре виконав теоретичні і практичні завдання.
03.06.2019
За направленнями служби зайнятості Тернопільщини на замовлення роботодавців безробітні збаражанки Наталія Бондаренко та Вероніка Франчук цьогоріч освоїли професію візажиста в Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму. Навчаючись, жінки оволоділи знаннями і навичками в галузі психології кольору, ознайомились із основами композиції і малюнка, навчались доглядати за обличчям, наносити макіяж.
27.05.2019
Вимогою сьогодення є необхідність постійної освіти дорослого населення, а особливо безробітних, із врахуванням специфічних особливостей, що зумовлюють необхідність навчатися упродовж життя. Фахівці Борщівської  районної філії розуміють, що саме через навчання необхідно систематично підтримувати професійну компетентність та конкурентоздатність людини і в такий спосіб забезпечувати її успішне працевлаштування.
08.05.2019
З метою підвищення конкурентоспроможності незайнятого населення на ринку праці та задоволення кадрового потреб підприємств, установ та організацій фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення для безробітних, які мають професію тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.
17.04.2019
У 2018 році до Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості звернувся за допомогою у працевлаштуванні колишній військовослужбовець, учасник АТО, Сергій Дубінчук. Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості з’ясувалось, що він має досвід роботи водієм автотранспортних засобів, проте, давно не працював за професією. Оскільки на той час сільськогосподарське фермерське господарство «Айва» здійснювало пошук водіїв автотранспортних засобів, Сергію запропонували за направленням служби зайнятості пройти стажування безпосередньо на робочому місці в СФГ.
17.04.2019
Борщівчанка Мар'яна Яремій, яка працює кухарем у дошкільному навчальному закладі “Вишиваночка”, скористалася можливістю підтвердити результати неформального навчання за професією кухар та отримати документ державного зразка. За спрямуванням Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, попередньо склавши анкету самооцінювання за обраною професією та відповідно до поданих заяви і документів, до Ріненського ЦПТО ДСЗ Мар'яна приїхала з твердим переконанням у власних силах. І не помилилася!
27.05.2019
Приватний підприємець із смт Підволочиськ, яка надає оздоровчі послуги населенню, Галина Чуфай у свій час звернулася в Підволочиський районний центр зайнятості, де отримала ваучер на навчання. Відтак, жінка вступила у Хмельницький інститут соціальних технологій ВНЗ "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна". Провчившись 1,5 року, в лютому 2018-го успішно завершила навчання за спеціальністю «Психологія».
14.05.2019
Через військовий конфлікт на сході України Олена Райзнер разом зі своїм чоловіком та маленькою донечкою були вимушені переїхати на Тернопільщину у м. Борщів. Рідна домівка, усталений побут, традиції, робота, друзі, сусіди - все це залишилось ніби в іншому житті… І от нове місто на Західній Україні, де потрібно встановлювати нові соціальні зв’язки, шукати можливості задовольняти свої потреби, адаптовуватися і пристосуватися на новому місці. 
17.04.2019
За плечима бучаччанки Романії Островської - чималий досвід роботи на різних посадах у аптеках, проте, втрати місця праці не вдалось уникнути… «У стані безробіття перебувати досить важко, отож почала активно шукати місце роботи, відтак у червні 2018 року звернулась за допомогою до Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, - розповіла Романія. – Тут мені запропонували пройти стажування за професією фармацевт у ФОП Надії Павлюк».
17.04.2019
25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського. Відтак, вони мають можливість безкоштовно вдосконалити знання щодо медичних інформаційних систем, використання технологій баз даних для обробки і аналізу медичної інформації, про відповідні можливості Інтернету та Google-сервісів тощо.
11.04.2019