Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

07.08.2020
Суші-бари досить новий напрямок у сфері громадського харчування, який стрімко розвивається. Працювати у такому закладі цікаво і перспективно. Тернопільський підприємець Микола Ордеха вирішив розширити свій бізнес і відкрити в Збаражі перший заклад японської кухні. З метою підбору кадрів він звернувся у Збаразьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості. Кілька безробітних краян зацікавилися роботою у такому закладі.
24.07.2020
Життя прожити – не поле перейти. Ким тільки не довелося працювати Наталії Лукасевич із Підволочиського району. Маючи професії бухгалтера та оператора ЕОМ, у неї була робота не тільки за фахом, а й соціальним працівником, у хлібопекарні, майстром бетонного цеху, технічним працівником, підсобником на кухні… Працюючи підсобним робітником у комунальному підприємстві, жінка мріяла реалізувати свої здібності у куховарстві, адже захоплюється приготуванням різних страв, випробуванням нових рецептів.
15.07.2020
В І півріччі 2020 року надавались консультаційні послуги щодо можливості проходження професійного навчання особам з обмеженими можливостями, які зверталися в службу зайнятості Тернопільщини.
10.07.2020
Для швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва, трудового колективу та задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах Тернопільська обласна служба зайнятості проводила роботу з підвищення кваліфікації безробітних. За 6 місяців 2020 року підвищували кваліфікацію 1025 осіб, із них 609 громадян – шляхом стажування та 416 осіб - на курсах цільового призначення. Найбільш успішною була співпраця з сільськогосподарськими підприємствами регіону, сфери послуг, закладів торгівлі та громадського харчування.
10.07.2020
Вік живи – вік учись! Ця відома українська народна мудрість сьогодні актуальна, як ніколи. Освіта в дорослому віці допомагає по-новому розкрити свої здібності, відшліфувати професійні навички, додає впевненості, мотивує на успіх та розвиток.
06.08.2020

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

15.07.2020
Тернопільською обласною службою зайнятості значна увага приділялась  професійному навчанню учасників АТО/ООС. Професійне навчання проходили 12 осіб. Колишні воїни здобували фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та водія тролейбуса, навчалися за програмою «Підприємець-початківець» для започаткування власної справи, підвищували кваліфікацію на курсах «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємстві», стажувалися безпосередньо на робочих місцях підприємств, установ та організацій. Після навчання  працевлаштовано 8 осіб.
10.07.2020
В Івано-Франківському, Львівському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 3 жителів Тернопільської області  здобували професію оператора котельні та 335 - підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямами: «Підприємець – початківець»», «Новітні технології вирощування сільськогосподарських культур з використанням сучасної техніки», «Особливості вимог виробничої санітарії, гігієни та охорони праці для працівників підприємств з виготовлення меблів», «Безпечне ведення робіт в сільськогосподарській галузі» і ін.
10.07.2020