Четверо безробітних, зареєстрованих у Підволочиській райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості, після попереднього навчання за дуальною формою за професією плодоовочівник, отримали постійну роботу в СГ ТОВ "ТЕРРА". Навчання було організоване райфілією ОЦЗ на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на замовлення згаданого сільськогосподарського товариства.
14.06.2021

9 червня 2021 року розпочинається професійне навчання за професією коваль ручного кування 2-3 розряду в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На навчання зараховуються слухачі віком не менше 18 років на момент закінчення навчання, які мають базову або повну загальну середню освіту.

26.05.2021
На початку серпня 2020 року Уляна Пиж, жителька м. Монастириська, у пошуках роботи звернулась в Монастириську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості. За освітою вона вихователь дошкільного закладу, проте мала досвід роботи й продавцем продовольчих товарів.
24.05.2021
Професійне навчання - один з інструментів активної політики служби зайнятості на ринку праці. Так, в березні 2021 року Гусятинська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості спрямувала 20 безробітних краян, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень тракториста, у Борщівський агротехнічного коледжу на навчання за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії Н.
12.05.2021

Майбутні курсанти здобудуть освітню кваліфікацію бакалавр з обліку і оподаткування. Абітурієнтам необхідно до 15 травня 2021 року подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання https://osvita.np.gov.ua.

Починаючи з 2021 року, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ запроваджено набір групи курсантів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією – бакалавр з обліку і оподаткування.

06.05.2021

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання в Тернопільській області

03.06.2021

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

25.05.2021
Одним із видів соціальних послуг служби зайнятості є організація роботи щодо можливості підтвердження громадянами професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями, що дає можливість отримати відповідний документ державного зразка. Так, до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулась Світлана Лисак, яка працювала в КНП «Міська комунальна лікарня № 3», мала досвід роботи на кухні, відмінні професійні навики, проте, документа про освіту, який би підтверджував кваліфікацію не було.
20.05.2021
Історія успіху Марії Дячинської: «Маю і професію, і роботу, яка мені подобається, та ще й у рідному селі» На початку грудня 2020 року Марія Дячинська із с. Цигани на Борщівщині у пошуках роботи звернулася в Борщівську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості.
12.05.2021

з/п

Назва професії

(спеціальності, напряму, програми, галузі знань)

 

Вид навчання

30.04.2021