оп
Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Цим правилом скористалися безробітні Раїса Ткач та Галина Федорук, перебуваючи на обліку в Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Після відвідування семінару  “Оволодій новою професією” вирішили здійснити своє бажання і перетворити улюблену справу у професію своєї мрії - працювати кухарями.
15.08.2019
Ірина Кульчицька, молода мама, яка виховує дитину до 6 років, звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. За освітою вона організатор театралізованих народних свят, працювала завідувачем клубу. Роботу для неї не вдалося підібрати, проте під час індивідуальної бесіди з кар’єрним радником виявилося, що майстерність приготування їжі - це її захоплення. «Хороший кухар вартий лікаря», – говорить народне прислів’я.
08.08.2019
Демобілізований військовослужбовець Ярослав Левицький з м. Бережани сьогодні має гарну роботу на місцевому підприємстві, яку допомогли підібрати у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
05.07.2019
 "Якщо ми не будемо мати бажання працювати над собою, освоювати нові знання та навички, ми не зможемо на рівні конкурувати на ринку праці. Людина повинна навчатися протягом усього життя", — зауважила Наталія Галат, жителька с. Нагірянка Чортківського району, яка на даний час проходить у Чортківському вищому професійне училище професійну перепідготовку за професією кухар 3 розряду, отримавши ваучер на навчання від служби зайнятості.
26.06.2019
Від чого залежить успіх кожної людини у житті? Існує багато різних думок та теорій з цього приводу, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане...Це — наполегливість, енергійність, ініціативність. Молоді чортківчанки Віта Іваськів та Леся Дзюрдзевич сьогодні успішно працюють продавцями-консультантами у Чорткові.
15.08.2019
У Збаразькій районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему: «Через неформальне навчання до реалізації мрії». Участь у заході взяла Оксана Бондаренко, яка із задоволенням поділилася своїми враженнями про навчання за направленням служби зайнятості і скористалася шансом здійснити свою давню мрію і стати професійним кухарем.
30.07.2019
16 безробітних ланівчан навчаються на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ України на курсах цільового призначення за 40-годинною програмою «Технологія виконання робіт на зерновому елеваторі». Підготовка здійснюється за направленнями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості під конкретне замовлення роботодавця - ПП «Захід-агроінвест», якому потрібні працівники у зв’язку із початком робіт на елеваторі.
01.07.2019
25-річний теребовлянець Олег Серединський за спрямуванням районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості навчався у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі за професією електрогазозварник за індивідуальною формою на конкретному робочому місці у ФОП П.М. Водовіз, який займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. І от із 14 червня 2019 року чоловік уже має бажану роботу.
26.06.2019
Віктор Слив’як, ще із шкільних років мріяв стати кухарем. Зараз він працює помічником кухаря в київському ресторані ТзОВ «Ронін-2015». Фахівці Гусятинської філії Тернопільського обласного центру зайнятості поінформували Віктора про можливість отримати офіційний документ державного зразка. Навчання проходило 28-30 травня 2019р. у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Він старанно заповнив анкету самооцінювання, проявив хороші професійні якості перед кваліфікаційною комісією, добре виконав теоретичні і практичні завдання.
03.06.2019