У Бережанському районному центрі зайнятості було вручено перший ваучер для оплати навчання за новою професією. Отримала його 46-річна Олена Якимів.

Пані Олена з 2005 року працює у місцевому дитячому садку «Ромашка» кухонним робітником. У квітні минулого року їй запропонували посаду кухаря та рекомендували пройти професійне навчання за цією професією.

19.03.2018
Фахівці Шумського районного центру зайнятості докладають чимало зусиль вирішенні питання сприяння працевлаштуванню молоді. Адже ця категорія безробітних доволі часто виявляється не конкурентоспроможною на ринку праці. Серед чинників, що впливають на зайнятість молоді, є недостатність навиків чи досвіду роботи, невміння презентувати свої професійні навички та знання; невпевненість у власних силах.
02.03.2018
Фахівці Кременецького районного центру зайнятості постійно проводять роботу з метою підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці безробітних осіб. А сприяння у працевлаштуванні тимчасово переміщених осіб із зони АТО – на особливому контролі служби зайнятості. Так, у січні 2018 року переселенці з Донеччини Тетяні Масліковій фахівці Кременецького районного центру зайнятості запропонували пройти стажування за професією економіст у відділі освіти Кременецької міської ради. Тетяна погодилась.
02.03.2018