Фахівці Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували навчання для підвищення кваліфікації 18 безробітних з 05 жовтня по 09 жовтня 2020 року. Навчання здійснюється на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. за навчальною програмою «Безпечні методи та прийоми обслуговування котелень» та проходить з дотриманням санітарних вимог в період карантину в Культурному центрі Єловицьких.
08.10.2020
У Шумській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості закінчили онлайн навчання оператори котельні за навчальною програмою ‘Навчання та повторна перевірка знань оператора та машиніста (кочегара) котельні. 5 шумчан онлайн-режимі прослухали курс з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
06.10.2020

Разом їздили на роботу, разом працювали, разом в карантинний час були звільнені після багаторічної праці швачками на одному з підприємств Кременецького району, разом звернулися за допомогою у працевлаштуванні в районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості…

23.09.2020
Бережанка Зоряна Головацька, економіст за професією, ніколи б не подумала, що хобі - ремонт та шиття одягу - допоможе їй знайти роботу мрії, адже сьогодні вона з радістю іде працювати у швейний цех ФОП Катерини Войчишин, яка займається виготовленням жіночої білизни для сну і відпочинку під власною торговою маркою «Martellе», відомою як в Україні, так і за кордоном.
18.09.2020

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

17.09.2020
До Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості звернулася директорка Максимівського комунального садочку “Пролісок” Надія Пелех за допомогою у вирішенні питання працевлаштування Людмили Корольової, яка підходить на посаду кухаря, має досвід роботи, але немає освіти по даній професії.

07.10.2020

До початку опалювального сезону, перш ніж приступити до роботи у котельнях різних закладів та організацій, майбутні фахівці повинні пройти відповідну теоретичну та практичну підготовку.

Отож, фахівці Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували підготовку безробітних, які мають професію оператор котельні або машиніст (кочегар) котельної та бажання знайти роботу з обслуговування котелень.

29.09.2020

27-річний житель Чорткова Богдан Романський, юрист за освітою, незважаючи на незначний досвід роботи, сьогодні успішно працює менеджером у ФОП Перуна Петра Романовича, який займається хлібобулочними виробами. Цю роботу йому допомогла підшукати кар’єрна радниця у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Минулого року молодий чоловік звернувся до служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи, проте і сам активно шукав прийнятне місце праці.

22.09.2020

18-річна Мар’яна Мішеченко із села Скорики Підволочиського району звернулася до районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості в серпні 2020 року.

«У червні цього року я завершила навчання за професією кухар у місцевому ліцеї, почала працювати за фахом у приватного підприємця, проте, через місяць втратила місце праці. Зараз шукаю відповідну роботу», - розповіла Мар’яна.

18.09.2020

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

07.08.2020