Безкоштовне навчання на курсах — QA Automation with C# і JavaScript. 
 Термін подання заявок до 11 квітня включно. Тривалість навчання - 3,5 місяці.
 Для проходження навчання здійснюється відбір кандидатів.

16.03.2023
Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
06.03.2023

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

03.03.2023

До уваги усіх, хто планує вдосконалити рівень професійних знань, здобути нові навички та прагне зекономити на навчанні!

Ваучер на навчання - це документ, що дає право безоплатно* пройти перепідготовку за робітничими професіями, отримати спеціалізацію, підвищити кваліфікацію в закладах освіти чи безпосередньо у роботодавця. Якщо Ви маєте професійну-технічну  чи  вищу освіту, але не зареєстровані у службі зайнятості як безробітний, Ви можете безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

03.03.2023

На сьогодні в Україні у системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти, де жителі Тернопільщини можуть здобути фах та підвищити кваліфікацію за більш як 300 напрямками та професіями сфер будівництва, послуг, промисловості, ІТ-технологій, сільського господарства, транспорту і зв’язку, народних промислів та ін.

22.02.2023
Чи допомагає отримане професійне навчання у працевлаштуванні?
08.03.2023

Якщо у Вас є знання та досвід роботи за професією кухар, але немає відповідного документа про кваліфікацію, Тернопільський обласний центр зайнятості сприяє у підтвердженні результатів неформального професійного навчання (набутих професійних знань, умінь і навичок, незалежно від місця, строку та форми їх отримання).

03.03.2023

Безкоштовне навчання для кіберфахівців: дізнаєтесь про основи кібербезпеки й отримаєте допомогу в пошуку роботи від рекрутингової платформи.

Після успішного проходження програми учасники отримають престижний сертифікат міжнародного зразка.

02.03.2023
Таке навчання пропонують у Рівненському Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Його можуть пройти усі, хто цікавиться досконалим керуванням безпілотників. Напрям «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)».

Початок навчання – 27 лютого.

21.02.2023