Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області
19.04.2024

Курс «Комп’ютеризований бухгалтерський облік" -  BAS Бухгалтерія та інші бухгалтерські програми.

Очна або дистанційна форма навчання.

Формування груп – щомісяця.

Термін навчання:  1 або 2 місяці у Рівненському ЦПТО Держаної служби зайнятості.

За направленням служби зайнятості навчання безкоштовне.

Додаткова інформація на сайті  за тел.  0673132283

До прийому на роботу, якщо людину можна зареєструвати у нас безробітною її можна направити на це навчання за кошти центру зайнятості.

15.04.2024

Безоплатний курс із кібербезпеки для початківців на платформі Cisco.

Початок занять 15 квітня 2024 року, тривалість - 2,5 тижні.

11.04.2024

У квітні 2024 року за ваучером на оплату навчання розпочинається підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» на базі Львівського національного університету природокористування (місто Дубляни, Львівська область).

03.04.2024
Пройти навчання за напрямками: «Медицина», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація» «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування» «Терапія та реабілітація»

чи освоїти професії:

01.04.2024

Пройти навчання за спеціальностями:

«Агрономія», «Геодезія та землеустрій», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

чи освоїти професії:

15.04.2024

У квітні 2024 року розпочинається перепідготовка за ваучером за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі Тернопільського фахового коледжу ТНТУ імені І. Пулюя.

11.04.2024

У квітні 2024 року розпочинається підвищення кваліфікації за ваучером за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорій А2, В1 на базі Зборівського фахового коледжу ТНТУ імені І. Пулюя.

У плані навчання: способи і особливості виконання сільськогосподарських та інших робіт машинно-тракторними агрегатами відповідно до вимог агротехніки й агротехнології, експлуатаційне регулювання тракторів, будова, принцип дії, вимоги до комплектування машинно-тракторних агрегатів для виконання механізованих робіт, ремонт тракторів.

09.04.2024

15 квітня 2024 року розпочинається навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професією «молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

У плані навчання: чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я, права, обов’язки та відповідальність молодшої медичної сестри з догляду за хворими, правила санітарії і гігієни, нескладні медичні маніпуляції, правила охорони праці.

02.04.2024

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

▪️Архітектура та містобудування»,
▪️Будівництво та цивільна інженерія»,
▪️«Деревообробні та меблеві технології»

чи освоїти професії:

26.02.2024