Семеро безробітних з різних районів Тернопільської області успішно пройшли 13-денне професійне навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець». Вони дізналися про підприємництво в Україні; вивчили основи управління власним бізнесом, маркетингу, ринкової економіки, бізнес-планування. Цікавими для слухачів були питання правового регулювання, обліку, оподаткування та звітності суб’єкта підприємницької діяльності.
07.08.2018
З початку року Зборівський районний центр зайнятості направив 44 безробітних на навчання шляхом стажуванням  на конкретних робочих місцях. Кращими роботодавцями, які активно співпрацюють з службою зайнятості є ТзОВ «СТЕП», ТзОВ «Гаї-Розтоцькі будівельні матеріали» та ТОВ «ПЛЮС-ТРИ».
17.07.2018
Пройшли часи, коли можна було прожити все своє трудове життя із одним записом у трудовій книжці. Відходить у минуле можливість вибору однієї професії на все життя. Приказка "Вік живи - вік учись" найточніше описує сьогодення, є гаслом нашого стрімкого і мінливого часу.
22.05.2018
З метою модернізації професійної підготовки робітників, наближення навчально-виробничого процесу до потреб виробництва та підготовки персоналу з високим рівнем професійної компетентності, обласна служба зайнятості Тернопільщини та освітні заклади залучають роботодавців до співпраці від формування змісту, структури навчання до оцінювання його результатів, впроваджують в навчально-виробничий процес елементи дуальної форми навчання.
17.05.2018
Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем — мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без відповідного документа про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці. Відтак, Чортківський районний центр зайнятості здійснює роботу з підтвердження професійної кваліфікації для осіб, які мають відповідні знання, уміння та навички, за результатами неформального навчання за професією кухар (3-6 розряд) в Рівненському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.
08.05.2018
Кожна людина самостійно обирає професійний шлях чи сферу діяльності. З-поміж тих, хто шукає роботу через службу зайнятості, є ініціативні та кмітливі краяни. Іноді вони потребують лише фахової поради, підтримки. Так, Михайло Процко, за професією технік-механік сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, у січні 2018 року звернувся до Монастириської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.
07.08.2018
В умовах постійного розвитку технологій знання та навички роботи працівників швидко втрачають свою актуальність. Тому, для збільшення конкурентоспроможності людей на ринку праці, служба зайнятості проводить професійне навчання шляхом видачі ваучера для оплати навчання. Він надається особам, яким виповнилось 45 років, які мають страховий стаж більше 15 років, для здобуття професії чи спеціальності, відповідно до рівня освіти та потреб ринку праці.
08.06.2018
Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, фахівці обласної служби зайнятості Тернопільщини організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.
17.05.2018

Оксана Черевата із села Самолусківці на Гусятинщині працювала помічником шкільного кухаря. Пізніше, перебуваючи на обліку у Гусятинському районному центрі зайнятості, зацікавилася можливістю підтвердити результати неформального навчання, адже професію кухаря освоїла безпосередньо на робочому місці.

11.05.2018
З усіх видів професійного навчання на сьогодні надається перевага підвищенню кваліфікації безробітних шляхом стажування. Щоб полегшити собі завдання з підбору персоналу, підприємці звертаються до служби зайнятості, яка забезпечує їх робочою силою відповідно до поставлених вимог. Стажування проводиться на підприємствах з гарантованим працевлаштуванням.
04.05.2018