Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, у 2019 році фахівці Тернопільської обласної служби зайнятості організували професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 267 професіями та напрямами через стажування, курси цільового призначення, підготовку та перепідготовку за індивідуальними навчальними планами і програмами безпосередньо на робочих місцях підприємств.
17.01.2020
На даний час набуває все більшої актуальності професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних під конкретні замовлення роботодавців безпосередньо на робочих місцях. Роботодавець без додаткових витрат отримує кваліфіковані кадри, а безробітні - нову професію і гарантований заробіток.
20.12.2019
Здавалося, ще вчора була парта у коледжі, навчальні лабораторії, вечори за книжками, іспити та контрольні… А сьогодні цьогорічна випускниця Чортківського державного медичного коледжу, за фахом фармацевт, Софія Пеляк – вже має омріяну роботу у рідному місті. А допомогла їй досягти професійного успіху кар’єрна радниця у Монастириській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
12.11.2019
У жовтні 2019 року на передодні опалювального сезону за направленням Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості виявили бажання підвищити кваліфікацію 60 безробітних, які мають професію «оператор котельні» та «машиніст (кочегар) котельної».
23.10.2019
51-річний житель с. Великий Говилів Хоростківської ОТГ Гусятинського р-ну Іван Ключник небезпідставно має надію на працевлаштування на одному із деревообпробних підприємств області, адже сьогодні він успішно здобуває в Тернопільському НКЦ професію водія навантажувача, отримавши від служби зайнятості ваучер на навчання.
14.01.2020
З метою забезпечення належних умов для організації професійного навчання безробітних, раціонального використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та відповідно до п.
27.12.2019
Після закінчення військової служби за контрактом, учасник АТО, 37-річний ланівчанин Микола Лень звернувся у пошуку роботи до служби зайнятості. Оскільки чоловік не мав професійної освіти, фахівці служби запропонували йому пройти профнавчання на електрогазозварника у державному професійно-технічному навчальному закладі «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі».
21.11.2019
Сьогодні молодий житель с. Ілавче Іванівської ОТГ Теребовлянського району Андрій Гоцко, враховуючи можливості, а не фізичні обмеження, успішно працює електриком дільниці у комунальному підприємстві «Ілгіс» Іванівської об’єднаної територіальної громади. А допомогли йому знайти роботу кар’єрні радники Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
04.11.2019

Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, фахівці Тернопільської обласної служби зайнятості організовували професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 245 професіями та напрямами через стажування, курси цільового призначення, підготовку та перепідготовку за індивідуальними навчальними планами і програмами безпосередньо на робочих місцях підприємств.

18.10.2019