На замовлення сільськогосподарських підприємств Ф/Г «Беріжок», Ф/Г «Павлюків» та Ф/Г «Любава» фахівці Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для безробітних курси цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємствах АПК» на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

06.04.2021
Бучаччанка Марія Лугова, за професією технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва, тривалий час працювала приймальником молочної продукції, але втратила роботу. За допомогою у пошуку нового місця праці звернулася до Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
29.03.2021

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування в Тернопільській області

17.03.2021

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи — мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документа про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.

01.03.2021
Козівська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості направила 18 безробітних краян, які раніше працювали в сільськогосподарських підприємствах, на підвищення кваліфікації за напрямком «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві АПК» на базі Івано–Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
05.04.2021
Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для безробітних курси цільового призначення. Підвищували кваліфікацію 59 безробітних, які мають професію тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та водій автотранспортних засобів за напрямом “Експлуатація новітніх видів автотранспортних засобів та тракторів” на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
23.03.2021

На замовлення сільськогосподарських підприємств ТОВ «АГРО-МЛИН», ФГ "ЩЕДРА НИВА" та ПП "ДАРИ ЛАНІВ» фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для безробітних курси цільового призначення за напрямком: «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві АПК».

17.03.2021

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання в Тернопільській області

12.03.2021
У зв’язку з початком весняно-польових робіт на замовлення сільськогосподарських підприємств фахівці Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчання безробітних на курсах цільового призначення за напрямом «Безпечне ведення робіт в сільськогосподарській галузі».

26.02.2021