З метою приведення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи у відповідність до вимог роботодавців, у січні-вересні 2018 року за сприяння Тернопільської обласної служби зайнятості 2065 безробітних краян проходили професійне навчання. Найбільш поширеними професіями, які здобули безробітні, є: кухар, водій тролейбуса, продавець, електрогазозварник, бджоляр, перукар, кравець. Завершили навчання 1624 безробітних, з них 1042 працевлаштовані. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
09.10.2018
Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді бухгалтера. Так склалися обставини, що довелось шукати іншу роботу, і за допомогою у 2017 році вона звернулась до Борщівського районного центру зайнятості. На інформаційних семінарах дізналась про можливості професійного навчання за спрямуванням служби зайнятості, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
14.09.2018
Семеро безробітних з різних районів Тернопільської області успішно пройшли 13-денне професійне навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець». Вони дізналися про підприємництво в Україні; вивчили основи управління власним бізнесом, маркетингу, ринкової економіки, бізнес-планування. Цікавими для слухачів були питання правового регулювання, обліку, оподаткування та звітності суб’єкта підприємницької діяльності.
07.08.2018
З початку року Зборівський районний центр зайнятості направив 44 безробітних на навчання шляхом стажуванням  на конкретних робочих місцях. Кращими роботодавцями, які активно співпрацюють з службою зайнятості є ТзОВ «СТЕП», ТзОВ «Гаї-Розтоцькі будівельні матеріали» та ТОВ «ПЛЮС-ТРИ».
17.07.2018
Пройшли часи, коли можна було прожити все своє трудове життя із одним записом у трудовій книжці. Відходить у минуле можливість вибору однієї професії на все життя. Приказка "Вік живи - вік учись" найточніше описує сьогодення, є гаслом нашого стрімкого і мінливого часу.
22.05.2018
З року в рік вже стало традицією перед початком опалювального сезону проводити щорічну перевірку знань для працівників котелень шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення з подальшим працевлаштуванням на підприємствах міста Чорткова та району.
03.10.2018

Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, фахівці обласної служби зайнятості Тернопільщини організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

23.08.2018
Кожна людина самостійно обирає професійний шлях чи сферу діяльності. З-поміж тих, хто шукає роботу через службу зайнятості, є ініціативні та кмітливі краяни. Іноді вони потребують лише фахової поради, підтримки. Так, Михайло Процко, за професією технік-механік сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, у січні 2018 року звернувся до Монастириської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.
07.08.2018
В умовах постійного розвитку технологій знання та навички роботи працівників швидко втрачають свою актуальність. Тому, для збільшення конкурентоспроможності людей на ринку праці, служба зайнятості проводить професійне навчання шляхом видачі ваучера для оплати навчання. Він надається особам, яким виповнилось 45 років, які мають страховий стаж більше 15 років, для здобуття професії чи спеціальності, відповідно до рівня освіти та потреб ринку праці.
08.06.2018
Для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці та для забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами, фахівці обласної служби зайнятості Тернопільщини організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.
17.05.2018