З чого почати шлях до нової професії на Дія.Освіта?

З’ясуйте, ким хочете стати. Вам допоможе профорієнтаційний тест на платформі. Розробили його разом з провідною українською IT-компанією Beetroot. 

Тест допоможе виявити ваші сильні сторони, інтереси та риси особистості. До вас лише одна вимога — чесно відповідати на запитання. На це потрібно не більше 10 хвилин.

06.06.2023
На базі Тернопільського Освітнього Хабу стартував профорієнтаційний проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!», в рамках якого створено однойменний мультимедійний SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів.
17.04.2023

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці-консультанти, бухгалтери, водії та кухарі.

06.02.2023
  Валерія Руднічук, Talent Acquisition Stream Lead в Parimatch Tech — про нову реальність на ринку праці, поширені помилки та корисні поради під час пошуку роботи.  Конкуренція на ринку збільшилася Ринок праці в IT, можна сказати, переживає нову реальність. З одного боку, за даними DOU, з початку повномасштабної війни в Україні кількість вакансій на платформі знизилася у 2-2,5 рази — в середньому це 1 000 вакансій на тиждень. Далі ми побачили невелике зростання, яке потім стабілізувалося. 
22.09.2022
Зважаючи на загальний безпековий контекст та завершення епохи глобалізації, вже можна робити прогнози, які професії будуть популярними в найближчому майбутньому в Україні.   Які сфери найактивніше розвиватимуться, – аналізував економіст Національного банку України Владислав Філатов. 1. Професійні військові Тепер ми точно переконалися, що без потужної та професійної армії не зможемо мати майбутнього як країна. Також очевидно, що основу системи безпеки мають складати професійні військові, зокрема офіцери.
17.06.2022

Деякі професії раніше можна було тільки уявити. Наприклад, як частину футуристичного всесвіту, але ніяк не повсякденності. Однак, багато з них стають реальними і затребуваними вже сьогодні.

Оператор безпілотного літального апарату

02.06.2023
Для того, щоб знайти своє місце у світі професій, необхідно враховувати дуже багато особливостей своєї натури. Одна з них -  темперамент. Деякою мірою він впливає і на розвиток здібностей, особливо тих, які пов’язані з рухами, увагою, здатністю переключатись з одного типу діяльності на інший. Існує чотири типи темпераменту:
22.02.2023
Польська мова популярна через близькість до нас цієї країни. Наші люди схожі за менталітетом, мови теж мають чимало спільного. Під час війни саме до Польщі поїхало за тимчасовим захистом кілька мільйонів українців. Від Тернополя до Варшави кілька годин їзди.
22.12.2022

Після закінчення війни найбільші темпи приросту досягатимуться в галузях, які працюватимуть на відновлення внутрішнього ринку.

На першому етапі найбільш активно розвиватимуться і потребуватимуть кадрів будівництво, сільське господарство, виробництво продуктів харчування, гуртова та роздрібна торгівля, логістика, виробництво хімічної продукції, електричного устаткування, меблів.

06.07.2022

До ТОП-7 найпопулярніших спеціальностей серед українських абітурієнтів у 2018 році увійшли: філологія, право, менеджмент, середня освіта, комп’ютерні науки, економіка, медицина — таку статистику наводить МОН. Щоб дізнатися, які сфери та спеціальності будуть у тренді наступного десятиліття, «Освіторія» звернулася до керівника експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Катерини Криворученко.

02.05.2022