Сьогодні все частіше можна почути слово барбершоп. Все більше цих закладів відкривається в містах.             Хто такий барбер і звідки виникла ця професія?
09.06.2021

Безробіття молоді впливає на соціально-економічний стан України. Молодіжний сегмент – це найбільш проблемна частка загальнонаціонального ринку праці, а тому потребує державної соціальної підтримки. Методи державного сприяння зайнятості молоді, що існують, не до кінця враховують особливості цієї вікової категорії.

Своїми думками та досвідом поділилася студентка, копірайтерка Тетяна Завгородня.

03.06.2021
Чимало людей чомусь переконані, що філологія наразі — галузь, яка не може приносити достойний заробіток. Склався стереотип, що випускники вишів, маючи лінгвістичну освіту, або не працюватимуть за спеціальністю взагалі, або будуть підробляти репетиторами чи письмовими перекладачами, або просто будуть застосовувати набуті знання під час подорожей, або задля “ану переклади мені цю пісню/інструкцію/брошурку.” Але основною роботою цю спеціальність мало хто бачить. А дарма!
06.04.2021

Ви активно шукаєте роботу, вас запрошують на співбесіди у різні компанії, а ви щоразу відчуваєте себе, наче на допиті? Це поширена ситуація. Рон Фрай – відомий американський письменник, автор бестселерів з підвищення ефективності роботи та навчання, у своїй книзі «Як пройти співбесіду в компанію мрії. Ілон Маск, я той, хто вам потрібен» зазначає, що більшість кандидатів неправильно уявляють співбесіду та наголошує, що саме кандидат здебільшого відповідальний за співбесіду.

16.03.2021
Щодня Державна служба зайнятості реєструє по кілька тисяч безробітних. На сьогодні в Україні такий статус мають понад 466 тис. людей – і це тільки офіційні цифри. Порівняно з тим самим періодом минулого року, це на 126 тис. більше.  Найбільше постраждали галузі, пов’язані з масовим відвідуванням людей. Це ресторанний бізнес, торгово-розважальні центри, кінотеатри та туристичний бізнес. Багатьох працівників звільнили чи відправили в неоплачувану відпустку, а роботу у тій самій сфері знайти було складно. 
01.02.2021
Логіст – це спеціаліст, який на професійному рівні займається доставкою різних товарів, розміщенням їх на складі. До його обов’язків також входить розробка найбільш економічно вигідних схем постачання продукції у потрібні терміни, аналіз ринку транспортних послуг, організація зустрічей із партнерами, проведення розрахунків, налагодження контактів з виробниками та відділами продажу, перемовини із працівниками складів, підготовка необхідної документації для розмитнення чи вивозу через митницю вантажів. 
08.06.2021
У сучасному світі кандидатам, які точно знають, чого хочуть, досить легко знайти застосування своїм знанням і досвіду в будь-якій сфері. Проте диплом про яку б освіту ви не тримали в руках, обов’язково знайдеться декілька непересічних вакансій, на яких хотілося б себе спробувати.
11.05.2021

Для того, щоб знайти своє місце у світі професій, необхідно враховувати дуже багато особливостей своєї натури. Одна з них -  темперамент. Деякою мірою він впливає і на розвиток здібностей, особливо тих, які пов’язані з рухами, увагою, здатністю переключатись з одного типу діяльності на інший. Існує чотири типи темпераменту:

01.03.2021
Рік 2020-й увійде в історію людства як рік пандемії коронавірусу. Проте немає лиха без добра: цей рік став періодом поширення нових форматів: онлайнові уроки з екзотики перейшли в соціальну практику.  Плюси та мінуси онлайн-викладання Діти, які працювали з репетиторами, дорослі, які відвідували курси, самі викладачі – усі вони були поставлені перед необхідністю занять через відеозв’язок. І багатьом так сподобалося, що тепер вони просто не хочуть повертатися до викладання й навчання в класах.
30.12.2020