У сфері зайнятості пануватиме ринок кандидата

За спостереженнями Олени Журочкіної, HR-експертки, майже в усіх галузях стан ринку праці вже змістився в бік кандидата, тоді як більшість роботодавців поки не готові це визнати відкрито та відверто.

19.01.2024

Дуже важливо на сьогодні обрати правильний професійний шлях та професію, яка буде приносити задоволення у житті. Для того щоб дізнатися про всі особливості професії, яка подобається, фахівцями Державної служби зайнятості створені відеоролики, які знайомлять з тонкощами тієї чи іншої професійної діяльності. Ця інформація буде дуже корисною і для тих, хто ще не визначився з майбутньою професією, і для тих хто планує її змінити.

 

 

20.10.2023

Оцініть себе

Перш ніж ви зможете вибрати правильну професію, ви повинні дізнатися себе. Ваші цінності, інтереси, соціальні навички та здібності в поєднанні з вашим типом особистості роблять одні професії підходящими для вас, а інші абсолютно невідповідними.

Використовуйте інструменти самооцінки і кар'єрні тести, щоб зібрати інформацію про свої якості і згодом скласти список відповідних професій на їх основі. Такі тести цілком легко знайти в мережі, достатньо написати в пошуковику: яку професію вибрати - тест.

05.09.2023

Через вторгнення Росії тисячі українців втратили роботу, багатьом довелося перекваліфікуватися. Після війни ситуація на ринку праці зміниться ще більше. Частина популярних професій утратить актуальність, а найбільш затребуваними стануть фахівці з відновлення країни.

1.Будівельники, архітектори.

21.06.2023

З чого почати шлях до нової професії на Дія.Освіта?

З’ясуйте, ким хочете стати. Вам допоможе профорієнтаційний тест на платформі. Розробили його разом з провідною українською IT-компанією Beetroot. 

Тест допоможе виявити ваші сильні сторони, інтереси та риси особистості. До вас лише одна вимога — чесно відповідати на запитання. На це потрібно не більше 10 хвилин.

06.06.2023
На сучасному ринку праці яких тільки професій не відшукаєш! Ось на Віргінських островах в багатьох готелях є інженери, які відповідають за «кокосову безпеку», — стежать, щоб «горішки» не падали на голови відвідувачам. У Парижі працюють каналізаційні гіди, а в Японії з'явилися «телефонні сомельє», які дають поради щодо купівлі мобілок. Такі фахівці повинні отримати ліцензію на свою діяльність!
20.12.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю "Т.Д.К." запрошує на роботу експедитора в м. Тернопіль.

Заробітна плата: 18 000 грн.

Вимоги до кандидата: Вища освіта за спеціальністю «Менеджмент».

Досвід роботи за відповідною спеціальністю 1 рік.

Завдання та обов’язки: Контролює завантаження, розвантаження, перевантаження, пакування вантажу, експедиторське маркування вантажів. Вибирає необхідний вид транспорту та наявність необхідних для транспортування пристосувань.

17.10.2023

Безоплатний онлайн курс для самоосвіти: «Знайомство з ІТ-професіями» створений для новачків.

Цей курс для тебе, якщо ти потребуєш або просто хочеш почати кар’єру в ІТ, але ще не знаєш, у якому напрямку рухатися. Збережи свій час і обери майбутню професію свідомо!

13.07.2023

Написати листа, грамотно перекласти текст, знайти та проаналізувати інформацію в інтернеті – базові щоденні задачі за нас вже успішно виконує штучний інтелект. Справжній фурор серед користувачів справив чат GPT – чат-бот зі штучним інтелектом. На його основі вже існують програми із розвитку бізнесу, фрілансерської діяльності, тощо. Ця програма вже 3 місяці доступна і в Україні. 

15.06.2023

Деякі професії раніше можна було тільки уявити. Наприклад, як частину футуристичного всесвіту, але ніяк не повсякденності. Однак, багато з них стають реальними і затребуваними вже сьогодні.

Оператор безпілотного літального апарату

02.06.2023