Оцініть себе

Перш ніж ви зможете вибрати правильну професію, ви повинні дізнатися себе. Ваші цінності, інтереси, соціальні навички та здібності в поєднанні з вашим типом особистості роблять одні професії підходящими для вас, а інші абсолютно невідповідними.

Використовуйте інструменти самооцінки і кар'єрні тести, щоб зібрати інформацію про свої якості і згодом скласти список відповідних професій на їх основі. Такі тести цілком легко знайти в мережі, достатньо написати в пошуковику: яку професію вибрати - тест.

05.09.2023

Через вторгнення Росії тисячі українців втратили роботу, багатьом довелося перекваліфікуватися. Після війни ситуація на ринку праці зміниться ще більше. Частина популярних професій утратить актуальність, а найбільш затребуваними стануть фахівці з відновлення країни.

1.Будівельники, архітектори.

21.06.2023

З чого почати шлях до нової професії на Дія.Освіта?

З’ясуйте, ким хочете стати. Вам допоможе профорієнтаційний тест на платформі. Розробили його разом з провідною українською IT-компанією Beetroot. 

Тест допоможе виявити ваші сильні сторони, інтереси та риси особистості. До вас лише одна вимога — чесно відповідати на запитання. На це потрібно не більше 10 хвилин.

06.06.2023
На базі Тернопільського Освітнього Хабу стартував профорієнтаційний проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!», в рамках якого створено однойменний мультимедійний SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів.
17.04.2023

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці-консультанти, бухгалтери, водії та кухарі.

06.02.2023

Безоплатний онлайн курс для самоосвіти: «Знайомство з ІТ-професіями» створений для новачків.

Цей курс для тебе, якщо ти потребуєш або просто хочеш почати кар’єру в ІТ, але ще не знаєш, у якому напрямку рухатися. Збережи свій час і обери майбутню професію свідомо!

13.07.2023

Написати листа, грамотно перекласти текст, знайти та проаналізувати інформацію в інтернеті – базові щоденні задачі за нас вже успішно виконує штучний інтелект. Справжній фурор серед користувачів справив чат GPT – чат-бот зі штучним інтелектом. На його основі вже існують програми із розвитку бізнесу, фрілансерської діяльності, тощо. Ця програма вже 3 місяці доступна і в Україні. 

15.06.2023

Деякі професії раніше можна було тільки уявити. Наприклад, як частину футуристичного всесвіту, але ніяк не повсякденності. Однак, багато з них стають реальними і затребуваними вже сьогодні.

Оператор безпілотного літального апарату

02.06.2023
Для того, щоб знайти своє місце у світі професій, необхідно враховувати дуже багато особливостей своєї натури. Одна з них -  темперамент. Деякою мірою він впливає і на розвиток здібностей, особливо тих, які пов’язані з рухами, увагою, здатністю переключатись з одного типу діяльності на інший. Існує чотири типи темпераменту:
22.02.2023
Польська мова популярна через близькість до нас цієї країни. Наші люди схожі за менталітетом, мови теж мають чимало спільного. Під час війни саме до Польщі поїхало за тимчасовим захистом кілька мільйонів українців. Від Тернополя до Варшави кілька годин їзди.
22.12.2022