Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Тернопільщини Проведення міні-ярмарків вакансій, інформаційних заходів з представниками підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, засідань клубів у центрах зайнятості Тернопільщини Назва запланованого заходу
21.09.2018
Клуб бізнес-подій - шукачам роботи: допомога у побудові індивідуальної стратегії професійної реалізації; сприяння в особистому та професійному саморозвитку; інформування про сучасну ситуацію на ринку праці; допомога у започаткуванні та провадженні підприємницької діяльності; консультування з питань ефективного пошуку роботи.
14.06.2018
У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості діє жіночий клуб «Гармонія». У клубі фахівці допомагають жінкам у побудові індивідуальної стратегії професійної самореалізації, професійному самовизначенні, виявленні здібностей, інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на кар’єрний ріст. Члени клубу вчаться самостійно аналізувати вимоги до фахівців на ринку праці, визначати кроки до професійного успіху та особистісного саморозвитку.
23.08.2018