Шановні роботодавці! До центрів зайнятості Тернопільської області звертаються люди, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції, котрі знайшли прихисток на Тернопільщині. За станом на 20.02.2018 на обліку в базових центрах зайнятості перебувають переселенці, які володіють такими професіями та спеціальностями: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, тел.: (0352) 25-24-69, 52-34-41:
22.02.2018

Проведення міні-ярмарків вакансій, інформаційних заходів з представниками підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, засідань клубів у центрах зайнятості Тернопільщини

Назва запланованого заходу

Учасники

16.02.2018

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості кілька років поспіль діяв Клуб-бізнес-подій, діяльність якого була спрямована на різних клієнтів служби зайнятості – шукачів роботи, роботодавців, учнівську та студентську молодь. Усі вони на окремих засіданнях мали можливість поспілкуватися між собою та з цікавими людьми, почерпнути для себе багато корисної інформації.

Отож, відтепер, аби якомога більше відповідати запитам кожної цільової аудиторії, Клуб бізнес-подій модернізувався у три незалежних клуби:

- Клуб бізнес-подій запрошує шукачів роботи,

16.02.2018
В рамках проекту «Україна - Норвегія» безкоштовні курси професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей за програмою «Підприємництво» розпочинаються 28 лютого 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті. Як стати учасником проекту?
20.02.2018
У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості діє жіночий клуб «Гармонія». У клубі фахівці допомагають жінкам у побудові індивідуальної стратегії професійної самореалізації, професійному самовизначенні, виявленні здібностей, інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на кар’єрний ріст. Члени клубу вчаться самостійно аналізувати вимоги до фахівців на ринку праці, визначати кроки до професійного успіху та особистісного саморозвитку.
16.02.2018