Назва запланованого заходу

Учасники

Дата проведення

Час початку заходу

Місце проведення

Очікуваний результат заходу для учасників

20.04.2018
Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості Тернопільщини з 16 по 20 квітня 2018 року Проведення міні-ярмарків вакансій, інформаційних заходів з представниками підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, засідань клубів у центрах зайнятості Тернопільщини
13.04.2018
19 квітня 2018 року о 15.00 у Тернопільській ЗОШ № 29 відбудеться виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Фахівці МРЦЗ та школярі обговорять тему «Алгоритм вибору свого майбутнього». Мова піде про те, "хто" та "що" вливає на вибір, алгоритм вибору: зупинись та проаналізуй вподобання – досліди (спеціальність-вимоги роботодавця) - обери ментора - навчальний заклад.
17.04.2018
У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості діє жіночий клуб «Гармонія». У клубі фахівці допомагають жінкам у побудові індивідуальної стратегії професійної самореалізації, професійному самовизначенні, виявленні здібностей, інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на кар’єрний ріст. Члени клубу вчаться самостійно аналізувати вимоги до фахівців на ринку праці, визначати кроки до професійного успіху та особистісного саморозвитку.
16.02.2018