Шановні роботодавці! До центрів зайнятості Тернопільської області звернулися люди, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції, котрі знайшли прихисток на Тернопільщині. За станом на 07.05.2018 на обліку в базових центрах зайнятості перебувають переселенці, які володіють такими професіями та спеціальностями:   ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
07.05.2018
За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, розпочав роботу перший в області Бізнес-інкубатор. Учасником Бізнес-інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці. Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності.
16.02.2018
До уваги тих, хто хоче взяти участь в програмах соціального інвестування та отримати кошти на розвиток власної справи! Ви можете звернутись: «Клуб Сталого бізнесу», контакти та матеріали - 0675557790 master@n-s.club – доступ до навчальної платформи (запити до додаткової інформації www.sbiz.club wwwuaundporgcontentukraineukhomehtm - Програма розвитку ООН в Україні.
16.02.2018
№ з/п Назва професії (спеціальності), напряму, галузі знань   Вид навчання
29.05.2018
по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Це єдина централізована інформаційна служба з надання інформаційно-консультаційних послуг. За єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 можна дізнатись про: - послуги служби зайнятості населенню та роботодавцям; - як зареєструватися в центрі зайнятості; - які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, - адреси та контактні телефони центрів зайнятості багато іншого.
16.02.2018
В Україні почала роботу нова інформаційна лінія Міжнародної організації з міграції для громадян України, які повернулися після перебування за кордоном. Інформаційна лінія 0800 303022 безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та усіх операторів мобільного зв’язку спрямована на надання орієнтирів в соціальній та інституційній реальності України.
16.02.2018
Шановні шукачі роботи! У Вас є власне відеорезюме, а Ви досі не знайшли роботу? Надсилайте його на поштові скриньки центрів зайнятості, а ми сприятимемо його подальшому просуванню. Будьте впевнені, що Ваше відеорезюме не залишиться без уваги! Канал YouTube Тернопільського ОЦЗ Шановні роботодавці!
16.02.2018