Джерело: https://www.dcz.gov.ua/storinka/reg_on-line

21.01.2021
Подання заяв особою на надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю здійснюється на особистому прийомі у фахівців служби зайнятості з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.
25.09.2020
Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.
21.07.2020

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Зверніться до місцевого підрозділу служби зайнятості Тернопільщини за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Підготуйте необхідний пакет документів:

-      заява на отримання допомоги в довільній формі (вкажіть Ваш номер телефону);

-      копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

17.07.2020

https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-sta...

07.04.2020

Тернопільський обласний центр зайнятості оголошує відбір закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання

13.01.2021

Зворотний зв'язок з нашими клієнтами має бути постійним.
Для того, аби вдосконалювати наші послуги і ставати ще більш клієнтоорієнтованими, на нашому сайті ми створили опитування для громадян.
Google-форма за посиланням: https://cutt.ly/gaXeoUY Ми хочемо врахувати всі ваші побажання і зауваження, а також мотивувати наших фахівців словами вдячності.
Чекаємо ваших відгуків!

23.07.2020
Покрокова інструкція для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю. Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які: - зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; - сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до ЦЗ.
17.07.2020
З метою забезпечення належних умов для організації професійного навчання безробітних, раціонального використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та відповідно до п.
30.06.2020