У зв’язку з потребою в укомплектуванні вакантних посад начальника відділення зв'язку , начальника дільниці супроводу мережі, оператора поштового зв’язку, листоноші, листоноші пересувного відділення АТ „Укрпошта”, фахівці Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з представниками ВПЗ «Чортків-1» провели міні-ярмарок вакансій.

30.11.2023

Вакансії продавець-консультант, пекар, охоронник, адміністратор, товарознавець, прибиральник службових приміщень, а також для осіб з інвалідністю - укладальник-пакувальник, пропонувало ТОВ «АТБ-маркет» на ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільській філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

27.11.2023

Одним із активних видів співпраці служби зайнятості, роботодавців та трудових колективів є надання пакету соціальних послуг працівникам у ситуації запланованого вивільнення. Не оминула ця проблема і трудовий колектив акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Збаразька центральна лікарня». Не очікуючи фактичного вивільнення, керівник установи запросив фахівців Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості на зустріч із більш як 30 вивільнюваними працівниками.

22.11.2023

Допомогти майбутнім випускникам зорієнтуватись у складному лабіринті професій та обрати свою покликані профорієнтаційні заходи, які традиційно організовують фахівці місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості. Так, 11-класники Козівського ліцею № 1 побували на профінформаційному заході, який організували фахівці Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

20.11.2023

«Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» пройшли шукачі роботи, зареєстровані у Бережанському управлінні Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Провела його практичний психолог КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради Надія Заремблюк.

Під час заходу присутні дізнались про базові навички самодопомоги та першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях, а також від чого залежить психічне здоров’я і як його підтримувати.

29.11.2023

У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбувся воркшоп «Діалог із собою. Шлях до зцілення через письмо» із застосуванням практик писання, який провела фасилітаторка воркшопів Анна Люднова — поетична терапевтка, фахівчиня з комунікацій, письменниця, волонтерка.

Працівниці ОЦЗ мали гарну можливість віднайти ресурси для відновлення, виконати письмові вправи, які допомагають краще зрозуміти себе «тут і зараз», свої думки, емоції та переживання. Знайти відповіді на питання через самопізнання.

27.11.2023

Про «Томати біля хати», хобі, яке стало джерелом прибутку, де взяти душевні сили для руху та відновлення вела мову з безробітними жінками місцева блогерка Світлана Юзюк під час чергового засідання клубу «Жіноча справа», що діє у Лановецькому відділі Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Вона розповіла про власний досвід вирощування помідорів, догляд за ними та умови отримання високих врожаїв; про те, як виникла ідея вести блог «Томати біля хати» у соцмережах; про свої джерела натхнення.

23.11.2023

Що робити якщо опускаються руки? Як зупинити паніку? Як допомогти собі та близьким впоратися зі стресом? Ці та інші питання ментального здоров’я обговорили 9-класники Козівського ліцею № 1 разом із фахівцем Козівського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості під час зустрічі, що відбулась у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

20.11.2023

"Підприємництво, як шлях кар'єрного розвитку". Такою була тема онлайн зустрічі зі студентами 1-го курсу освітньо-професійної програми "Соціальне забезпечення" Західноукраїнського національного університету, яку провела фахівець Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Аліна Грицаєнко.

На заході були розкриті питання з основ підприємництва, стратегії створення та планування бізнесу, щодо джерел фінансування для власної справи, мікрогрантування.

20.11.2023