https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-sta...

07.04.2020
Крім можливості подання документів для реєстрації в службі зайнятості онлайн (детальніше - https://www.dcz.gov.ua/novyna/yak-podaty-dokumenty-v-centr-zaynyatosti-c... ),подати документи в період карантину можна також через скриньку для кореспонденції. Обирайте найбільш зручний для вас варіант.
07.04.2020
Діє новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).   На сайті є та будуть нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів - у відеоформаті. Зараз доступні 14 відеокурсів за різною тематикою.
07.04.2020
З метою забезпечення належних умов для організації професійного навчання безробітних, раціонального використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та відповідно до п.
27.12.2019

Служба зайнятості – Ваш надійний помічник і порадник

- Ви шукаєте роботу?

- Ви хочете дізнатись про професійні здібності та нахили?

- Ви бажаєте ознайомитись із послугам служби зайнятості?

Тоді скористайтесь корисними сайтами!!!

http://www.dcz.gov.ua

29.05.2019
Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн.  Що для цього потрібно зробити? На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua  оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальною інформацією. Далі пропонуємо покрокову інструкцію.
07.04.2020
№ з/п Назва професії (спеціальності), напряму, галузі знань   Вид навчання
25.03.2020

На Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» проводиться анкетування роботодавців щодо потреби в працівниках на наступний рік.

20.06.2019
Служба зайнятості надає послуги в онлайн-режимі у крамниці застосунків Google Play (для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android) ви можете знайти такі додатки: «Центр профорієнтації», де міститься інформація щодо професійного вибору та планування професійного шляху «Довідник пільг та послуг учаснику АТО»,
29.05.2019