Мета проєкту - забезпечити формування в Україні Національного Кадрового Резерву (https://ukrnkr.in.ua/) на основі штучного інтелекту, який після попереднього тестування автоматично підбере перелік професій (із бази у 1000+ професій), що найбільше підходять саме Вам у відповідності до Ваших здібностей, а також визначить рівень володіння найзатребуванішими навичками на ринку праці (soft skills) та Вашу схильність до підприємництва.
Всі дані автоматично формуються в Інтерактивному Резюме.

07.11.2022

На освітньому порталі GENIUS (https://l.genius.space/free/) лише до 11 грудня 2022 року для українців відкрито доступ до безкоштовних більш ніж 25 навчальних програм

Разом до перемоги! Слава Україні!

07.11.2022

Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ спільно із ТОВ «Науковий парк «Інноваційні технології Рівненщини» розпочинає навчання слухачів за напрямом «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)». Запрошуємо усіх, хто цікавиться досконалим керуванням сучасних безпілотників.

27.09.2022

На Тернопільщині почав діяти освітній хаб, як складова мережі Українських освітніх хабів, що визначена державою пріоритетним проєктом у сфері освіти під час воєнного стану. Він реалізовуватиме концепцію «Навчання впродовж життя» (Life Long Learning) на території всієї області.

16.09.2022
Дорогі українці, у цей важкий час ми дуже хочемо підтримати кожного із вас і тому створємо можливості для безкоштовного навчання на ITVDN.

Отримайте новий фах, який дозволяє працювати будь-де:

12.09.2022

Курс «Як знайти роботу під час війни‎» (courses.prometheus.org

07.11.2022

Відкритий конкурс програми смартгрантів для діючих соціальних підприємств (детальніше тут - usv.fund). Розмір: до 10 000 євро для одного соціального підприємства включно з податками.

Грант виплачується у гривні як безповоротна фінансова допомога на рахунок грантоотримувача.

07.11.2022