На базі Тернопільського обласного центру зайнятості ТОВ «Фроніус Україна» організувало практичний семінар «Ефективне навчання та підготовка зварювальників високої кваліфікації». На заході були присутні представники Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА, Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, професійно-технічних закладів освіти, роботодавці регіону.

17.05.2024

Про державну підтримку бізнесу в умовах воєнного стану, надання грантів на відкриття та розширення підприємництва, ваучери на оплату професійного навчання для працівників, компенсаційні виплати за працевлаштування різних категорій краян йшла мова під час круглого столу для роботодавців на тему: "Державна підтримка бізнесу в умовах воєнного стану», що відбувся у Бережанському управлінні Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю головного державного інспектора Управління інспекційної діяльності Тернопільської області Південно-Західного міжрегіонального управлі

14.05.2024

Як піклуватися про своє ментальне здоров’я, щоб знайти в собі сили для життя та діяльності, як подолати стрес і негативні емоції під час війни, як знаходити джерела для психологічного відновлення? Відповіді на ці та інші питання отримали внутрішньо переміщені люди, які взяли участь у тренінгу «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

09.05.2024

Більше 30-ти років служба зайнятості Тернопільщини активно співпрацює із колективом обласної газети «Вільне життя», яка має давню та цікаву історію.

25.04.2024

Громадські організації Тернопільщини, які опікуються питаннями внутрішньо переміщених осіб, взяли участь в онлайн-заході, який організував Державний центр зайнятості.

Представники Тернопільської обласної організації Червоного Хреста України, ТМЖК «Відродження нації», Благодійних фондів «РОКАДА», «Право на захист», ГО «Воля, перемога, об’єднання України» доєднались до круглого столу, завітавши у Будинок праці в Тернополі.

16.04.2024

Простір, де можна спокійно попрацювати, провести ділові переговори чи підписання угоди, взяти участь у тренінгу, зустрітися з бізнес-партнерами чи консультантами, організувати цікаві інтерактивні заходи – такі можливості надає Коворкінг-центр, відкритий у приміщенні Бережанського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою: м. Бережани, вул. Лесі Українки, 16.

Це технічно забезпечене та доступне місце для проведення семінарів, тренінгів, онлайн та офлайн-навчань, відеоконференцій.

15.05.2024

Працівники Тернопільського обласного центру зайнятості, Тернопільської та Кременецької філій ОЦЗ взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

14.05.2024

Директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький та директорка Тернопільського обласного центру соціальних служб Тетяна Дуда підписали Меморандум про співпрацю.

07.05.2024

Директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький взяв участь у Дні Кар'єри, що відбувся у Західноукраїнському національному університеті. Такий захід призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування, кар'єрного зростання чи бажає визначитися з вибором майбутньої роботи.

Які тенденції на сучасному ринку праці, які послуги пропонує служба зайнятості населенню з працевлаштування, профнавчання, відкриття власної справи, як ефективно шукати роботу? На цих питаннях у вітальному слові наголосив Микола Городецький.

19.04.2024

Внутрішньо переміщені люди, які знайшли прихисток на Лановеччині та звернулися за допомогою в пошуку роботи у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості, взяли участь в інформаційному семінарі за участю представників центру з надання безоплатної правничої допомоги, Кременецької РВА, ТОВ «ПРАВО ЛЮКС», Лановецької міської ради.

16.04.2024