Діти повинні жити у мирному світі з хорошими можливостями для їхнього майбутнього. Про них потрібно дбати, захищати, створювати умови для гармонійного розвитку, освіти, професійного самовизначення та самореалізації.

Традиційно, фахівці Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості взяли участь в інтерактивному заході у м. Збараж, приуроченому Дню захисту дітей.

05.06.2023

Mercy Corps оголошує прийом заявок для представників малого та середнього бізнесу Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей.

02.06.2023

ТОВ «Чікен Трейд» пропонує сім’ям ВПО та тим, які постраждали від агресії РФ, працевлаштування у м. Нововолинськ Волинської області.

Житло:

сім’ям без дітей – по 1-кімнатній квартирі;

сім’ям з дітьми – по 2- або 3-кімнатній квартирі.

Харчування (щоденно, безкоштовно):

комплексні обіди

продукція підприємства для приготування вечері

Детальніше – 0673337818, менеджер з персоналу підприємства Тетяна Ільчук; Тернопільський обласний центр зайнятості - 0635765756.

 

31.05.2023

Можливості отримання послуг служби зайнятості; компенсаційних виплат роботодавцям за працевлаштування різних категорій населення; професійного навчання, у т.ч.

30.05.2023

У Шумській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч з переселенцями та представниками Шумської міської ради, Центру надання соціальних послуг, Інклюзивно-ресурсного центру, яку провела начальник Шумського управління Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості Наталя Ванжула.

29.05.2023

«Ефективна допомога внутрішньо переміщеним особам можлива лише у співпраці органів влади, служби зайнятості, фондів, громадських організацій, які опікуються переселенцями, – наголосив в.о. директора Тернопільської філії ТОЦЗ Анатолій Куриляк, звертаючись до учасників круглого столу, що відбувся в Будинку праці м. Тернополя.  - Одне із найважливіших завдань служби зайнятості, - допомогти людям, які вимушено змінили місце проживання через війну, оговтатися від стресу, опанувати себе на ринку праці та знайти прийнятну роботу, адаптуватися до нових умов життя».

02.06.2023

Під час пошуку роботи людині доводиться спілкуватися з роботодавцями, представниками фірм, фахівцями, друзями, знайомими та незнайомими людьми різними шляхами комунікації. Особливо важливо вміти ефективно комунікувати під час проходження співбесід у якості претендента на ту чи іншу вакансію.

31.05.2023

З метою налагодження співпраці з громадою та роботодавцями, сприяння у працевлаштуванні мешканців сіл, працівники Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості зустрілися з представниками Вишнівецької громади, роботодавцями, що провадять діяльність на території населеного пункту, а також із місцевим населенням і внутрішньо-переміщеними особами.

30.05.2023

Внутрішньо переміщені особи, які проживають в одному з оздоровчих таборів у Шумській об’єднаній територіальній громаді, мали гарну нагоду дізнатися про послуги служби зайнятості, можливості працевлаштування та професійного навчання, у тому числі через безоплатний ваучер, відкриття чи розширення власної справи за рахунок отримання мікрогрантів від держави, електронні сервіси ДСЗ тощо.

29.05.2023

На Тернопільщині активно працює «Армія відновлення», до якої уже долучено більше 200 осіб, серед них й ті, котрі приїхали до нашої області з регіонів, де ведуться активні бойові дії.

З бажаючими укладають трудовий договір, згідно з яким вони виконують роботи з упорядкування та утримання в належному стані укриттів, здійснюють супровід та догляд за учасниками бойових дій в медзакладах, надають допомогу сім’ям військових, плетуть маскувальні сітки, виконують ряд інших робіт.

Така діяльність не є волонтерською. Тут можна отримати заробітну плату, соціальний захист та гарантії.

29.05.2023