Шукаєш роботу? Хочеш побудувати успішну кар'єру? Програма "Кар'єрний радник" - саме для тебе! Cьогодні, 21.07.2021 о 18.20 із начальником відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяною Білінською поговоримо про те, як успішно пройти адаптацію на новому робочому місці, що необхідно пам’ятати, щоб залишитися на роботі та сформувати успішну кар’єру, як поводитися, на що сподіватися, як діяти у різних ситуаціях, чого берегтися.
21.07.2021

На Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» проводиться анкетування роботодавців щодо потреби в працівниках на наступний рік.

В «Електронному кабінеті роботодавця», що на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості https://ter.dcz.gov.ua/cabinet , у розділі «Опитування» Ви маєте змогу заповнити анкети, результати яких будуть враховані при розробці прогнозу Вашої потреби у працівниках на наступний рік.

05.02.2021
Подання заяв особою на надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю здійснюється на особистому прийомі у фахівців служби зайнятості з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.
25.09.2020
Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.
21.07.2020

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Зверніться до місцевого підрозділу служби зайнятості Тернопільщини за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Підготуйте необхідний пакет документів:

-      заява на отримання допомоги в довільній формі (вкажіть Ваш номер телефону);

-      копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

17.07.2020
Шукаєш роботу? Хочеш побудувати успішну кар'єру? Програма "Кар'єрний радник" - саме для тебе!

Слухай її щосереди о 18.20 на УХ-радіо (101,1 FM). Програма започаткована у партнерстві із Тернопільським обласним центром зайнятості.

07.07.2021

 

Джерело: https://www.dcz.gov.ua/storinka/reg_on-line

21.01.2021

Зворотний зв'язок з нашими клієнтами має бути постійним.
Для того, аби вдосконалювати наші послуги і ставати ще більш клієнтоорієнтованими, на нашому сайті ми створили опитування для громадян.
Google-форма за посиланням: https://cutt.ly/gaXeoUY Ми хочемо врахувати всі ваші побажання і зауваження, а також мотивувати наших фахівців словами вдячності.
Чекаємо ваших відгуків!

23.07.2020
Покрокова інструкція для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю. Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які: - зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; - сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до ЦЗ.
17.07.2020

https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-sta...

07.04.2020