Більш детальна інформація щодо актуальних професій розміщена у рубриці «Аналітика та статистика» розділу «Діяльність»

 

Комунальне підприємство теплових мереж тернопільської обласної ради "Тернопільтеплокомуненерго" запрошує на роботу заступника директора з технічних питань в м. Тернопіль.

Заробітна плата: 23 910 грн.

Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю «Економіка», знання теплоенергетики. Досвід роботи за відповідною спеціальністю 1 рік.

06.06.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю "Елітар" запрошує на роботу водія автотранспортних засобів в с. Біла Тернопільського району.

Заробітна плата: 16 000 грн.

Вимоги до кандидата: професійна (професійно-технічна) освіта за професією «Водій автотранспортних засобів». Посвідчення водія категорії В, С. Досвід роботи за відповідною професією 1 рік.

01.06.2023

ФОП Богоніс Тарас Михайлович запрошує на роботу водія автотранспортних засобів в м. Тернопіль

Заробітна плата: 15 000 грн.

Вимоги до кандидата: професійна (професійно-технічна) освіта за професією «Водій автотранспортних засобів». Посвідчення водія категорії D. Досвід роботи за відповідною професією 3 роки.

Завдання та обов’язки: перевезення пасажирів по місту автобусом ЕТАЛОН А079.

26.05.2023

На 18 травня 2023 року актуальними є більше 1,1 тис. вакансій. Найбільшою є потреба у кваліфікованих робітниках з інструментом, професіоналах, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

У десятку найбільше потрібних роботодавцям Тернопільщини працівників входять: продавець, водій, лікар, слюсар, підсобник, швачка, кухар, бухгалтер, медсестра, касир торговельного залу.

19.05.2023

ФОП Водвуд Андрій Ярославович запрошує на роботу машиніста крана (кранівника) в м. Тернопіль.

Заробітна плата: 20 000 грн.

Вимоги до кандидата: Професійна (професійно-технічна) освіта за професією «Машиніст крана (кранівник)». Досвід роботи за відповідною професією 2 роки.

Завдання та обов’язки: Керування баштовим краном (КБ-403) під час виконання будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт.

17.05.2023

Сфера громадського харчування є однією з найприбутковіших в економічній діяльності та однією із найбільш динамічних в Україні. Ринок громадського харчування Тернопільщини насичений різноманітними закладами на будь-який смак: ресторани, бари, кав’ярні, кафе, їдальні, закусочні, пекарні тощо, у роботі яких велика увага звертається на кваліфікацію працівників, бездоганний сервіс та культуру обслуговування.

05.06.2023

ФОП Мазяр Дмитро Любомирович запрошує на роботу експедитора в м. Тернопіль.

Заробітна плата: 20 000 грн.

Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю «Менеджмент». Досвід роботи за відповідною спеціальністю 1 рік.

30.05.2023

ФОП Стребко Мирослав Адамович запрошує на роботу водія автотранспортних засобів в м. Тернопіль

Заробітна плата: 20 000 грн.

Вимоги до кандидата: професійна (професійно-технічна) освіта за професією «Водій автотранспортних засобів». Наявність посвідчення категорії С. Знання технічних характеристик автомобіля. Досвід роботи за відповідною професією 2 роки.

Завдання та обов’язки: доставляти вантажі по області та Україні. Слідкувати за технічним станом автомобіля.

25.05.2023

Приватне пiдприємство "Перша Подільська парова броварня" запрошує на роботу начальника лабораторії з контролю виробництва в с. Глібів.

Заробітна плата: 20 000 грн.

Вимоги до кандидата: Вища освіта за спеціальністю «Біологія». Досвід роботи за відповідною спеціальністю 1 рік.

Завдання та обов’язки: Керування роботою лабораторії, ведення обліку та звітності діяльності. Контроль за проведенням аналізів і досліджень, оформлення їх результатів тощо.

18.05.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю "Біобаланс" запрошує на роботу агронома. Місце виконання робіт: вся Україна.

Заробітна плата: 18 000 грн.

Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю «Агрономія». Бажано знання шкідників с/г культур (види шкідників кукурудзи, соняшника, сої, технічних культур та їх візуалізація). Наявність власного автомобіля. Готовність до відряджень по території України.

15.05.2023