Більш детальна інформація щодо актуальних професій розміщена у рубриці «Аналітика та статистика» розділу «Діяльність»

 

Станом на 03 травня 2022 року через службу зайнятості роботодавці Тернопільщини  шукали працівників на 664 вакансії. Серед них 8,3% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
05.05.2022

Знайти роботу по душі непросто, а високооплачувану – ще складніше. Та часто пошуки приводять нас до професій, що користуються найбільшою популярністю.

Які ж вони у Тернополі і скільки готові платити роботодавці? Відповіді на питання в нашому матеріалі.

Ми перевірили, що найчастіше пропонують роботодавці тернополянам на сайтах з пошуку роботи.

02.02.2022
Потрохи повертаємося у робочі будні після святкових вихідних. Поки ви відпочивали, ми підготували свіжу добірку вакансій для тих, хто планує змінити роботу в новому році. Якщо ви – амбітний та цілеспрямований, шукаєте роботу, де зможете проявити себе та свої здібності – не зволікайте! Використайте можливість, дізнавайтесь деталі вакансії та відправляйте своє резюме. 3D-візуалізатор (3D Artist) в Integra Games (Київ)
12.01.2022

Аналітики robota.ua за допомогою аналітичного інструменту Прозора Робота дізналися, що відбувалося на ринку праці в останній місяць осені 2021 року – листопаді. Ділимося статистичними даними стосовно розподілу заробітної плати, її середнього розміру, нематеріальних заохочень від роботодавців, кількості вакансій та активних кандидатів, топових сфер діяльності листопада (за кількістю вакансій та резюме), топових професій осені 2021 за кількістю вакансій, резюме та за рівнем зарплат.

14.12.2021
Вирішили змінити роботу цієї осені? robota.ua вас підтримає та допоможе – наші аналітики зібрали в одному місці вакансії від українських роботодавців у різних регіонах. Якщо ви володієте потрібними навичками, маєте досвід і мотивацію, можете отримати роботу у провідних компаніях, зокрема. Переходьте на вакансії, знайомтеся з вимогами та пропозиціями і не забувайте – вакансії швидко закриваються. Встигніть знайти свою роботу! Оператор лінії у ROSHEN (Бориспіль)
18.10.2021
На 1 квітня 2022 року на Тернопільщині є 775 актуальних вакансій, в тому числі в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості зареєстровано 264 вакансії.
05.04.2022
Шукаєте роботу?Ви зможете отримати оперативну інформацію про кожну з актуальних вакансій у регіоні: вимоги до кандидата, обов’язки, зарплату, відстань від Вашого дому до майбутнього місця роботи, а також контакти рекрутера, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією.  
14.01.2022
Хочете зробити життя навколишніх трохи яскравішим та водночас заробити, але думаєте, що напередодні Нового року зробити це неможливо? Ми вас переконаємо в протилежному. З наближенням свят новорічних вакансій стає більше. Ми зібрали для вас ті, в яких роботодавці пропонують підробіток, а також запрошують на постійну роботу. Тож не гайте часу, відгукуйтеся на вакансії вже зараз! Аніматор, Дід Мороз (на всі новорічні свята) у «Франсільванія» (Харків)
20.12.2021

Якщо вважаєте свою професію одноманітною та нецікавою, вже засиділися на теперішній посаді та хочете рухатися далі, наша листопадова добірка незвичайних вакансій саме для вас. Годі скаржитися на низьку заробітну плату, понаднормову роботу, невдоволеного керівника та відлюдькуватих колег. Якщо набридла буденність та хочеться змін, спробуйте себе в новій професії та кардинально змініть своє життя. Не забувайте – зміни приведуть лише до кращих результатів. Цим і керувалися, готуючи для вас добірку. Успіхів у нових починаннях, robota.ua завжди підстрахує!

16.11.2021
Яким був ринок праці в останній місяць літа ми дізнавалися на основі даних аналітичного інструменту Прозора Робота. Якщо вас цікавить, яка була середня зарплата в серпні на території України, як вона розподілилася, інформація про активність кандидатів та кількість вакансій, топ сфер діяльності, топ професій за кількістю вакансій/резюме та за рівнем заробітної плати (в опублікованих вакансіях/резюме), – ми зібрали дані в одному матеріалі.
14.09.2021