Більш детальна інформація щодо актуальних професій розміщена у рубриці «Аналітика та статистика» розділу «Діяльність»

 

У серпні кількість вакансій на ринку праці в Україні збільшилась. Багато підприємців відкривають новий бізнес, деякі роботодавці повертають людей до штатів та набирають нових співробітників. За місяць в Україні зареєструвалося понад 22 000 ФОП та понад 3 000 компаній.

15.09.2022

На 25.07.2022 у десятку найбільше потрібних роботодавцям Тернопільщини працівників увійшли швачки, водії, продавці, підсобники, слюсарі, перукарі, кухарі, токарі, менеджери, бухгалтери, листоноші; постійною є потреба у лікарях різних спеціалізацій та медсестрах.

За видами економічної діяльності більшість вільних робочих місць були у переробній промисловості, торгівлі, охороні здоров'я, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності.

26.07.2022
На початку повномасштабної війни ринок праці зазнав колапсу: компанії зупинили роботу, люди втратили свої робочі місця і заробітки. За три місяці певні підприємства запрацювали, а деякі зрозуміли, що відновлення неможливе, тоді як люди почали активно відгукуватись на вакансії.
02.06.2022
На 1 квітня 2022 року на Тернопільщині є 775 актуальних вакансій, в тому числі в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості зареєстровано 264 вакансії.
05.04.2022
Шукаєте роботу?Ви зможете отримати оперативну інформацію про кожну з актуальних вакансій у регіоні: вимоги до кандидата, обов’язки, зарплату, відстань від Вашого дому до майбутнього місця роботи, а також контакти рекрутера, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією.  
14.01.2022

1 вересня – День знань. В Україні працює майже 800 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують мільйон дошкільнят, навчають п’ять мільйонів школярів, викладають майбутній фах трьом мільйонам студентів.

Цьогоріч роботодавці Тернопільщини подали в службу зайнятості понад 100 вакансій у сфері освіти.

30.08.2022
 Зібрали вакансії для керівників у торгівлі від роботодавців сфери з усієї України. Усі вони – для тих, хто готовий брати на себе відповідальність, мотивувати команду і досягати успіхів, працюючи на перемогу. Директор магазину Comfy у Києві
20.07.2022
Станом на 03 травня 2022 року через службу зайнятості роботодавці Тернопільщини  шукали працівників на 664 вакансії. Серед них 8,3% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
05.05.2022

Знайти роботу по душі непросто, а високооплачувану – ще складніше. Та часто пошуки приводять нас до професій, що користуються найбільшою популярністю.

Які ж вони у Тернополі і скільки готові платити роботодавці? Відповіді на питання в нашому матеріалі.

Ми перевірили, що найчастіше пропонують роботодавці тернополянам на сайтах з пошуку роботи.

02.02.2022
Потрохи повертаємося у робочі будні після святкових вихідних. Поки ви відпочивали, ми підготували свіжу добірку вакансій для тих, хто планує змінити роботу в новому році. Якщо ви – амбітний та цілеспрямований, шукаєте роботу, де зможете проявити себе та свої здібності – не зволікайте! Використайте можливість, дізнавайтесь деталі вакансії та відправляйте своє резюме. 3D-візуалізатор (3D Artist) в Integra Games (Київ)
12.01.2022