Півмільйона гривень на відкриття власної справи можуть отримати учасники бойових дій з Тернопільщини, які демобілізувалися з армії. Отримати компенсацію від держави можуть і роботодавці за працевлаштування людей з інвалідністю.

Про це Суспільному розповів директор обласного Центру зайнятості Микола Городецький.

15.07.2024

Відтепер ветерани, які хочуть відкрити або розвивати власну справу, матимуть ще більше підтримки. У Тернополі підписали меморандум про співробітництво у програмі “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”. Проєкт реалізовується Тернопільською обласною військовою адміністрацією спільно з Тернопільським обласним центром зайнятості та Тернопільським обласним управлінням АТ “Державний Ощадний Банк України”.

11.07.2024
Плідна співпраця між Головним управлінням ДПС у Тернопільській області та Тернопільським обласним центром зайнятості триває уже не перший рік і зараз вона знайшла відображення у підписанні спільного документа. У рамках Меморандуму держслужби планують поєднувати зусилля для забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та сприяння розвитку бізнесу.
06.07.2024

«Єдине вікно» для надання послуг соціально вразливим категоріям населення відкрили у Тернопільському обласному центрі зайнятості. Тут консультуватимуть ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю з різноманітних питань. Зокрема, щодо можливості отримання житла, гуманітарної та матеріальної допомог, послуг з реабілітації, працевлаштування тощо. 

05.06.2024
Майже дві з половиною тисячі жителів області віком до 35 років з початку цього року перебували у пошуках роботи. Більше тисячі з них працевлаштувалися, більше сотні пройшли професійне навчання, більше шести десятків залучали до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Про це розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький під час брифінгу у ТОВА.

30.05.2024

Люди, котрих торкнулася війна, мають знати і розуміти, що мають право на допомогу, підтримку, соціальний захист. Від організації взаємодії - до реалізації заходів підтримки – тема, яку обговорили представники поліції, відомчої медицини, соціальних служб, центру зайнятості, психологи, рятувальники та військові під час круглого столу, організованого в Головному управлінні Національної поліції Тернопільщини. Привітав учасників заходу заступник начальника Ігор Сидорук.

11.07.2024
 

В управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради функціонує відділ по роботі з ветеранами та іншими пільговими категоріями.

Нещодавно, завдяки програмі, що реалізується через Тернопільський обласний центр зайнятості, в управлінні  було облаштовано робоче місце для працівника управління - ветерана війни з інвалідністю Сергія Гринчишина.  

08.07.2024
Більше 9 тисяч жителів Тернопільщини скористалися послугами Тернопільського центру зайнятості за п’ять місяців цього року. Серед них було 879 внутрішньо переміщених осіб та 323 учасника бойових дій.

12.06.2024

Безробітні українці можуть отримувати 12 тисяч гривень в місяць. для цього потрібно приєднатися до програми «Армія відновлення».

04.06.2024
 

Без бар’єрів – до професійної реалізації. Тернопільський обласний центр зайнятості пропонує низку програм та послуг для людей з інвалідністю, які шукають роботу. Сьогодні в області їм пропонують 105 вакансій.

10.05.2024