Оформиш на роботу ВПО – отримаєш компенсацію. Цьогоріч понад 3,5 тис. підприємців, які працевлаштували майже 7 тис. ВПО, отримали за це 78 млн грн компенсації. На Тернопільщині суми теж немалі – 1,6 млн гривень.

Оформляти ВПО можна двома способами, і відповідно виплати будуть різними. Перший — якщо працевлаштовуєте переселенця, який втратив роботу під час воєнного стану, на умовах строкового або безстрокового трудового договору.

18.09.2023
Тварини теж потребують захисту! У цьому переконана 31-річна тернополянка Марта Чебан. Аби допомогти чотирилапим, дівчина вирішила створювати для них спецодяг. Як проходить процес від ескізу на папері до готового виробу – журналісти «20 хвилин» побачили на власні очі.
07.08.2023

Влаштував на роботу переселенця – отримав компенсацію. Саме так підприємців Тернопільщини мотивують надавати офіційне працевлаштування людям, які переїхали через війну.

06.07.2023
Чимало бізнесів на окупованих територіях і тих, де тривають бойові дії, під час повномасштабної війни припинили роботу. Утім, деякі власники змогли перезапустити (чи відкрити) щось нове у безпечніших областях. Тернопільщина не стала винятком. «20 хвилин» записали історії трьох внутрішньо переміщених людей, які релокували свою справу і змогли стати на ноги у новому місті.
04.09.2023
  Ветерани та члени їх родини можуть отримати від 250 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи. Це можливо в рамках нової державної програми під назвою «Грант для ветеранів». Хто за правилами може претендувати на участь у держпрограмі та що треба зробити, аби отримати кошти в Тернополі – ми дізнавалися.
07.08.2023

Отримання нової роботи є одним з найбільш актуальних 

06.07.2023

“Армія відновлення” працює і на Тернопільщині. До праці залучають безробітних, які стоять на обліку в центрі зайнятості та переселенців. Наша знімальна група з’ясувала які роботи пропонують людям та скільки платять.

15.06.2023

На телеканалі TV-4 – прем’єра. Героями випусків нового проєкту “Всі свої” стануть люди, які вимушено переїхали на Тернопільщину. Разом з експертами у нашій студії ми обговоримо проблеми вимушено переселих людей, розкажемо про їхні досягнення та співпрацю з місцевими громадами.

12.06.2023