Олена Зеленська разом із першою віцепрем’єр-міністеркою – міністеркою економіки України Юлією Свириденко відвідали Тернопільський обласний центр зайнятості.

Вони познайомилися з внутрішньо переміщеними особами, ветеранами, особами з інвалідністю, які отримують допомогу від Центру та користуються його послугами.

22.02.2024

"Наші грантери програми «Власна справа» найбільша любов цього дня.

У робочій поїздці до Тернополя зайшли у гості до Кондитерського дому Блажевських.

15.02.2024
Адаптуватися до мирного життя та знайти своє місце на ринку праці допомагають учасникам бойових дій у Тернопільському обласному центрі зайнятості.

Ветерани можуть заснувати власну справу або пройти безкоштовне професійне навчання. Які програми діють для підтримки учасників бойових дій та скільки людей вже скористалися послугами центру зайнятості під час брифінгу у Тернопільській обласній військовій адміністрації розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.

01.02.2024
У Західноукраїнському національному університеті за ініціативи координаторів по роботі з випускниками відбулася робоча зустріч адміністрації, професорсько-викладацького колективу, представників приймальної комісії ЗУНУ із керівництвом Тернопільського обласного центру зайнятості.
18.01.2024

"Жінки опановують "чоловічі" професії": так про зміни ринку праці на Тернопільщині за два роки повномасштабної війни каже директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький. Розповідає, ветеранам же держава надає гранти для відкриття власного бізнесу. У інтерв’ю Суспільному він розповів про проблеми працевлаштування, яких працівників найбільше шукають та в яких сферах зросла заробітна плата.

07.02.2024
Чотири напрямки з професійного навчання пропонує учасникам бойових дій обласна служба зайнятості. Це може бути освоєння нової професії або підвищення кваліфікації, навчання у Центрах професійно-технічної освіти, ваучер на навчання та підтвердження неформального професійного навчання.

Детальніше про це розповіла заступниця директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська.

01.02.2024