оп
Вбудована мініатюра для Як знайти роботу? Програма  "Акценти" - заступниця директора Тернопільського обласного центру зайнятості

До Всесвітнього Дня захисту від безробіття заступник директора ОЦЗ Олександра Островська розповіла про послуги служби зайнятості,  ринок праці Тернопільщини.

12.06.2019
Вбудована мініатюра для У "Файному ранку" - директор та начальник відділу Чортківської районної філії Тернопільського ОЦЗ

Директор Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Михайло Шевчук та Сусла Тетяна начальник відділу активної підтримки безробітних розказали як знайти роботу своєї мрії або діяльність, яка приносила б задоволення і гроші.

07.06.2019
Вбудована мініатюра для У студії «Файного ранку» заступниця директора Тернопільського обласного центру зайнятості

 

Безробітних в Тернополі стає менше. Та, на сьогоднішній день роботодавцям все важче стає знайти кваліфікованого працівника і разом з тим спостерігаємо, що середня заробітна плата зростає. У студії «Файного ранку» - заступниця директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська.

Окремо мова йшла про перший міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація 2019» .

28.05.2019
Вбудована мініатюра для Про І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019»

У програмі "Файний ранок" на радіо "UA.Тернопіль" - про І Міжрайонний кар'єрний форум «Профорієнтація – 2019» у м. Чортків розповідає начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Білінська.

24.05.2019
Вбудована мініатюра для Перший міжрайонний кар'єрний форум відбувся у Чорткові

Сюжет телеканалу TV-4 про І Міжрайонний кар`єрний форум «Профорієнтація 2019», організований Чортківською районною філію Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ та соціальними партнерами, який відбувся у м. Чорткові

24.05.2019
Вбудована мініатюра для Програма "Допомагає служба зайнятості" - про профорієнтаційні послуги молоді

Програма "Допомагає служба зайнятості", виготовлена на замовлення Тернопільського обласного центру зайнятості, про профорієнтаційні послуги служби зайнятості молоді.

20.05.2019