Програма "Допомагає служба зайнятості", виготовлена на замовлення Тернопільського обласного центру зайнятості, про переваги громадських робіт як для безробітних, так і для роботодавців

22.05.2018
Вбудована мініатюра для У "Новинах ТТБ" - про ринок праці Тернопільщини

Про професії, які користуються попитом у роботодавців Тернопільщини та соціальні послуги служби зайнятості області безробітним .

16.05.2018
Вбудована мініатюра для Філософія праці, самореалізація, заробіток на хліб насущний

  Про це говорили у студії Тернопільського обласного радіо під час програми «Файний ранок»  в рубриці «Третій не зайвий» до Дня праці. Інтерв’ю із заступником директора ОЦЗ Олександрою Островською щодо стану ринку праці, діяльність служби зайнятості області, профорієнтаційні послуги, виплату роботодавцям компенсації єдиного соціального внеску

11.05.2018
Вбудована мініатюра для Як створити свою пасіку і зробити з неї бізнес, навчають у Тернополі

Як стати майстром медової справи і отримати необхідні навики роботи на пасіці, навчають у Тернополі. Спеціальні курси для бджолярів ініціювала обласна служба зайнятості та Агрохолдинг «МРІЯ». Варто зауважити, більшість навчається безкоштовно.

13.04.2018
Вбудована мініатюра для Курси барменів Рівне. БЕЗКОШТОВНО!!!

Професію «Бармен» відносять до типу професій «людина — людина» Професійна придатність залежить від емоційної врівноваженості, особливої чутливості, вимагає вміння встановлювати і підтримувати контакти з людьми, розумітися на їх індивідуальних особливостях. Бармен повинен знати асортимент слабоалкогольних та алкогольних напоїв, які користуються попитом, рецептуру і способи приготування коктейлів; вимоги до інвентарю, посуду; порядок розрахунку з відвідувачами; правила та температурний режим зберігання товарів; засоби та правила оформлення товару на вітрині.

29.03.2018
Вбудована мініатюра для У Тернополі - День кар’єри-2018

День кар'єри 2018 в Тернопільському національному технічному університеті, у ході якого студенти та випускники університету й інших навчальних закладів міста мали змогу зустрітися з майбутніми працедавцями. На заході працювала локація Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, де фахівці служби надавали профорієнтаційні послуги, інформували про ринок праці.

26.03.2018