Вбудована мініатюра для Програма "Допомагає служба зайнятості" - про соціальні послуги особам з інвалідністю

У програмі йдеться про те, як служба зайнятості Тернопільщини сприяє особам з інвалідністю у працевлаштуванні та адаптації на ринку праці

04.12.2018
Вбудована мініатюра для У Тернополі в Будинку праці обговорювали питання сприяння зайнятості людей з інвалідністю

У сюжеті ТМЦ.Інфо - про зустріч соціальних партнерів служби зайнятості Тернопілля, де обговорювали питання сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, в тому числі учасників АТО.

04.12.2018
Вбудована мініатюра для Як прийняти на роботу працівника та отримати компенсацію?

Роботодавці знають – нове робоче місце і працівник, знайдений за сприянням служби зайнятості, зменшують затрати на працюючого згідно Закону України «Про зайнятість населення». У законі передбачена повна компенсація коштів на єдиний внесок загальнообов’язкового соціального страхування протягом дванадцяти місяців. Якщо статус прийнятої на роботу людини «вимушено переміщена особа» – служба зайнятості повністю компенсує роботодавцю заробітну плату цього працівника разом з нарахуваннями за певний період.

19.11.2018
Вбудована мініатюра для У програмі "Допомагає служба зайнятості" – про виплату роботодавцям різних видів компенсацій

У черговій програмі "Допомагає служба зайнятості", виготовленій на замовлення Тернопільського обласного центру зайнятості, роботодавцям буде цікаво дізнатися про виплату Тернопільською обласною службою зайнятості різних компенсацій.

06.11.2018
Вбудована мініатюра для Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія»

У студії обласного радіо в передачі "Файний ранок" 29.10.2018 мова йшла про те, що Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія». Інтерв’ю із начальником відділу організації профорієнтації ОЦЗ Тетяною Білінською

06.11.2018
Вбудована мініатюра для Перший регіональний кар’єрний форум – у Тернополі говорили про сучасну профорієнтацію

В Україні існує невтішна статистика – серед офіційних безробітних більше 50 відсотків людей з вищою освітою. У нашому місті цей показник ще вищий 84%. Як допомогти людям знайти нову професію? Як зацікавити роботодавців співпрацювати з центрами зайнятості? Молодь і майбутній вибір професії – що зробити, щоби освіта була ефективною та давала можливість працювати за фахом на батьківщині, виходячи з вимог сучасного бізнесу – і ще багато питань прозвучало на першому регіональному кар’єрному форумі «Профорієнтація – 2018».

26.10.2018