Вбудована мініатюра для Отримуйте ваучер у центрах зайнятості - навчайтеся безоплатно!

Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

Навчатися за ваучером можна за 124 професіями та спеціальностями сфер ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши професію чи спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

01.12.2023
Вбудована мініатюра для Професійне навчання для учасників бойових дій

Детально про безкоштовне навчання для учасників бойових дій від Державної служби зайнятості розповіла начальник Управвління професійного навчання та міжнародного співробітництва Лілія Грабовська.

23.11.2023
Вбудована мініатюра для З перших вуст - надання грантів за програмою ЄРобота

Брифінг у Тернопільській ОВА 21.11.2023 "Надання грантів за програмою ЄРобота "Власна справа" - до 250 тис. грн та грантів на бізнес для ветеранів і членів їх сімей - до 1 млн грн. Умови, деталі, особливості". Спікери: Жмурко Михайло Миколайович – в.о. директора Тернопільського обласного центру зайнятості Крамаренко Тетяна Григорівна – фахівець відділу сприяння зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ.

21.11.2023
Вбудована мініатюра для Тенденції ринку праці в Україні

В Україні під час війни доволі високий рівень безробіття.

На якому етапі безробітний потрапляє до центру зайнятості або має потрапляти? Чи надають центри зайнятості послуги тим, в кого є робота?

Як отримати ваучер на навчання? Які тенденції на ринку праці? Що з роботою для людей, які повернулися з війни?

21.11.2023
Вбудована мініатюра для Учасники бойових дій та ветерани зможуть пройти безкоштовне навчання

Коментар начальника Управління професійного навчання та міжнародного співробітництва Лілії Грабовької щодо можливості отримання ваучера на навчання.

21.11.2023
Вбудована мініатюра для Як отримати гроші на розвиток бізнесу?

Коментар заступника директора Департаменту реалізації політики зайнятості ДЦЗ Олени Мельник про проєкти «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя».

21.11.2023