Вбудована мініатюра для Держава допоможе безробітним розпочати власну справу

а телеканалі «ТV-4» у програмі «Новини» коментар заступника директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександри Островської про сприяння служби зайнятості у відкриті власної справи малозабезпеченим сім’я.

19.01.2022
Вбудована мініатюра для З 8 січня 2022 року роботодавці мають діяти за новими правилами

На телеканалі «ТV-4» у програмі «Новини» коментар директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука про штрафні санкції щодо вакансій у разі зазначення дискримінаційних вимог.

18.01.2022
Вбудована мініатюра для 1000 доларів зарплати. Скільки готові платити тернопільські роботодавці?

На телеканалах "Тернопіль-1" та "ІНТБ" у програмі «Новини» - коментар директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука про стан ринку праці, якісний і кількісний склад актуальних вакансій.

12.01.2022
Вбудована мініатюра для На «UА:Суспільне. Тернопіль» - про ринок праці Тернопільщини

Інтерв’ю із заступницею директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександрою Островською щодо ринку праці Тернопільщини, кількісного та якісного складу вакансій, виплати допомоги по безробіттю. У програмі «Сьогодні. Головне» на телебаченні «UА:Суспільне. Тернопіль» 29.11.2021.

01.12.2021
Вбудована мініатюра для На UA: Українське радіо Тернопіль у "Темі дня" - про кількість безробітних у Тернопільському МРЦЗ

Директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк взяв участь у програмі "Тема дня" (24.11.2021) на UA: Українське радіо Тернопіль. Мова йшла про вакансії у м. Тернопіль їх якісний і кількісний склад, працевлаштування безробітних з виплатою компенсації єдиного соціального внеску, про роботу центру зайнятості в період карантину. У програмі звучав коментар начальниці відділу статистики та прогнозування Тернопільського обласного центру зайнятості Олени Терещук.

25.11.2021
Вбудована мініатюра для 5 кроків для швидкого подання звіту З-ПН про вакансії

Програма, створена на замовлення та за сприяння ОЦЗ - про те, як швидко подати звіт З-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" через електронний кабінет роботодавця.

18.11.2021