Вбудована мініатюра для Унікальна можливість для ініціативних людей - ваучер на навчання

Брифінг в Тернопільській ОВА на тему "Унікальна можливість для ініціативних людей - ваучер на навчання"Спікери:

Микола Городецький - директор Тернопільського обласного центру зайнятості

Наталія Брич - начальник управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ.

20.05.2024
Вбудована мініатюра для Зручно, комплексно, інформативно! У центрі зайнятості відкривається "єдине вікно" послуг

У Тернопільській ОВА відбувся брифінг на тему "Зручно, комплексно, інформативно! У центрі зайнятості відкривається "єдине вікно" послуг соціально вразливим категоріям населення» (консультування з питань працевлаштування, професійного навчання, підприємницької діяльності буде здійснюватися у співпраці з соціальними партнерами, державними та недержавними організаціями).

13.05.2024
Вбудована мініатюра для У Тернополі відкрили 105 вакансій для людей з інвалідністю

Без бар'єрів - до професійної реалізації.

Тернопільський обласний центр зайнятості пропонує низку програм та послуг для людей з інвалідністю, які шукають роботу. Сьогодні в області їм пропонують 105 вакансій.

10.05.2024
Вбудована мініатюра для «Експертна порада». Компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Про те, як оформити, які є види компенсації та які умови розповіла провідний фахівець Тернопільського обласного центру зайнятості Оксана Бурдель у програмі "Експертна порада" на телеканалах тернопіль1 та ІНТБ.

09.05.2024
Вбудована мініатюра для 1 млн грн на розвиток бізнесу, 106 тис. грн компенсацій, 30 тис. грн на навчанння – реально отримати від служби зайнятості

1 млн грн на розвиток бізнесу, 106 тис. грн компенсацій, 30 тис. грн на навчання – реально отримати від служби зайнятості. Директор Тернопільського ОЦЗ Микола Городецький розповів про це у 30-хвилинній програмі «Сильні разом» на телеканалах Тернопіль 1 та ІНТБ.

09.05.2024
Вбудована мініатюра для "Без бар'єрів до професійної реалізації людей з інвалідністю з Тернопільщини"

У Тернопільській ОВА відбувся брифінг на тему "Без бар'єрів до професійної реалізації людей з інвалідністю з Тернопільщини".Спікери: Микола Городецький - директор Тернопільського обласного центру зайнятості та Олена Рак - начальник відділу організаційно-інформаційної роботи ОЦЗ.

08.05.2024