Вбудована мініатюра для Як подати заявку на грант “Власна справа”
 

Покрокова інструкція як подати заявку на грант “Власна справа”.

25.05.2023
Вбудована мініатюра для Гроші ходять за людиною професійне навчання для безробітних

Директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк розповіла про професійне навчання для безробітних. Навчання відбувається за принципом "гроші ходять за людиною". Що він означає, на кого орієнтоване навчання, як до нього долучитися та багато іншої корисної інформації дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

12.05.2023
Вбудована мініатюра для Ваучер на навчання Хто може безкоштовно підвищити кваліфікацію

Про можливість отримання ваучера на навчання за сприяння служби зайнятості детальніше в сюжеті

12.05.2023
Вбудована мініатюра для Майже півтори сотні тернополян поповнили "Армію відновлення"

У сюжеті телебачення "Суспільне. Тернопіль" у Новинах за 11.05.2023 - про організацію Тернопільською обласною службою зайнятості суспільно корисних робіт, які є частиною проєкту "Армія відновлення". Коментар начальника відділу активних програм зайнятості упраління реалізації політики зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості Наталія Брич.

12.05.2023
Вбудована мініатюра для Гроші для бізнесу: як отримати грант від держави

Якщо вам потрібні гроші для бізнесу, можете взяти в держави. Безповоротні кошти на початок або розвиток власної справи пропонує урядова програма єРобота. Щоб виграти цей грант від держави, потрібно коректно заповнити і подати заяку, виконати умови гранту. Як це зробити правильно, щоб отримати позитивну відповідь від конкурсної комісії, яких помилок варто уникати, скільки часу ще триватиме програма - про це говоримо з Михайлом Жмурко, заступником директора Тернопільського обласного центру зайнятості.

25.04.2023
Вбудована мініатюра для Виграв ґрант і виготовляє сухий борщ для ЗСУ

Підприємець з Тернополя Сергій Шашурін виграв мікроґрант і організував виробництво сухого борщу для потреб ЗСУ. Уже відправив військовим на фронт понад 4 тисячі порцій. Про це сюжет телеканалу "Суспільне Тернопіль". Коментар - заступника директора Тернопільського обласного центру зайнятості Михайла Жмурка. Із сюжету Ви також дізнаєтеся про умови отримання мікрогранту, топ сфер, у яких працюють грантоотримувачі, куди звернутися за консультацією та ще багато цікавого.

25.04.2023