Вбудована мініатюра для Підтвердження неформального навчання — шанс знайти престижну роботу

Програма "Допомагає служба зайнятості", виготовлена на замовлення Тернопільського обласного центру зайнятості, про можливості підтвердження неформального професійного навчання.

08.10.2018
Вбудована мініатюра для Розвиток малого підприємництва на Тернопільщині

Житель Тернопільщини Володимир Ковальчук повернувся з АТО, зареєструвався в центрі зайнятості, за спрямуванням служби зайнятості пройшов навчання на бджоляра та розпочав власну справу. Про те, як на Тернопільщині сприяють розвитку малого підприємництва - у сюжеті Громадського інтернет-телебачення "ТМЦ.Інфо".

14.09.2018
Вбудована мініатюра для На ТТБ у програмі "Файний ранок" - про адаптацію учасників АТО та переселенців на ринку праці

На телеканалі ТТБ у програмі "Файний ранок" про адаптацію учасників АТО та переселенців на ринку праці говорила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Валентина Нікуліна.

14.09.2018
Вбудована мініатюра для На ринку праці є попит на працівників робітничих професій

Навчально-практичний центр, де студенти, які навчаються на зварювальників, зможуть працювати на сучасній апаратурі, відкрили у Кременецькому професійному ліцеї. Створення таких центрів має на меті допомогти у підготовці кваліфікованих робітників, яких так не вистачає на ринку праці. У сюжеті TV-4 - коментар директора ОЦЗ Василя Олещука щодо попиту роботодавців на працівників робітничих професій.

14.09.2018
Вбудована мініатюра для У радіопрограмі "Файний ранок" про сприяння учасникам АТО у відкритті власної справи

У програмі обласного радіо "Файний ранок" в рубриці «Третій не зайвий» йшлося про адаптацію учасників АТО на ринку праці. Розповідають начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Валентина Нікуліна та приватний підприємець, житель Тернопільщини Володимир Ковальчук. Він повернувся з АТО, зареєструвався в центрі зайнятості, за спрямуванням служби зайнятості пройшов навчання на бджоляра та розпочав власну справу.

13.09.2018
Вбудована мініатюра для  У програмі ІНТБ "Про важливе" - про ринок праці Тернополя

  У програмі "Про важливе" на тернопільському телеканалі ІНTБ (за 11.09.2018) про ситуацію на ринку праці м. Тернополя та Тернопільського району розповіла заступник директора Тернопільського МРЦЗ Галина Приступа. Також зупинилась на питаннях сприяння розвитку малого підприємництва, адаптації учасників АТО на ринку праці, можливостей профнавчання, у т.ч. в ЦПТО ДСЗУ; послуги роботодавцям, у тому числі працевлаштування безробітних з виплатою компенсації єдиного соціального внеску.

13.09.2018