Вбудована мініатюра для "Аргументи": ринок праці Тернопільщини, реєстрація, права і обов'язки безробітних

25-хвилинна програма "Аргументи" на телеканалі "Тернопіль 1" - у прямому ефірі заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська вела мову про ринок праці області та актуальні вакансії; послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, у тому числі демобілізованим учасникам АТО; сприяння підприємництву, виплату компенсації єдиного соціального внеску, електронні сервіси служби зайнятості, важливість легальних трудових відносин та ще багато цікавого.

21.09.2021
Вбудована мініатюра для «Експертна порада: Як обрати професію»

На телеканалі «Тернопіль 1» у програмі «Експертна порада» поради начальника відділу організації профорієнтації Тернопільського ОЦЗ Тетяни Білінської про те як обрати професію.

10.09.2021
Вбудована мініатюра для Як зареєструватися у службі зайнятості без зайвих черг?

На телерадіоплатформі «Файне місто ТV» у програмі «Спеціальний кореспондент» 03.09.2021 - інтерв'ю із директором Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолієм Куриляком. Мова йшла про можливості онлайн реєстрації та електронні сервіси служби зайнятості.

 

 

03.09.2021
Вбудована мініатюра для Шукаєте працівників? Служба зайнятості - помічник і порадник на ринку праці

Відеоролик "Служба зайнятості - помічник і порадник на ринку праці", створений ТМЦ.Інфо 20.08.2021 - про те, як роботодавцеві знайти працівника через службу зайнятості Тернопільщини.

20.08.2021
Вбудована мініатюра для Вакансії і зарплати:  що пропонує служба зайнятості Тернопільщини

Програма "Аргументи" на телеканалі "Тернопіль-1" 10.08.2021 - у прямому ефірі директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук вів мову про ринок праці області та актуальні вакансії; послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, у тому числі демобілізованим учасникам АТО; на що потрібно звернути увагу під час пошуку роботи; кількісний та кваліфікаційний склад безробітних; який шлях проходить вакансія від створення до укомплектування, сприяння підприємництву, де знайти та як працювати з інтерактивною картою вакансій Тернопільщини та ще багато цікавого.

11.08.2021
Вбудована мініатюра для Експертна порада: Молодь на ринку праці

У програмі "Експертна оцінка" на телеканалі "Тернопіль-1" разом із начальницею відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Білінська розмовляємо про молодь на ринку праці:

Як працевлаштовуватися?

Як не наробити помилок?

Як зробити свою успішну кар'єру?

11.08.2021