Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій: правоохоронці Тернопільщини шукали потенційних колег

Ярмарок вакансій. В Будинку праці потенційних колег 21.01.2020 шукали Головне управління нацполіції області, Департамент патрульної поліції управління патрульної поліції Тернопільщини, а також місцеве Управління поліції охорони. Учасники ярмарку вакансій мали нагоду не лише поспілкуватися із представниками роботодавців, а й відвідати спеціальні лекції-презентації. Сюжет телеканалу TV-4 у програмі "Провінційні вісті".

23.01.2020
Вбудована мініатюра для Правоохоронці Тернопільщини запрошують на роботу

Правоохоронним органам Тернопільщини бракує співробітників. Тому 21.01.2020 у центрі зайнятості провели ярмарок вакансій. Поліцейські розповідали безробітнім про переваги, труднощі професії та перспективи кар’єрного росту. Сюжет телеканалу ІНТБ у програмі "Новини" 21.01.2020.

22.01.2020
Вбудована мініатюра для 10-12 тисяч гривень пропонують охочим стати поліціянтами на Тернопіллі

Понад 30 професій та заробітна плата 10-12 тис. гривень. Такі пропозиції підготували для краян на «Ярмарку вакансій» поліції Тернопільщини. Презентували свої посади 3 державні установи міста й області. Сюжет телеканалу "Тернопіль-1" у програмі "Новини".

 

 

22.01.2020
Вбудована мініатюра для Жителі Тернопільщини можуть скористатися сучасним освітнім порталом служби зайнятості

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для У Тернополі - другий Регіональному кар'єрному форумі "Профорієнтація-2019. Архітектор кар'єри"

У сюжеті програми "Новини" на телеканалі ТV - 4 за 17.12.2019 про те, що вісімдесят п'ять відсотків безробітних Тернопільщини мають вищу освіту, проте на ринку праці потребують людей, які мають робітничі професії. Питання працевлаштування обговорили на другому Регіональному кар'єрному форумі "Профорієнтація-2019. Архітектор кар'єри". Цього разу організатори облаштували також кілька IT-локай, де можна було покерувати дроном чи роботом, ознайомитися з системою "розумний дім" та попрацювати на 3D принтері. Так намагаються зацікавити молодь працювати у сфері IT.

18.12.2019
Вбудована мініатюра для Працевлаштування осіб з інвалідністю – ефективна інтеграція у суспільство

У сюжеті програми "Новини" на телебаченні "Суспільне: UA. Тернопіль" 02.12.2019 - про соціальні послуги Тернопільської обласної служби зайнятості особам з інвалідністю; зустріч соціальних партнерів на ринку праці, які обговорили питання: «Працевлаштування осіб з інвалідністю – ефективна інтеграція у суспільство. Враховуючи можливості, а не обмеження»; інтерв'ю із роботодавцями, працевлаштованими особами з інвалідністю.

06.12.2019