Відеоматеріали
Сьогодні на її тендітних плечах - велика відповідальність - за себе, за дітей, за їхнє майбутнє, за дім, за сімейний бізнес і страх за життя чоловіка, який з перших днів війни - на передовій. Але тернополянка Ірина Головко знайшла у собі сили і вирішила не лише вижити в таких умовах, але і розвиватись, і удосконалювати омріяну власну справу, бо переконана, що жити - означає діяти навіть в умовах війни. У сюжеті - про те, як скористатися програмою "Грант для учасника бойових дій чи другого з подружжя" розповідає директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.
Учасник бойових дій Святослав Статкевич із Бережан отримав від служби зайнятості мільйон гривень за грантовою програмою "Єробота". Чоловік розповів Суспільному, що вже 10 років працює стоматологом. На початку повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до 68-мої окремої єгерської бригади, а в березні 2024 року був демобілізований. Про службу та участь у програмі – у сюжеті Наталії Бончук.
Півмільйона гривень на відкриття власної справи можуть отримати учасники бойових дій, які демобілізувалися з армії. Про це розповів директор обласного Центру зайнятості Микола Городецький. Отримати компенсацію від держави можуть і роботодавці за працевлаштування людей з інвалідністю. Що для цього потрібно?
Як податися на грант, хто може ним скористатися та як отримати кошти - розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький.
Відео також тут - https://www.youtube.com/watch?v=8j0s8sD-YYU&t=1s
Коментар заступника директора Департаменту реалізації політики зайнятості ДЦЗ Олени Мельник про проєкти «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя».
Основні правила заповнення заявки в Дії на отримання гранту для ветеранів та їх подружжя для відкриття чи розширення бізнесу.