Випускник часто виходить з професійного навчального закладу із загальною установкою знайти роботу за прописаною в дипломі професією (спеціальністю). Безперспективно шукати місце "просто юриста" або "просто економіста". Це ще не орієнтир.

13.07.2024

Навіть якщо у вас немає досвіду й освіти, резюме вам все одно потрібне, адже саме так про вас дізнається потенційний працедавець.

26.04.2024

Неодноразово люди стикаються з відчуттям розчарування у своїй освіті та обраній професії, що веде до бажання змінити свій кар'єрний шлях. Ця мотивація може бути спровокована різними факторами, такими як низька заробітна плата, невдоволення умовами праці або навіть особистісним розвитком та новими інтересами. Робота в Тернополі, Києві, Харкові та інших містах вимагає певних навичок та знань, які іноді важко отримати. Отже, перш ніж розпочати вивчення нової професії, важливо переконатися, що вона відповідає вашим потребам.

30.01.2024

Обрати професію, пройти співбесіду, влаштуватися на роботу. Коли всі ці етапи пройдені, залишається тільки приступити до самої роботи і почати підкорювати все нові й нові вершини. Здавалося б, нічого складного немає: сиди собі, працюй і горя не знай. Але виявляється, що це не так просто. Що і як потрібно робити? З чого починати? Як влитися в колектив? Як поводитися з начальством? Як зрозуміти, чого очікують від вас колеги? Питання сипляться на вас горою. Спробуємо у них розібратися і знайти вирішення основних повсякденних проблем, що виникають на новій роботі.

18.10.2023

Cервіси штучного інтелекту для проходження співбесіди: ви зможете провести інтерв'ю-репетицію, підготувати відповіді на складні запитання й оцінити свої комунікативні навички.

02.10.2023

Це не просто цікавість, а може стати внеском у майбутнє.

1. Розуміти стан ринку праці

Років п’ятдесят тому логічний і приємний кар’єрний шлях мав такий вигляд: прийти в організацію на молодшу посаду, поступово дорости до позиції керівника, а потім піти на пенсію. Але зараз мало хто планує поєднати життя з однією компанією. Швидше за все, рано чи пізно будь-яка людина замислюється, чи не змінити роботу.

14.06.2024

У вакансіях для працівників без досвіду роботодавці вказують в основному бажані м’які навички. Як стверджують спеціалісти grc.ua, в усіх вакансіях, незалежно від професійної сфери, роботодавці хочуть від кандидатів відповідальності, уважності, стресостійкості й орієнтованості на результат.

26.04.2024

Кар’єра в умовах ринку праці – це  успішний  «продаж»  своїх умінь та інтелекту, тому у Ваших інтересах зробити це вдало.

Досягти успіху Вам допоможе добре знання кон’юнктури  ринку праці, його законів і методів роботи на ньому. Тільки Ви і ніхто інший вирішить, яку саме роботу обирати і на які умови погоджуватися. Вам самим доведеться шукати потенційних роботодавців, іти до них на співбесіду.

12.10.2023

Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

Стажування

Стажування у бажаній компанії допоможе вам набратися нових знань, а також дасть цілком конкретне уявлення про роботу на певній посаді.

11.09.2023