Різні люди по-різному ставляться до своєї роботи. Хтось любить свою справу, комусь пощастило менше – при одній згадці про неї в людей псується настрій та зникає бажання щось робити. Під час війни знайти роботу непросто, а ту, яка дійсно до душі – ще складніше. Пропонуємо поради, за допомогою яких можна знайти свою улюблену роботу під час війни, ту, яка підходить саме вам. Зрозумійте, що для вас важливо
22.09.2022
В умовах війни надважливо тримати економічний фронт та працювати. Але важкі часи диктують свої умови, в яких потрібно актуалізувати власні навички. Продовжуємо серію матеріалів від HR-команди robota.ua, в якій поділимося нюансами пошуку роботи під час війни.   Про співбесіду під час військового стану розказує Марина Головко. Технічна підготовка 
20.07.2022
Як шлях у тисячу миль починається з першого кроку, так успішна кар’єра стартує з першого шансу проявити себе, наприклад – стажування. Пропозицій безліч. Як серед них вибрати перспективне? Ось кілька пунктів, на які варто звернути особливу увагу. Згідно зі стратегією
02.05.2022

Після отримання диплома кожний випускник активно займається пошуком роботи з гідною заробітною платою. Але часто виявляється, що вакансій за такою спеціальністю на даний час немає.

Перша робота — не так важливо

Практика свідчить, що кожний громадянин України за весь час трудової діяльності міняє професію кілька разів. На першій роботі рідко хто затримується довше, ніж на 4-5 років. Тому у 35-річних людей за плечима може бути до 10 змінених професій.

09.02.2022
Поспішаючи висловити власну думку ми можемо образити інших. Зокрема, підвищуючи голос, несвідомо розкритикувавши. В результаті – обурений та ображений співрозмовник та безліч запитань чому так сталось. Щоб схожих ситуацій було якомога менше і вас не тільки чули, а ще й розуміли, варто правильно доносити свої думки. Як саме? Порада № 1. Не переходьте на особистості
22.12.2021

У Тернополі відкрито понад 100 вакансій для студентів, що шукають підробітку. Розповідаємо про роботу віддалено або в офісі й спеціалістів, які потрібні зараз.

17.08.2022
Більш як 43% українців не могли знайти роботу через брак досвіду. Про це свідчать результати дослідження ресурсу The Point. Відсутність трудового стажу справді ставить перед новачками на ринку праці величезний бар’єр, адже більшість роботодавців хочуть бачити у своєму штаті вже досвідчених працівників. Та виявляється, подолати цю проблему не так складно, як здається. Потрібно докласти трохи зусиль і проявити винахідливість. Як з легкістю знайти перше робоче місце розповість кар’єрна консультантка Уляна Ходорівська.   З чого почати пошуки роботи?
15.06.2022

У сучасному світі провідною галуззю, яка постійно розвивається і вдосконалюється, є інформаційні технології або ІТ. Технології давно увійшли в життя людей на всіх його рівнях, прискорюючи звичний ритм і надаючи безліч можливостей, зокрема у сфері бізнесу.

IT-фахівці мають попит на ринку праці.  А попит, як відомо, породжує пропозицію. Останнім часом, не тільки молодь, а й люди зрілого віку, прагнучи закріпитися у новому мінливому світі, надають перевагу сфері IT.

15.02.2022

6 років тому я кардинально змінила професію і зараз займаюся вирішенням питань пошуку ключових фахівців для українських і міжнародних компаній. Моя компанія VSK Consulting супроводжує компанії реального сектора економіки, ІТ сектора та стартапи. Кожен день ми бачимо сотні резюме, проводимо зустрічі з десятками претендентів, і стикаємося з такими життєвими історіями, що дух захоплює!

12.01.2022
Ідеальне резюме, досвід роботи, компетенції та навички мають величезне значення при пошуку роботи мрії, але не є панацеєю. Як показує практика, існують деякі загальні правила працевлаштування, які визначають успіх здобувача в отриманні бажаного місця.
20.12.2021