Неодноразово люди стикаються з відчуттям розчарування у своїй освіті та обраній професії, що веде до бажання змінити свій кар'єрний шлях. Ця мотивація може бути спровокована різними факторами, такими як низька заробітна плата, невдоволення умовами праці або навіть особистісним розвитком та новими інтересами. Робота в Тернополі, Києві, Харкові та інших містах вимагає певних навичок та знань, які іноді важко отримати. Отже, перш ніж розпочати вивчення нової професії, важливо переконатися, що вона відповідає вашим потребам.

30.01.2024

Обрати професію, пройти співбесіду, влаштуватися на роботу. Коли всі ці етапи пройдені, залишається тільки приступити до самої роботи і почати підкорювати все нові й нові вершини. Здавалося б, нічого складного немає: сиди собі, працюй і горя не знай. Але виявляється, що це не так просто. Що і як потрібно робити? З чого починати? Як влитися в колектив? Як поводитися з начальством? Як зрозуміти, чого очікують від вас колеги? Питання сипляться на вас горою. Спробуємо у них розібратися і знайти вирішення основних повсякденних проблем, що виникають на новій роботі.

18.10.2023

Cервіси штучного інтелекту для проходження співбесіди: ви зможете провести інтерв'ю-репетицію, підготувати відповіді на складні запитання й оцінити свої комунікативні навички.

02.10.2023

Як фахівцеві-початківцю виділитися на тлі більш досвідчених кандидатів під час пошуку роботи? П'ять затребуваних навичок, які допоможуть вам у цьому, називає rabota.ua.

1. Знання англійської мови

05.09.2023

Для того, щоб бути успішним у професійній діяльності, необхідно:

05.07.2023

Кар’єра в умовах ринку праці – це  успішний  «продаж»  своїх умінь та інтелекту, тому у Ваших інтересах зробити це вдало.

Досягти успіху Вам допоможе добре знання кон’юнктури  ринку праці, його законів і методів роботи на ньому. Тільки Ви і ніхто інший вирішить, яку саме роботу обирати і на які умови погоджуватися. Вам самим доведеться шукати потенційних роботодавців, іти до них на співбесіду.

12.10.2023

Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

Стажування

Стажування у бажаній компанії допоможе вам набратися нових знань, а також дасть цілком конкретне уявлення про роботу на певній посаді.

11.09.2023

Пошук спеціаліста – справа досить важка. Іноді гарний фахівець соромиться розказати про себе під час співбесіди та не має часу для складання резюме, а його колега без досвіду, навпаки, багато говорить та вражає менеджера з пошуку персоналу. Не будемо забувати про мову тіла, деякі жести та міміка дають зрозуміти, що людина обманює. Як розпізнати «талановитого актора», читайте далі.

28.07.2023

Рівень успіху вже давно перестав залежати тільки від того, наскільки добре ви виконуєте свої безпосередні обов'язки. Щоб бути компетентним фахівцем, треба розвивати Soft Skills, так звані «м'які навички».

21.06.2023