Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

Стажування

Стажування у бажаній компанії допоможе вам набратися нових знань, а також дасть цілком конкретне уявлення про роботу на певній посаді.

11.09.2023

Пошук спеціаліста – справа досить важка. Іноді гарний фахівець соромиться розказати про себе під час співбесіди та не має часу для складання резюме, а його колега без досвіду, навпаки, багато говорить та вражає менеджера з пошуку персоналу. Не будемо забувати про мову тіла, деякі жести та міміка дають зрозуміти, що людина обманює. Як розпізнати «талановитого актора», читайте далі.

28.07.2023

Рівень успіху вже давно перестав залежати тільки від того, наскільки добре ви виконуєте свої безпосередні обов'язки. Щоб бути компетентним фахівцем, треба розвивати Soft Skills, так звані «м'які навички».

21.06.2023

“Ми рідко думаємо про те, що ми маємо, проте завжди думаємо про те – чого нам не вистачає”.

14.04.2023
Пошук роботи завжди був непростою справою для молодих фахівців, підкованих лише теорією. За плечима роки навчання в учбовому закладі, виснажливі сесії, іспити, курсові роботи і диплом. Але у пошуку роботи можуть виникнути труднощі, пов’язані з відсутністю досвіду роботи.
22.02.2023

Як фахівцеві-початківцю виділитися на тлі більш досвідчених кандидатів під час пошуку роботи? П'ять затребуваних навичок, які допоможуть вам у цьому, називає rabota.ua.

1. Знання англійської мови

05.09.2023

Для того, щоб бути успішним у професійній діяльності, необхідно:

05.07.2023
Кожному кандидатові не завадить мати додатковий бонус під час працевлаштування — рекомендаційний лист із попереднього місця роботи чи навчання. Такий документ допоможе справити враження на роботодавця. Що таке рекомендаційний лист
06.03.2023
Більшість українських компаній одержує менші прибутки, ніж до повномасштабного вторгнення російських окупантів. Однак деякі роботодавці все ж таки планують збільшити зарплати своїм співробітникам на 8-30%. Стало відомо, хто може розраховувати на підвищення прибутку вже в лютому.
06.02.2023