Обираючи професію, людина визначає свій майбутній спосіб життя, тому вибір фаху - один із найважливіших кроків у житті кожного. Допомогти зорієнтуватись у складному лабіринті професій майбутнім випускникам покликані профорієнтаційні заходи, які традиційно організовують фахівці Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Такі заходи проведено для учнів загальноосвітніх шкіл сіл Дуліби та Язловець на тему: «Професія і Я».
18.10.2019
Ярмарок вакансій організували фахівці Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості на території Шумської автобусної станції. Пасажирам, гостям та мешканцям міста було запропоновано вакансії ПП «Шумськ Хліб» - прибиральника виробничих приміщень, техніка-електрика; сторожа у ФГ “Івашенюків”; діловода та начальника відділу інформації (сфера захисту) Шумського районного військового комісаріату; касира торговельного залу в ТзОВ ТВК “Львівхолод”; швачки у ТОВ «Сегеш-Україна».
18.10.2019
Як виготовляються будівельні блоки, бруківка, тротуарна плитка, водовідводи, бордюрні камені та інші бетонні елементи ландшафту й малих архітектурних форм дізналися восьмикласники Козівської гімназії імені Володимира Герети під час професіографічної екскурсії у виробничі приміщення ФОП В. Бучака, організованої фахівцями Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
18.10.2019
Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На розгляд комісії центру зайнятості він представив бізнес-план на тему: «Консалтинг у сфері управління та фінансів». Незважаючи на те, що власну справу Олександр розпочав лише у липні цього року, він уже має цікаві напрацювання з консалтингу і достатньо клієнтів, які користуються його послугами.
18.10.2019
У Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для молоді «Шлях до успіху» на тему: «Що таке "ціль"? Як правильно ставити ціль? Як досягнути поставлених цілей?» за участю місцевої бізнес-леді Лесі Садовської. «Розумно почати з невеликих і легко досяжних завдань, а також проаналізувати, що необхідно для їх виконання, - сказала пані Леся. - Оцінити, чи збігаються бажання з можливостями, допоможуть ручка і листок. Викладаючи думки на папері, легше контролювати рух до мети».
18.10.2019
У Чернихівецькій сільраді ОТГ відбулась робоча зустріч працівників Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості з жителями громади. Селяни цікавилися актуальними вакансіями в районі, умовами та порядком реєстрації в службі зайнятості, можливостями участі в тимчасових роботах, професійного навчання, відкриття підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості.

 

18.10.2019