На черговому засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості для психологів та соціальних педагогів відбувся вебінар на тему: ”Профорієнтація старшокласників, як складова успішного професійного майбутнього”.

Разом із фахівцем з профорієнтації ТМРЦЗ Оксаною Гороховською вони обговорили актуальні питання вибору учнівською молоддю майбутньої професії, прийоми профорієнтаційного консультування, передовий досвід, форми та методи орієнтування школярів на той чи інший фах, аспекти співпраці тощо.

24.09.2021

«Бізнес-діяльність: з чого почати?» - такою була тема чергового засідання клубу Бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на якому побували студенти 3-го курсу Тернопільського кооперативного фахового коледжу.

Разом із заступником начальника відділу профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Аліною Грицаєнко молодь обговорювала як обрати бізнес-ідею, що врахувати, починаючи власну справу, основні аспекти бізнес-планування, міфи, щодо започаткування бізнесу.

24.09.2021
Фахівці Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч у смт Вишнівець з начальником відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади Наталією Генсіцькою, місцевим населенням, яке перебуває у пошуках роботи та роботодавцями, які проводять діяльність на території даного населеного пункту.
23.09.2021

Щороку в останню неділю вересня, у Всеукраїнський день дошкілля, звучать слова подяки працівникам дошкільних закладів освіти, які в Україні виховують понад мільйон дошкільнят.

24.09.2021
У Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось онлайн засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему: «Оплата праці: поняття, види та форми» за участю головного спеціаліста Борщівського бюро правової допомоги Ольги Носовської.
24.09.2021

«Живе у нашому селі, недалеко від школи, дуже хороша молода жінка Айшат Шахілова, яка переїхала разом з родиною з Казахстану в Тернопільську область на Вишнівеччину, мама двох діток 3 і 8 років. Знаю її особисто. Має професійно-технічну освіту, продавець продовольчих товарів за фахом. Вона дуже любить куховарити, цікавиться новими рецептами і експериментує з приготуванням різних смаколиків для родини та друзів. Привітна, сумлінна, старанна, - розповідає директорка ЗОШ 1-2 ступеня с. Котюжино Лідія Миколаївна Воробець.

23.09.2021