Фахівці Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували виїзний семінар на території Васьковецької сільської ради на тему: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю», під час якої відбулася зустріч з жителями та роботодавцями села Васьківці. Для участі у семінарі були запрошені голова сільської ради Орест Сімчук, бухгалтер сільської ради Люба Захожа, керівник ПАП «ІВА» Валентин Захожий, приватні підприємці Оксана Помельнича та Леся Захожа.
27.01.2020
Секрети брендінгу особистості опановували дев'ятикласники Тернопільської класичної гімназії, які побували на засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
27.01.2020
Директор Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Коваль відвідав редакцію Збаразької газети «Народне слово» та вручив Подяку головному редактору Оксані Моргун від Тернопільського обласного центру зайнятості за активну співпрацю у висвітленні діяльності служби зайнятості щодо надання соціальних послуг населенню та роботодавцям, як сучасної, мобільної, клієнтоцентрованої служби, що сприяє дієвому діалогу і взаєморозумінню соціальних партнерів на ринку праці, допомагає шукачам роботи знайти прийнятні місця праці, а роботодавцям – необхідні кадри.
24.01.2020
Вибір професії — це надзвичайно велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше – не схибити.
27.01.2020
Дорога до професії починається з мрії. Якщо дуже сильно захотіти, то мрії здійснюються. Для того, щоб не помилитися з вибором професії, потрібно обирати справу свого життя за покликом серця, а не за волею та наказом батьків чи порад друзів. З метою надання інформації щодо професій та правильного і свідомого вибору майбутнього фаху, уникнення можливих помилок у професійному самовизначенні, у Бучацькій районній філії ОЦЗ проведено профорієнтаційний захід на тему: «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя» для старшокласників загальноосвітніх шкіл сіл Бариш та Озеряни.
27.01.2020
У Гусятинській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему «Стрес та його наслідки. Методи опанування стресу».
24.01.2020