Сприяючи людям у працевлаштуванні, служба зайнятості також допомагає шукачам роботи у плануванні саморозвитку, проводить тренінги з самопрезентації та професійної самореалізації, психологічно підтримує у нелегкий час безробіття. Так, на базі Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості створений клуб “Ромб успіху”, на засідання якого запрошуються талановиті та успішні люди, проводяться цікаві майстер-класи.
15.02.2019
Директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук взяв участь у програмі "Про важливе" на телеканалі ІНТБ.

15.02.2019
Директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук взяв участь у зустрічі з представниками громадської організації «Звільнені з полону», що відбулась в облдержадміністрації. Під час зустрічі представники органів влади, державних установ обговорили актуальні питання та програми державної підтримки. Присутні дізналися, що зараз у Тернопільській області 5565 осіб, які мають статус учасника бойових дій. За останні роки відбулося чимало змін, спрямованих на посилення соціального та правового захисту цієї категорії осіб.
15.02.2019
З метою формування у молодих людей мотивації до правильного вибору професії, фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію у відокремлений підрозділ “Чортківської дистанції колії” для учнів Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
15.02.2019
Фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді. у Новосільській ЗОШ.
15.02.2019
У конференц-залі Будинку праці в м. Тернополі відбулася нарада керівних працівників Тернопільської обласної служби зайнятості щодо результатів роботи в січні 2019 року та завдань до кінця 2019 року. Відкрив нараду директор обласного центру зайнятості Василь Олещук. Він проаналізував діяльність служби зайнятості Тернопільщини на розповів про позитивні тенденції на ринку праці області.
14.02.2019