У Бережанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту» за участю представників управління Держпраці у Тернопільській області, Бережанської міської ради, Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, роботодавців.
22.02.2018
У Борщівському агротехнічному коледжі відбувся інформаційний захід з правових знань для студентської молоді за участю головного фахівця Борщівського бюро правової допомоги Ольги Носовської, начальника Борщівського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Петра Скочиляса, начальника відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Любові Гарбар.
22.02.2018

У Бережанському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський зазначив, що контрактна служба – це один із видів легального працевлаштування в нашій країні, яка забезпечує гідну працю із справедливими доходами та перспективою розвитку.

22.02.2018
В Озернянській об’єднаній територіальній громаді фахівці Зборівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Професії майбутнього» для учнів 8 та 9 класів. Фахівець з профорієнтації РЦЗ Ольга Грицюк ознайомила учнів з сучасними тенденціями на ринку праці, розповіла про професії що набирають популярності. Учні, дізналися про цікавий світ професій та їх класифікацію, як правильно обирати фах з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб на ринку праці та переглянули анімаційні відеоролики про професії.
22.02.2018

У Гусятинському центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему: «Психологія кольору у житті людини. Вплив кольорів на психіку людини» за участю психолога територіального центру соціального обслуговування Ірини Марцишин.

Психолог розповіла присутнім про те, що вплив кольорів на психіку людини обумовлений випромінюванням електромагнітних хвиль кожним кольором, поінформувала жінок, що ідучи на співбесіду до роботодавця, найкраще використовувати сірий, темно-коричневий, чорний, темно-зелений, синій, бежевий кольори.

22.02.2018
Відбувся другий конкурсний відбір кандидатів на участь в Регіональному бізнес-інкубаторі, що діятиме з початку березня 2018 року у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості (Будинок праці, м. Тернопіль). Проект ініційовано Тернопільською обласно. державно. адміністрацією. У засіданні комісії взяли участь заступник директора – начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Петро Химейчук та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Тернопільського МРЦЗ Галина Пузир.
22.02.2018