У Шумській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами  на тему: «Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, у тому числі учасників АТО». Директор райфілії Тернопільського ОЦЗ Наталя Ванжула розповіла про послуги служби зайнятості, ознайомила з актуальними  вакансіями, які запропонували роботодавці району для осіб з інвалідністю.
17.12.2018
Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували для восьмикласників Білецької ЗОШ професіографічну екскурсію у ВП “Експлуатаційно-вагонне депо Тернопіль» ПАТ “Укрзалізниця”. Майстер пункту технічного обслуговування вагонів з відчеплення Сергій Сиротюк розповів юним відвідувачам про технологічний процес ремонту коліс, продемонстрував шаблони для вимірювання параметрів обладнання вагонів, розмірів між колесами, діаметрів колісних пар.
14.12.2018
У рамках тижня права фахівці Шумської райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості та служби у справах дітей Шумської РДА провели інформаційно-просвітницьку зустріч у Шумській централізованій бібліотеці. Учасники заходу ознайомилися з проблемою торгівлі людьми та її масштабами, ситуацією щодо злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми у Тернопільській області, правилами безпечних подорожей та переглянули ролики соціальної реклами з контактами Національної гарячої лінії.
13.12.2018
У Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Фахівці філії ОЦЗ ознайомили присутніх із актуальними вакансіями для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а саме: пекар, підсобний робітник, касир (на підприємстві, установі, організації), контролер енергонагляду та оператор заправних станцій; надали інформацію про умови праці, рівень заробітної плати, можливість професійного і кар’єрного росту, а також активно відповідали на запитання присутніх.
14.12.2018
У Гусятинському коледжі ТНТУ для учнів випускних класів спеціалізованої школи І-ІІІ ст. с. Васильківці фахівці Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели Ярмарок професій за участю начальника виробництва ПП «Меблева фабрики «Елегант» Романа Богомола, директора ТзОВ «Метпластсервіс» Ярослава Загуляка, студентів коледжу.
14.12.2018
 На замовлення ТзОВ ТВК «Львівхолод» з нагоди відкриття супермаркету «Рукавичка» в м. Чорткові фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій. Менеджер з персоналу товариства Мар’яна Пришляк розповіла про режим та графік роботи, оплату праці та потребу в кадрах.
13.12.2018