У Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено семінар з підвищення цифрової грамотності для клієнтів служби зайнятості за участю фахівця відділу Бережанського бюро правової допомоги Тернопільського місцевого центру безоплатної правової допомоги Марії Павленко.
14.06.2021
У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника відділення призову Збаразького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Присяжнюка та головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів РТЦК та СП Миколи Заїки.
14.06.2021

Четверо безробітних, зареєстрованих у Підволочиській райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості, після попереднього навчання за дуальною формою за професією плодоовочівник, отримали постійну роботу в СГ ТОВ "ТЕРРА".

Навчання було організоване райфілією ОЦЗ на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на замовлення згаданого сільськогосподарського товариства.

11.06.2021

За 5 місяців 2021 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 28,7 тис. осіб, з них 22,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 12,2% менше).

На Тернопільщині на 35,2% зменшилася потреба в робочій силі. З початку року служба зайнятості області оперувала інформацією про наявність 8,4 тис. вільних робочих місць, з них 6,1% із заробітною платою вищою від середньої по області, 44,7% - з мінімальною з/п.

14.06.2021
У Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості в онлайн-офлайн режимі для безробітних відбулася презентація роботодавця ТзОВ «Електроконтакт Україна». Підприємство знаходиться у м.Золочеві і займається виробництвом кабельних мереж для автомобільної промисловості. Керівник відділу персоналу ТзОВ «Електроконтакт Україна» Роман Куйбіда в онлайн режимі провів презентацію підприємства, розповів учасникам про виробництво, умови праці та її оплати, вимоги до кандидатів, соціальний пакет для працівників.
14.06.2021
У селі Нижчі Луб’янки Збаразької міської громади відбулася зустріч фахівців Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості з місцевими жителями та діловодом Надією Козак. Присутні дізналися про ситуацію на ринку праці району та області, актуальні вакансії постійної та тимчасової роботи, інформаційно-консультаційні послуги служби зайнятості. Було поінформовано про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, організації громадських робіт, професійне навчання тощо.
11.06.2021