З метою оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості на замовлення ТОВ «АТБ – Маркет» відбувся міні - ярмарок вакансій, у якому взяли участь 20 шукачів роботи. Сектор рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості активно співпрацює з підприємством, оскільки у Тернополі проводиться розширення торгівельної мережі та відкриття нових магазинів «АТБ».
17.08.2018
Верховна Рада України у 2018 році дала старт медичній реформі. З метою розв`язанням проблем пов`язаних з реорганізацією медичної галузі та надання комплексу соціальних послуг, фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели виїзний захід з вивільнювальними працівниками Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” у м. Чорткові.
17.08.2018
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували виїзний системний дистанційний майданчик.
16.08.2018
Фахівці Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з спеціалістом Управління соціального захисту населення у Лановецькому районі Світланою Бердар та спеціалістом відділу Лановецького бюро правової допомоги Вітою Святинюк провели семінар для військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в районній філії з метою пошуку роботи.
17.08.2018
Про негативні емоції в житті людини говорилось на черговому засіданні жіночого клубу «Берегиня» у Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Гостем зустрічі була практичний психолог Ольга Карпова.
16.08.2018
Традиційно, кожного місяця в Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проходять засідання жіночого клубу «Жіноча справа». 15 серпня  відбулось чергове засідання під гаслом «Створи затишок власноруч». На нього запросили Надію Печенюк - успішну жінку, яка не тільки реалізувала себе в професійному плані, але й знайшла себе в творчості та рукоділлі. Надія – яскравий приклад берегині домашнього затишку: кожен куточок в її оселі створений власноруч.
16.08.2018