оп
За ініціативи Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулася презентація місцевого роботодавця ФОП Т.Я. Теслюк, яка має мережу магазинів «Студія м’яса». Тетяна Теслюк ознайомила шукачів роботи з характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, актуальними вакансіями продавець продовольчих товарів та продавець-консультант. Учасники презентації поспілкувалися з роботодавцем, дізналися про перспективи працевлаштування.
16.08.2019
У зв'язку з необхідністю проведення системної профорієнтаційної роботи з населенням у взаємодії з різними сторонами соціального партнерства на базі Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості було створено Діалоговий майданчик з питань професійної орієнтації населення. Це колегіальний орган, до складу якого входять представники служби зайнятості, органів влади, ОТГ, соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді міста та району, молодіжної ради, освітніх установ та інших зацікавлених організацій, роботодавців.
16.08.2019
Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Цим правилом скористалися безробітні Раїса Ткач та Галина Федорук, перебуваючи на обліку в Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Після відвідування семінару  “Оволодій новою професією” вирішили здійснити своє бажання і перетворити улюблену справу у професію своєї мрії - працювати кухарями.
15.08.2019
День відкритих дверей ТОВ «Гусятинська ПМК» відбувся для безробітних за ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Директор ТОВ Микола Бабій розповів безробітним про діяльність підприємства, яке займається будівельними та ремонтними роботами на території району.
16.08.2019
Вже вдруге у Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації, членами якого є представники РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, управління освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради, відділу «Зборівське бюро правової допомоги», районного сектору філії державної установи «Центр пробації».
15.08.2019
Завдяки Ігорю Задвірному, демобілізованому учаснику АТО, який 5 років проходив військову службу за контрактом, у селі Шупарка на Борщівщині діє спортивний клуб «Фенікс». А допомогли йому відкрити свій бізнес фахівці Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. В липні 2018 року Ігор повернувся в рідне село. Він ще в юнацькі роки мріяв про спортивний клуб для молоді села.
15.08.2019