Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників. 19 червня 2018 року фахівці Збаразького районного центру зайнятості провели консультаційні семінари для працівників Доброводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Доброводівського РКТ ліцею імені О.Смакули для надання комплексу послуг у зв’язку із запланованим вивільненням працівників.
19.06.2018
Часто чуємо від людей, що перебувають на обліку у центрі зайнятості що зарплата мала і як вихід –це виїзд за кордон. А може питання в іншому: як ми керуємо свої доходами. Для того щоб розібратись у цих інколи простих запитаннях було проведено ще одне засідання «Клубу Бізнес-Подій" у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Дана гра відбулась дякуючи Діловому клубу «Партнер» м. Тернопіль.
19.06.2018
Фахівці Заліщицького районного центру зайнятості провели виїзний захід в Дорогичівську об’єднану територіальну громаду. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вовк Н.А. поінформувала про послуги служби зайнятості, про нові підходи в роботі служби зайнятості, про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами з питань працевлаштування.
19.06.2018
Фахівці відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Катерина Варнавських та Ольга Левко взяли участь у презентації нової комунікаційної платформи «Бібліотека-центр», що розпочала свою роботу на базі центральної міської бібліотеки м. Тернопіль.
19.06.2018
В рамках співпраці з територіальними громадами фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості здійснили виїзний захід в Байковецька об’єднану територіальну громаду та провели зустріч із відвідувачами сільської ради.
19.06.2018
В навчальному класі Бучацького районного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу “Чарівниця ”. Темою зустрічі було питання виховання дітей , як невід'ємної  складової духовно, фізично та психологічно здорової нації. Зустріч відбулася за участю керівника Бучацького центру соціальних служб для дітей ,сім’ї та молоді Міщанчук А.А., та головного спеціаліста Миця М.І. Микола Мицьо розповів  присутнім про вікові особливості психологічного розвитку дітей, зокрема хлопчиків.
19.06.2018