Завершився тиждень підвищення психологічної компетентності для фахівців з профорієнтації районних філій обласного та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
19.04.2019
У Шумській районній районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулась зустріч директора філії Наталії Ванжули та фахівців філії з членом новоствореного СОК «Залісецький мед» Богданом Бондарем. «Наш сільськогосподарський обслуговуючий кооператив зареєстрований 18 березня.2019 року. Працюємо у селі Залісці Шумського району на території Шумської міської ради (ОТГ). Нас є 7 засновників. На даний час займаємося бджільництвом на добровільних засадах», - повідомив Богдан Бондар та розповів про перспективи розвитку кооперативу.
19.04.2019
У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбулася презентація роботодавця – ТОВ "Тервікнопласт". Заступник директора з персоналу ТОВ Андрій Троян розповів присутнім про виробництво, умови праці та її оплати, вимоги до кандидатів, соціальний пакет для працівників, зазначив, що підприємство має потребу в складальниках-монтажниках, вантажниках, водіях, механіках, електриках, слюсарях.
19.04.2019

Наказом Мінсоцполітики України від 6 березня 2019 року № 332 було внесено зміни до Порядку взаємодії Державної служби України з питань праці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та державної служби зайнятості, затвердженого наказом від 2 липня 2014 року № 437.

19.04.2019
Успіх найчастіше розуміють як уміння в дусі гармонії і рівноваги пристосуватися до різноманітних і постійно мінливих умов життя. Це — такий розвиток сили і здібностей, за допомогою яких людина досягає бажаних етапів у своєму житті, організовує відповідним чином свою енергію й зусилля, а також знання та здібності.
19.04.2019
Як виготовляють м`які меблі побачили старшокласники ЗОШ с. Нижбірок під час екскурсії на Гусятинське приватне підприємство «Шик», організованій фахівцями районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Директор та засновник підприємства Василь Шмата розповів дітям про діяльність ПП «Шик», технологію виготовлення м’яких меблів та професії працівників, які забезпечують виробництво; ознайомив з асортиментом продукції.
19.04.2019