У Гусятинському центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему «Весняна депресія: причини і як впоратись з нею».
20.04.2018
Допомогти розібратися учням Таурівської, Ішківської та Золотослобідської ЗОШ у світі професій та знайти свою намагалася фахівець-профорієнтатор Козівського районного центру зайнятості Ірина Слівінська
20.04.2018
У Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для учнівської молоді «Моя майбутня професія», де було за презентовано професію – фотограф. В заході взяли участь учні десятого класу Лановецької ЗОШ №1 ім. Ю. Коваля. На засідання клубу була запрошена приватний підприємець – фотограф Оксана Гоменюк.
20.04.2018
З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді, фахівець Бережанського районного центру зайнятості провела акцію «Випускник» для учнів 10-11 класів Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання на тему «На порозі дорослого життя».
20.04.2018
У Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося виїзне засідання Клубу для учнів. Засідання Клубу «Час Z» було присвячене темі «Алгоритм вибору свого майбутнього». Учасниками були учні 9-го класу вищезазначеної школи. Провідний фахівець з профорієнтації Аліна Грицаєнко запропонувала учням ознайомитись із алгоритмом вибору майбутнього фаху. Алгоритм включає наступні кроки: зупинись та проаналізуй свої вподобання; вибери спеціальність;
20.04.2018
В Заліщицькому районному центрі зайнятості для безробітних громадян відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». Мета даного заходу - ознайомлення з прийомами ділового спілкування, опанування методами самопрезентації; видами та структурою співбесіди з роботодавцем, підготовка до співбесіди, питання, які оговорюються з роботодавцем, відпрацювання методів ділового спілкування. Учасники семінару переглянули відеоролики проходження індивідуальної та групової співбесіди.
20.04.2018