Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час.

На 08.12.2022 роботодавці, які працюють у сфері медицини Тернопільщини, мають більше 60 вакансій. Їм потрібні медсестри (медбрати) та лікарі: загальної практики, офтальмологи, стоматологи, лаборанти, анестезіологи, хірурги, педіатри, інфекціоністи, невропатологи. Також є робота для фельдшерів невідкладних станів, масажистів, медичного директора, ерготерапевтів, рентгенологів.

09.12.2022

Третього грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністю.

У місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини таким особам сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

06.12.2022

З початком повномасштабного вторгнення на територію України багато людей почали робити стратегічні запаси харчових продуктів швидкого приготування та напівфабрикатів. Тернополянин Володимир Кухаренко мав намір розпочати власну справу саме в цьому напрямку, а прочитавши публікацію на ФБ-сторінці Тернопільської обласної служби зайнятості про те, що стартувала програма з надання мікрогрантів на створення та розширення бізнесу, почав рухатися до своєї мрії.

01.12.2022
Сьогодні, 6-го грудня, кожен з нас, вся Україна вітають зі святом головну опору державності – Збройні Сили України! Державна служба зайнятості висловлює безмежну вдячність Вам, синам і донькам України, які зі зброєю в руках стали на захист рідної землі, героїчно виборюючи свободу, життя і мирне небо над нашою Батьківщиною. Благословенні Богом, зігріті нашими серцями, сміливі, вони впевнено крокують до такої омріяної нашої спільної перемоги! Слава ЗСУ! Слава Україні!
06.12.2022
3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.

Державною службою зайнятості приділяється особлива увага до вирішення питань зайнятості та працевлаштування цієї категорії українців.

Так, упродовж січня-жовтня 2022 року послуги служби зайнятості отримали майже 46 тисяч осіб з інвалідністю.

05.12.2022

Державна служба зайнятості оприлюднила статистику щодо ухвалених рішень по Х періоду прийому заяв, який тривав з 31 жовтня по 13 листопада 2022 року.

З переліком заявок-переможців можна ознайомитись тут https://is.gd/rP9kSY

До п’ятірки лідерів з найбільш успішних проєктів увійшли регіони: Київщина, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Вінниччина.

Середній розмір гранту склав 235 тисяч гривень.

01.12.2022