«Через війну з росією багатьом українцям довелось покинути свої домівки і переїхати в більш спокійні регіони. Щоб вони якнайшвидше адаптувались та інтегрувались у життя на новому місці, служба зайнятості Тернопільщини разом із соціальними партнерами надавали і надають їм максимальну допомогу. Цьогоріч через обласну службу зайнятості шукали роботу 908 внутрішньо переміщених осіб, з них 780 отримали статус безробітного. Кожного четвертого переселенця вдалося працевлаштувати; 28 - проходили профнавчання; 33 - брали участь у суспільно корисних роботах в «Армії відновлення».

29.09.2023

На сьогодні 79 учасників бойових дій (УБД) зі статусом безробітного шукають роботу.

Загалом цьогоріч послугами служби зайнятості Тернопільщини скористалися 159 колишніх військових, з них 17 – особи з інвалідністю; 25-ти - вдалося знайти прийнятні місця праці. За направленнями служби зайнятості 4 УБД проходили профнавчання; 2 - мали тимчасову роботу.

27.09.2023

За облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю I та II групи роботодавці можуть отримати компенсацію від Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

22.09.2023

На сьогодні 124 внутрішньо переміщені особи зі статусом безробітного шукають роботу, звернувшись за допомогою у місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості, з них 90% - жінки, 59% - з вищою освітою, третина - у віці 35-44 років. Серед них найбільше мають досвід роботи у сферах торгівлі та послуг, професіоналів.

Загалом цьогоріч через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 908 внутрішньо переміщених осіб, з них 780 отримали статус безробітного.

28.09.2023
Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями. 
27.09.2023