На Тернопільщині діють 54 об’єднані територіальні громади. З кожною із них місцеві підрозділи служби зайнятості області уклали угоди про співпрацю, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.
28.01.2021

27 січня 2021 року директор Монастириської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Надія Андрусів провела робочу зустріч з головою Монастириської міської ради Андрієм Старухом.

27.01.2021
У Шумській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних на тему: «Презентація послуг з професійного навчання, в т.ч. Послуг ЦПТО». Метою семінару – розкриття сутності та переваг професійного навчання, що організовується службою зайнятості для безробітних громадян задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та прискорення працевлаштуванню.
27.01.2021
Надання комплексу соціальних послуг у роботі з трудовим колективом в ситуації запланованого масового вивільнення є однією із послуг служби зайнятості. Так, фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели семінар з вивільнюваними працівниками Підволочиської районної державної адміністрації, Фінансового управління Підволочиської РДА та Служби з гуманітарних питань Підволочиської РДА.
27.01.2021
У Монастириській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведений профконсультаційний захід на тему: «Служба зайнятості особам з особливими потребами» спільно з Джумак Галиною начальником відділу Монастириського бюро правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання безоплатної первинної правової допомоги. Провідний фахівець з профорієнтації райфілії ОЦЗ Уляна Головко ознайомила присутніх з станом ринку праці району, соціальними послугами, що надає служба зайнятості, в тому числі особам з інвалідністю.
27.01.2021
В приміщенні Бучацької РДА відбувся інформаційний семінар для працівників відділів апарату, щодо яких заплановане вивільнення у зв’язку з реорганізацією установи.
27.01.2021