«Психосоматика. Захворювання та їх психосоматичні причини» - такою була тема засідання жіночого клубу «Берегиня», який відбувся у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за допомогою комунікаційного сервісу Zoom. Питання психосоматики розкрила Тетяна Видойник, дипломований психолог, сертифікований спеціаліст з психосоматики та арт-терапії, член Східно-Європейської асоціації арт-терапії, яка розвивається в психології з 2013 року і ставить собі за мету допомагати людям бути щасливими і здоровими.
23.10.2020
Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували проведення інформаційного онлайн-вебінару “Молодь на ринку праці” для студентів 2 курсу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського.
22.10.2020
Саме про дискримінацію по віку і йшла мова на черговому засіданні жіночого клубу "Гармонія", що відбулось у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в режимі онлайн. Тема заходу: “Ейджизм у сучасному світі”. Модератор Клубу, фахівець служби зайнятості - Аліна Грицаєнко розповіла учасникам, що ейджизм - це дискримінація людини на підставі її віку, яка умовно поділяється на два види: побутову та професійну. Це досить поширене явище на пострадянському просторі та має норму цькування. Як часто ви чули на свою адресу наступні вислови?
22.10.2020
Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Саме з метою підвищення рівня обізнаності населення, небайдужості громадськості до цієї проблеми на глобальному рівні у Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня» в режимі онлайн на тему: «Торгівля людьми - сучасний прояв рабства».
23.10.2020
У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» за допомогою комунікаційного сервісу Zoom для безробітних на тему: "Права молоді в трудових правовідносинах", за участю головного державного інспектора Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач.

22.10.2020
35-річна Віта Петрук звернулась в Шумську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Кар’єрний радник райфілії ОЦЗ запропонувала відвідати семінар на тему: ‘Генеруй бізнес ідею, розпочни власний бізнес’, після якого пані Віта вирішила відкрити власний косметологічний кабінет. Вміння красиво поєднувати кольори, вишуканий смак в стилістиці, сучасній косметології та медична освіта стали тим фундаментом, що дали можливість для започаткування власної справи.
21.10.2020