Відбулася виїзна робоча зустріч директора Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Богдана Дубінського разом з фахівцями райфілії у Лапшинському старостинському окрузі Нараївської сільської ради.
13.04.2021
В Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з підвищення цифрової грамотності клієнтів служби зайнятості на тему: «Електронні сервіси служби зайнятості» для безробітних осіб. Метою якого було підвищення конкурентоспроможності та мобільності клієнтів на ринку праці (зокрема в он-лайн просторі).
12.04.2021
В Заліщицькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся вебінар на тему: «Підготовка резюме». «Вміння скласти резюме є однією з важливих вимог роботодавців на сучасному ринку праці. Від того, наскільки якісно складено резюме, залежатиме, запросять Вас на співбесіду чи віднесуть до категорії безперспективних. Саме через резюме, в короткій формі, роботодавцю стає зрозуміло чим Ви відрізняєтеся від інших претендентів. Отож, до написання резюме потрібно ставитися якомога відповідальніше», - наголосила фахівець райфілії ОЦЗ.
12.04.2021

За 3 місяці 2021 року до обласного, Тернопільського міськрайонного та районних філій обласного центру зайнятості надійшло 62 письмових звернення.

13.04.2021
У Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено семінар для осіб віком старше 45 років, які шукають роботу в службі зайнятості. Захід проведено за участю головного спеціаліста відділу «Бережанського бюро правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання БВПД» Марії Павленко.

12.04.2021
Пандемія зробила популярною дистанційну роботу. Та з дому можна не лише працювати, але й розвинути справжній бізнес. Які бізнес-ідеї актуальні зараз. Консалтинговий бізнес Навички та знання у цій сфері можуть стати популярним товарним активом. Наприклад, ви можете використати свій досвід, щоб створити консалтингову компанію просто у себе вдома. Головна роль консультанта полягає в тому, щоб допомогти власникам компаній ефективно розв'язувати наявні проблеми.
12.04.2021