В Україні молодь вимушена буквально боротися за гідну роботу, адже ідеться про працю, яка невисоко оплачується та супроводжується іншими складними умовами. З метою допомоги найбільш вразливій категорії незайнятого населення – молоді, у Зборівському коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя фахівець з профорієнтації Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ольга Грицюк провела для студентів семінар на тему: «Молодь на ринку праці».
13.12.2019
Покращити матеріальне становище осіб з інвалідність, забезпечити стабільність та впевненість у завтрашньому дні, інтегрувати в активне громадське життя, довести, що вони є повноправними громадянами своєї держави - ось основні завдання, які намагаються втілити у життя фахівці Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. В рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у райфілії відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: «Працевлаштування осіб з інвалідністю – ефективна інтеграція у суспільство.
12.12.2019
У рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар із соціальними партнерами району на тему: «Працевлаштування осіб з інвалідністю - ефективна інтеграція у суспільство. Враховуючи можливості, а не обмеження». Директор райфілії Олександра Откидач поінформувала присутніх про стан ринку праці на сьогоднішній день та про послуги, які надаються службою зайнятості даним категоріям осіб.
12.12.2019
Соціальний захист осіб з інвалідністю є складовою діяльності держави щодо забезпечення їх прав і можливостей нарівні з іншими громадянами.
13.12.2019
З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю та в рамках проведення «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю» у Кременецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами та роботодавцями району на тему: «Працевлаштування осіб з інвалідністю – ефективна інтеграція у суспільство. Враховуючи можливості, а не обмеження» за участю фахівця управління соціального захисту населення Кременецької РДА Ольги Росоловської.
12.12.2019
За сприяння служби зайнятості області за 11 місяців 2019 року вдалося працевлаштувати 24261 тисяч осіб, з них 8875 тис. безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримали роботу 289 особи зі статусом безробітного. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 41 безробітному відкрити власний бізнес.
12.12.2019