У програмі "Аргументи" на телеканалі "Тернопіль-1" 10.08.2020 начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Валентина Нікуліна розповіла про карантинний та посткарантинний стан ринку праці, актуальні вакансії, надання обласною службою зайнятості соціальних послуг населенню, можливості реєстрації у службі зайнятості та про відновлення роботи прийому громадян безпосередньо у приміщенні районних філій Тернопільського ОЦЗ та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Детальніше дивіться відео:

11.08.2020
З 12 серпня 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості, Бережанська, Бучацька та Чортківська районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відновлюють роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.
10.08.2020
З 10 серпня 2020 року районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відновлюють роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні. А саме: Борщівська районна філія Тернопільського ОЦЗ Гусятинська районна філія Тернопільського ОЦЗ Заліщицька районна філія Тернопільського ОЦЗ Збаразька  районна філія Тернопільського ОЦЗ Зборівська районна філія Тернопільського ОЦЗ Козівська районна філія Тернопільського ОЦЗ
07.08.2020
12 серпня 2020 року – Міжнародний день молоді. Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям області у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал. Протягом січня-липня 2020 року 12,2 тис. осіб з числа молоді до 35 років шукали роботу через службу зайнятості області. З них, 581 випускник ВНЗ, 110 - професійно-технічних закладів освіти; більше 75% вже мали професійний досвід.
11.08.2020
В приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося онлайн-засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації молоді району за участю соціальних партнерів служби зайнятості.
10.08.2020
Інспектор праці Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач спільно з фахівцями Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості, Кременецької міської ради та Кременецької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області на території м. Кременець провела інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка спрямована на роз’яснення роботодавцям та працівникам переваг офіційного працевлаштування, вимог законодавства з безпеки і гігієни праці та важливості дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі та громадського харчування.
06.08.2020