Роботодавці Тернопільщини мають пів сотні актуальних вакансій слюсарів: 14 вакансій слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів (із середньою заробітною платою у 16,8 тис. грн), 7 - слюсарів з механоскладальних робіт (9,3 тис. грн), 6 - слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування (10,7 тис. грн), 5 - слюсарів-сантехніків (6,9 тис. грн) 5 вакансій слюсарів з ремонту рухомого складу (середня зарплата 8,8 тис. грн) та ін.

Найбільше - 50 тис. грн - щомісяця буде платити роботодавець слюсарю-електрику з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин.

22.03.2023
Оновлена добірка корисних посилань для тих, хто цікавиться мікрогрантами:
21.03.2023
Визначено чергових переможців другого періоду подання заяв , який тривав з 13 по 26 лютого поточного року. З переліком переможців можна ознайомитись  тут.
20.03.2023

Вже понад рік в Україні триває повномасштабна військова агресія, яка щоденно завдає шкоди вітчизняній економіці. Мільйони людей втратили роботу. Значною мірою постраждали великі підприємства, які були змушені або взагалі припинити діяльність, або значно скоротити обсяги виробництва, а відтак – фонд оплати праці та персонал.

22.03.2023

У березні 2023 року в Тернопільській області найбільшою є потреба у професіоналах, кваліфікованих робітниках з інструментом, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

У десятку актуальних вакансій входять: водій, слюсар, продавець, підсобник, бухгалтер, швачка, вчитель, кухар, електромонтер, начальник відділення зв'язку. Постійно є робота для лікарів та медичних працівників.

21.03.2023

З метою співпраці, вироблення спільного бачення підтримки, адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Тернополі відбувся міжнародний форум «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб на Тернопільщині: дієві інструменти та роль Ради ВПО», у якому взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування, місцевих підприємств, представництв міжнародних організацій, благодійних фондів, служби зайнятості та ін.

З вітальним словом до присутніх звернулася Віце прем'єр-міністерка - Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

17.03.2023