В приміщенні Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних та шукачів роботи відбувся міні–ярмарок вакансій, на якому представили вакансії автозаправної станції WOG. Регіональний менеджер Першої національної мережі автозаправних станцій WOG Володимир Потіха детально ознайомив присутніх з умовами і режимом роботи, пакетом соціальних послуг та оплатою праці на автозаправній станції, можливостями навчання та кар’єрного росту.
12.10.2018
В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та проведення протягом 9-16 жовтня кампанії «Права захисника», приуроченої до Дня захисника України, у Гусятинській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар для безробітних. В роботі семінару взяла участь начальник відділу Гусятинського бюро правової допомоги Наталія Янцевич.
11.10.2018
У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбулась нарада керівництва обласного центру зайнятості та його районних філій і базових центрів зайнятості Тернопільщини на тему: «Підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 9 місяців 2018 року та завдання на перспективу».
11.10.2018
Клієнтами служби зайнятості № 1 завжди були і залишаються роботодавці. Їм надається широкий спектр послуг, у тому числі з підбору персоналу.
12.10.2018
Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували проведення професіографічної екскурсії для дев'ятикласників Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича на виробництво Чортківської філії ТзОВ “СЕ Борднетце – Україна”. Фахівець з персоналу Світлана Костецька ознайомила дітей з основними напрямками діяльності, з професійною структурою, режимом роботи та професіями і спеціальностями, які затребувані на цьому заводі.
11.10.2018
Семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці відбувся в Монастириській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за участю начальника відділу Монастириського бюро правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галини Джумак.
11.10.2018