оп
В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для ТзОВ «Максима-В». Участь у заході взяв начальник відділу кадрів Василь Чуйко. ТзОВ «Максима-В» - дилер ліфтового заводу «МогильовЛіфтМаш» з найбільшою у регіоні складською програмою ліфтів та запасних частин. «Колектив з висококваліфікованих працівників готовий якісно і вчасно виконати будь-яке завдання з монтажу, налагодження, ремонту і технічного обслуговування ліфтів, ескалаторів, підйомників», - підкреслив начальник відділу кадрів.  
14.06.2019
Під час літніх канікул фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості проводять різноманітні заходи у пришкільних таборах Тернопільського району та об’єднаних територіальних громад із використанням СОТЗ “Мобільного центру профорієнтації”.
14.06.2019
Фахівці Лановецької районної філіїі Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами організували роботу виїзного дистанційного майданчика з метою надання соціальних послуг жителям села Краснолука, що входить до складу Лановецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).
13.06.2019
В сучасних умовах служба зайнятості перетворюється у соціальну сервісну установу. Тому виникає потреба в удосконаленні механізму надання послуг фахівцями служби зайнятості. З січня поточного року у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості та всіх філіях обласної служби зайнятості Тернопільщини запроваджено функції реєстратора та кар’єрного радника. Проведене відповідне навчання з працівниками. До виконання функцій реєстратора долучились і директори філій Тернопільського обласного центру зайнятості та директор міськрайонного центру зайнятості.
14.06.2019
Розпочалося літо... і для дітей — це час відпочинку від навчання в школі. Але відпочинок повинен бути активним, насиченим та пізнавальним. З метою інформування учнівської молоді щодо важливості правильного вибору майбутньої професії, фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційні заходи для учнів Білобожницької, Колиндянської ЗОШ та Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича, які перебувають у літніх пришкільних мовних таборах.
13.06.2019
В рамках подальшої спільної взаємодії та вдосконалення співпраці, відбулась робоча зустріч директора Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірини Левицької та голови Новосільської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Ілька Стахурського.  «Співпраця з ОТГ є пріоритетом, задля наближення соціальних послуг до клієнтів розробляються спільні заходи. Для нас важливо забезпечити доступність системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громади у сфері соціального захисту»,- резюмувала директор філії Ірина Левицька
13.06.2019