Шукаєте роботу? На інтерактивній карті вакансій Тернопільщини https://bit.ly/3gwHT32 Ви зможете отримати оперативну інформацію про кожну з актуальних вакансій у регіоні: вимоги до кандидата, обов’язки, зарплату, відстань від Вашого дому до майбутнього місця роботи, а також контакти рекрутера, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією.  
20.01.2022
Пропонуємо алгоритм основних кроків роботодавця, який планує звільнення працівників у зв’язку зі скороченням штату: • затвердити новий штатний розпис, до якого не вносяться посади, які скорочуються;
• письмово попередити кожного працівника, посада якого скорочуються, про наступне вивільнення не пізніше ніж за два місяці;
• одночасно з попередженням про вивільнення запропонувати працівнику іншу роботу на тому ж підприємстві;
• повідомити Державну службу зайнятості про масове вивільнення працівників, за формою звітності № 4-ПН;
18.01.2022
Сьогодні підгайчанин Ігор Буцик - один із засновників найпотужнішого в Тернопільській області сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Бджолиний край», який об’єднав 28 пасічників.
17.01.2022

У 2021 році у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано (продовжено термін дії) 51 дозвіл на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Турецької Республіки, Вірменії та Польщі.

В області іноземці працюють у переробній промисловості (31%), сільському господарстві та оптовій (роздрібній) торгівлі (по 20,0%), в торгівлі (18,3%), сфері обслуговування і надання інших послуг (13,6%).

19.01.2022

Зареєстровані безробітні мають право, зокрема, на безоплатні послуги від територіальних органів Державної служби зайнятості (ДСЗ) з пошуку підходящої роботи та сприяння в працевлаштуванні. Про це зазначено в статті 44 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон про зайнятість населення). Що саме розуміється під поняттям «підходящої роботи»? Розкрити його суть дозволяють положення статті 46 Закону про зайнятість населення.

1.  Визначення підходящої роботи закріплене законом

17.01.2022

Про роботу патронатним вихователем говорили у Гусятинській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості під час онлайн-засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему: «Патронат над дитиною – альтернатива дитячому будинку» за участю фахівчині із соціальної роботи «Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Гусятинської ОТГ Алли Галуньки.

Вона розповіла про те, хто такий патронатний вихователь, кроки кандидата до патронату, підготовку вихователів, про процес влаштування дитини в патронатну сім’ю, про виплати та гарантії патронатному вихователю.

14.01.2022