19 квітня було відкрито одразу два офіси платформи для підтримки бізнесу “Зроблено в Україні” – у Кривому Розі (Дніпропетровська область) та Кам'янець-Подільському (Хмельницька область). Загалом на базі служби зайнятості відкрито вже 5 офісів у різних куточках України. У Кривому Розі офіс працюватиме за адресою: вул. Космонавтів, буд. 1. У Кам’янці-Подільському – за адресою: вул. Гунська, буд. 9.
23.04.2024

Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках та медцентрах, особливо у теперішній час.

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи 166 актуальних вакансій медичного напрямку.

Найбільший попит на:

22.04.2024

Цьогоріч (за оперативними даними на 19.04.2024) через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 968 внутрішньо переміщених осіб, з них 717 - отримали статус безробітного.

З початку 2024 року за скеруванням служби зайнятості області:

163 переселенців працевлаштовано, здебільшого в торгівлі, у сфері освіти та у переробній промисловості, з них -

67 - з компенсацією роботодавцям коштів на оплату праці за працевлаштованих ВПО;

46 – працювали в складі «Армії відновлення» (суспільно корисних роботах),

19.04.2024
Як служба зайнятості може допомогти у працевлаштуванні ветерана? Куди має звернутися ветеран для навчання? Де можна отримати консультації та допомогу для отримання грантів? Відповіді на ці та інші питання щодо всіх послуг для ветеранів та ветеранок від Державної служби зайнятості можна буде отримати під час онлайн-заходу, який відбудеться 25 квітня 2024 року, початок 15:00.  На питання будуть відповідати фахівці Державного центру зайнятості.
23.04.2024
Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за сприяння  служби зайнятості. Йдеться про отримання ваучера на навчання –документу, який дає право здобути нову професію або спеціальність чи підвищити свій професійний рівень, щоб бути більш конкурентними на ринку праці. Від початку 2024 року вже 7 тисяч українців скористалися такою можливістю. Що ж таке ваучер?
19.04.2024

На підставі ваучера на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

19.04.2024