З метою забезпечення оперативного інформування населення щодо послуг та можливостей державної служби зайнятості у період дії карантину, Монастириською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості організовуються інформаційні та профорієнтаційні групові послуги засобами дистанційної комунікації.   Оскільки, резюме є найефективнішим засобом самореклами на ринку праці і це необхідний атрибут претендента роботи, для безробітних Монастирищини проведено вебінар на тему: «Підготовка резюме».
28.05.2020
Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.
26.05.2020
Фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели вебінар із 9 безробітними на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем". Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до заповітної роботи є співбесіда. Співбесіда на нову посаду – це, як іспит: навіть якщо ти знаєш предмет на «відмінно", все одно хвилюєшся.
22.05.2020
Започаткування інформаційних вебінарів є безпечною формою інформування клієнтів служби зайнятості з актуальних питань під час карантину. Борщівська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості активно впровадила нову форму роботи та провела вебінари на теми: „Сучасні джерела пошуку роботи”, „Підготовка резюме”. Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали актуальну інформацію щодо умов обслуговування клієнтів центру зайнятості у період карантину та дізналися про стан регіонального і місцевого ринку праці.
26.05.2020
Фахівці активної підтримки безробітних Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Васенко та Надія Заремблюк за допомогою комунікаційного сервісу Zoom провели три онлайн-вебінари на теми: «Сучасні джерела пошуку роботи» та «Складання резюме».
25.05.2020
Співбесіда з роботодавцем – заключний і дуже важливий етап пошуку роботи. Часто успіх залежить від уміння показати себе з кращого боку, справити гарне враження, переконати роботодавця, що Ви - та людина, яка йому потрібна. Іноді люди не вміють або соромляться себе презентувати.
22.05.2020