Знайти роботу по душі непросто, а високооплачувану – ще складніше. Та часто пошуки приводять нас до професій, що користуються найбільшою популярністю.

Які ж вони у Тернополі і скільки готові платити роботодавці? Відповіді на питання в нашому матеріалі.

Ми перевірили, що найчастіше пропонують роботодавці тернополянам на сайтах з пошуку роботи.

Що пропонують?

Так, на сайті work.ua  за останніх три місяці найпопулярнішими професіями стали менеджер з продажу, водій, продавець-консультант. Менеджерам з продажу роботодавці готові платити в середньому 15 000 гривень. А найбільшу середню зарплатню пропонують торговим представникам – 19 000 гривень, за даними про найпопулярніші професії від 23 жовтня 2021 року до 23 січня 2022 року.

ТОП-10 професій за популярністю в Тернополі за даними цього сайту виглядають наступним чином:

В ТОП-5 за даними сайту rabota.ua увійшли три професії, де потрібні навики водіння машиною. Зарплатню роботодавці пропонують в  середньому від 17 500 до 20 000 гривень.

Однак лідер, як і на попередньому сайті – менеджер з продажу. Середня зарплата така ж сама – 15 000 гривень, за даними щодо вакансій від 23 жовтня 2021 року до 23 січня 2022 року.

ТОП-5 професій за популярністю в Тернополі за даними сайту rabota.ua:

На сайті OLX.ua статистики за професіями немає, та є за сферами діяльності. До уваги ми брали тільки роботу у Тернополі. Хоча найчастіше роботодавці шукають людей для роботи закордоном.

На цьому сайті пропонована середня заробітна плата від роботодавців серед найпопулярніших сфер діяльності, становить від 9 500 і до 18 000 гривень.

ТОП-5 сфер діяльності за популярністю в Україні та середня зарплатня від роботодавців у Тернополі за даними сайту OLX.ua:

Повна версія статті https://te.20minut.ua/Groshi/zarplata-do-20-tisyach-griven-top-naypopuly...