Невдовзі перед випускниками шкіл постане важливий вибір – вибір професії. Дехто із випускників уже знає, ким хоче стати. Але є й такі абітурієнти, які ще не визначилися у пошуку спеціальності, яка буде приносити не тільки задоволення, а й високу заробітню плату. Про те, які зараз найбільш актуальні професії та чи змінилися вони у період великої війни – далі.

Вибір професії – один із найважливіших кроків у житті кожної людини. Це питання, до якого потрібно підійти відповідально, адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й затребувану на ринку праці, розповідають в обласному центрі зайнятості.

Перед вибором професії нині стоять випускники шкіл. Дехто із абітурієнтів уже вирішив, ким хоче стати і впевнено крокує до поставленої мети. Однак є ті, які ще в активному пошуку свого трудового шляху. У період повномасштабної війни ринок праці переживає глобальні зміни. До прикладу, цьогоріч , у порівнянні із 2022 роком, кількість вакансій зменшилась на 25%. Наразі більш затребувані професії на Тернопільщині – робітничі.

Служба зайнятості Тернопільщини допомагає молоді у пошуку близького до душі фаху. Якщо абітурієнт ще не визначився із вибором спеціальності, то йому можуть допомогти профорієнтатори та психологи центру зайнятості. Такими послугами цьогоріч вже скористалися 686 старшокласників міста.

Про це у публікації TV-4