ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РМФ" запрошує на роботу  оператора лінії у виробництві харчової продукції (хлібопекарно-макаронне та кондитерське виробництво) в м.Теребовля Тернопільського району.

Заробітна плата: 20 000 грн.

Вимоги до кандидата: професійна (професійно-технічна) освіта за професією «Оператор лінії у виробництві харчової продукції (хлібопекарно-макаронне та кондитерське виробництво)». Знання принципу роботи виробничого обладнання. Відповідальність, уважність.

Завдання та обов’язки: робота оператора лінії при виробництві кукурудзяних паличок, загрузка екструдера кукурудзяним борошном, спостереження за температурою та тиском всередині екструдера.

Детальна інформація: у Теребовлянському управлінні Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості (м. Теребовля, вул. Князя Василька, 112, тел. 0352-40-58-52).

#робота #вакансія #ТОВАРИСТВО_З_ОБМЕЖЕНОЮ_ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ _РМФ #оператор_лінії_у_виробництві_харчової_продукції_хлібопекарно_макаронне_та_кондитерське_вироБНИЦТВО #ОЦЗ #Тернопіль #Теребовля