Тернопільський міськрайонний центр зайнятості повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів підприємництва для надання транспортних послуг при проведенні профорієнтаційних заходів із транспортуванням (за допомогою фаркопа) спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр професійної орієнтації» (включаючи послуги з монтажу/демонтажу даної конструкції)  у травні 2018 році.

Виїзди можуть відбуватись по м. Тернополю та Тернопільському районі. Орієнтовний час виїзду – 3-4 год.

Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з такими документами, серед яких:

  • Копія ліцензії.

  • Копія ліцензійної картки.

  • Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

  • Копія Витягу з Реєстру платників єдиного податку (Свідоцтва платника Єдиного податку).

  • Копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця).

  • Калькуляція собівартості надання транспортних послуг: за 1 км. шляху, за монтаж/демонтаж час очікування (1 год.).

Пропозиції щодо участі у конкурсному відборі приймаються з 09.00 год. 25 квітня 2018 року до 17 год. 15 хв. 10 травня 2018 року за адресою 46010, м. Тернопіль, вул. Текстильна 1б, Будинок праці, 3 поверх, каб. № 307, контактний телефон (0352) 52-51-95, 52-89-30.

Подані пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

- вартість наданих  послуг.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: «На конкурс відбору суб’єктів підприємництва для надання транспортних послуг при проведенні профорієнтаційних заходів із транспортуванням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр професійної орієнтації» (включаючи послуги з монтажу/демонтажу даної конструкції)  у травні 2018 році».

Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.

За результатами розгляду поданих документів конкурсна комісія, протягом  3-х робочих днів з дня розкриття пропозицій, враховуючи відповідність визначеним критеріям прийнятності, приймає рішення про відбір одного чи декількох надавачів послуг за окремими напрямами та/або видами послуг.

Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів підприємництва для надання транспортних послуг при проведенні профорієнтаційних заходів із транспортуванням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр професійної орієнтації» (включаючи послуги з монтажу/демонтажу даної конструкції)  у травні 2018 році відбудеться 11 травня 2018 року о 11.00 год. за адресою: 46010,  м.Тернопіль, вул. Текстильна 1б, Будинок праці, 3 поверх, каб. №304.

У засіданні конкурсної комісії мають право брати участь, без права голосу, представники надавача послуги, що подали пропозиції про участь у конкурсному відборі.