В онлайн-форматі слухачі опановували техніки релаксації, у т.ч. через спеціальні дихальні вправи; ознайомилися з темами про емоційний інтелект, психологію влади та лідерства, самооцінку та підтримку психічного здоров’я, планування та управління часом, розвиток особистості.
Під час навчання фаховий психолог пропрацьовує з ветеранами можливості адаптації до нового середовища, розвиток комунікаційних навичок, вихід з травматичного стресу.
Після завершення підготовки слухачі отримали посвідчення державного зразка.
Зауважимо, що ця можливість реалізується в межах експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. УБД здійснює вибір професії або програми підвищення кваліфікації з переліку, що складається із 95 професій та 335 освітніх програм.
Витрати на навчання УБД, проживання і проїзд до закладу освіти і в зворотному напрямку фінансується за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
До слова, наступна група за освітньою програмою «Психологічна стійкість учасників бойових дій» формується орієнтовно з 13.05.2024. Термін навчання 10 днів, форма - онлайн, в другій половині дня, загальна кількість навчальних годин – 40 годин.
Додаткову інформацію щодо навчання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Тернопільського обласного центру зайнятості - 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.