Якою роботою краще займатися представникам сильної статі? Плин часу вніс свої корективи в престижність чоловічих професій.

Наприклад, у далекому минулому дуже модно вважалося бути алхіміком, вивчати склад і дію різних речовин, займатися окультними науками і пошуком філософського каменю, а також винаходити і виготовляти бойові еліксири для використання їх воїнами в боях. Представники цієї професії користувалися великою повагою в суспільстві. Було також популярно займатися наукою в цілому, мистецтвом, політичною і революційною діяльністю.

Пройшли століття… Політика і посади, пов’язані з управлінням країною, до цих пір викликають у населення ажіотаж, причому, найбільше у чоловічої його половини. Наприклад, у Верховній Раді Україні кількість чоловіків-депутатів становить 92,5%, жінок же – 7,5%. Мистецтво – річ спірна. Чоловіки, також як і представниці слабкої статі, часто стають художниками, музикантами, співаками, письменниками та ін.

Високооплачуваними, а тому престижними, є професії юриста, економіста, адвоката, банкіра, менеджера, лікаря приватної клініки, бухгалтера. Великим попитом серед чоловіків користуються спеціальності, пов’язані з комп’ютерними технологіями.

Особливо популярний “програміст” – професіонал з розробки та впровадження високотехнологічних продуктів у сфері телекомунікації і розробок інноваційних програм, а так само програмного забезпечення для банкоматів, POS-терміналів та інших комплексних сервісних рішень. На даний момент роботи для цих людей – хоч греблю гати. Звичайно, програміст – це тільки загальна назва професії, є безліч спеціалізацій. Наприклад, веб-програміст, програміст 1С, програмісти, що спеціалізуються на різних мовах програмування і т.д.

Ну а працювати шеф-кухарем в одному з шикарних, дорогих ресторанів для чоловіка теж дуже навіть непогано. Вважається, що представник сильної статі вкладає в приготування їжі душу, саме тому всі знамениті кухарі – чоловіки. Кухар – багатогранна професія. Він трохи економіст – адже повинен розбиратися в кошторисі і калькуляціях, трохи художник – потрібно красиво оформляти блюдо, і механік – вміє управляти кухонним обладнанням, він знає кого, чим і коли нагодувати, враховує калорійність продуктів. Чоловіки краще справляються з усіма цими завданнями, і якщо вони вже взялися за приготування їжі, то зроблять це на “відмінно”.

До речі, є думка, що найкращі стилісти – теж чоловіки. Сюди належать і перукарі, візажисти. Також стиліст допомагає клієнтам підібрати одяг для будь-якого випадку або скласти цілий гардероб, враховуючи їх переваги, стиль і спосіб життя. Він допоможе заощадити час: вам залишається тільки повідомити йому, який колір, фасон і розмір необхідний. Чоловік-стиліст набагато чесніше виконує свою роботу, так як жінці морально складно зробити когось гарнішим себе. Ця професія на даний момент дуже престижна, особливо в столицях і великих містах, де вирує життя і де у ділових людей недостатньо часу, щоб займатися своїм образом. Тому багато відомих людей – політики, бізнесмени, зірки естради – вдаються до послуг хороших стилістів.

А ще “самими чоловічими” професіями вважаються: рятувальник МНС, пожежник, військовий, полярник, представник силових структур (спецназ, ОМОН), далекобійник, моряк. Слабкість жіночої статі різного віку – це чоловік у формі, а якщо точніше – військовий. Пані пов’язують цю професію з мужністю, сміливістю, твердістю духу і відповідальністю.

Джерело: «Тут цікаво»