Зібрали вакансії для керівників у торгівлі від роботодавців сфери з усієї України. Усі вони – для тих, хто готовий брати на себе відповідальність, мотивувати команду і досягати успіхів, працюючи на перемогу.

Директор магазину Comfy у Києві

Шукають кандидата, який розуміє, як зібрати команду та керувати нею, має підприємницький хист та хоча у невеликого досвіду роботи на подібній посаді. А ще – знає особливості світу домашніх ґаджетів, розуміє, як пов’язаний між собою поняття асортименту, ціни, формату та обороту, добре володіє термінами «конверсія», «виторг на одиницю сезонності», «рейтинг», «маржа та продуктивність». І отримує задоволення від командних результатів та нових викликів.

 

Директор магазину цифрової техніки MOYO в Тернополі

Ідеальний кандидат на посаду має вищу освіту, досвід роботи з продажу цифрової та комп'ютерної техніки не менше двох років, успішний досвід управління персоналом. Він уміє аналізувати економічні показники магазину, впроваджувати заходи щодо їх покращення.

Відгукнутися

Керівник магазину мережі маркетів «КОЛО» в Києві

Шукають керівника, який буде організувати ефективну та безперебійну роботу магазину, забезпечити виконання планових показників, контролювати виконання стандартів компанії та розвивати персонал.

Відгукнутися  

Керівник магазину мережі Prostor у Львові

Компанія в пошуках лідера, яка вміє досягти поставлених цілей і вести за собою команду. На майбутній посаді ви будете займатися організацією ефективної роботи колективу та магазину, забезпечувати виконання фінансово-економічних планів, навчати персонал та забезпечувати якісне обслуговування покупців.

Директор магазину Off-White у Києві

Шукають фахівця з успішним досвідом роботи керівником у сфері продажу одягу від трьох років. Йому доручати такі обов'язки: забезпечення виконання планових показників, організація бізнес-процесів магазину, контроль стандартів обслуговування та стандартів мерчендайзингу, якісний підбір та адаптація персоналу.

Керівник магазину EVA в Івано-Франківську

Пропонують можливість отримати досвід самостійного управління торгово-організаційними процесами в магазині, різнопланові цікаві завдання, конкурентну зарплату, додаткові бонуси та систему мотивації. Очікують на резюме від кандидатів з досвідом управління персоналом від 10 осіб, бажано, в роздрібних мережах.

Керівник магазину Vodafone у Чернігові

Майбутні обов’язки: формування команди та управління колективом, забезпечення виконання ключових показників ефективності магазину та впровадження заходів для її підвищення, забезпечення загальнокорпоративних стандартів. Зарплата – 22 000 грн.

Керівник супермаркету Varus у Києві

Компанія шукає фахівця з відповідним досвідом не менше 2-х років. Серед інших вимог до кандидата – навички управління персоналом, управління прибутковістю, знання принципів роботи розрахунково-касової зони, принципів проведення інвентаризації, принципів викладення товару.

Керівник магазину Watsons у Кривому Розі

Шукають професіонала, який буде забезпечити безперебійну роботу колективу і магазину та належний рівень обслуговування клієнтів. На майбутнього керівника чекає нестача графіка роботи, прозора системи мотивації, дисконт на продукцію компанії, безкоштовне медичне страхування, можливість навчання та кар'єрно зростати.

Директор роздрібної мережі Flowers . ua у Дніпрі

Професійні вимоги до кандидата – вища економічна/технічна освіта, досвід організації та реорганізації бізнес-процесів, успішний досвід роботи керівником у сфері роздрібного продажу від 5 років, досвід відкриття магазинів з нуля, наявність авто. Буде перевагою досвід роботи топ-менеджером у сфері онлайн-продажів.

Керівник групи магазинів «Молоко від фермера» у Києві

Робота забезпечує управління магазинами (до 10), забезпечення виконання бізнес-процесів за стандартами компанії, управління персоналом, контроль замовлення товарів та наповнення вітрин. Ставши частиною команди, кандидат отримав широкі можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання.

Джерело:https://budni.rabota.ua/ua/resume-job-search/shukayut-lideriv-12-naytsik...