Навіть карантин не став на заваді навчанню, тим самим ускладнивши студентам процес пошуку роботи.

Адже тепер слід знайти не лише вакансію без вимоги про закінчену вищу освіту, але й таку, яка дозволить коригувати графік зайнятості.

Аби полегшити життя, ми проаналізували портал work.ua та підібрали найкращі «студентські роботи».

Рейтинг вакансій такий:

1. Промоутер. Рівень заробітної плати залежить від кількості відпрацьованих годин. Роботодавець шукає кандидатів з чіткою вимовою.

2. Вантажник. Обіцяють платити 4500-8500 гривень щомісяця. Обов’язкових вмінь чи навик не потребується.

3. Afterhours Dispatcher, Logistics Coordinator. Виплати – 13000 на місяць. Майбутній логіст повинен вільно розмовляти англійською.

4. Оператор ПК. Рівень ЗП не вказується. Від кандидата вимагають можливість працювати 6 або 9 годин щодня та вільне знання комп’ютера.

5. Касир, продавець. Зарплата напряму залежить від виробітку. Обов’язкових вимог немає.

6. Оператор чату в весільне агентство. Зарплата – від 7000 до 35000 гривень на місяць. Кандидат повинен володіти англійською мовою та мати змогу працювати з 20:00 до 03:00.

7. Менеджер з працевлаштування в Польщі. Щомісяця обіцяють платити від 8 до 15 тисяч гривень. Вакансія без обов’язкових вимог.

8. Приймальник поштового відділення. Зарплата – 4,5-5 тисяч гривень. Кандидат повинен вільно володіти ПК.

9. Менеджер з обробки зображень. Рівень виплат залежить від кількості ретушованих фото. Головна вимога – знання програм для обробки зображень.

10. Водій таксі з власним авто. Зарплата – 15000. Серед вимог: наявність автівки та водійського посвідчення категорії В.

До слова, для кращого пошуку вакансій на сайті можна скористатися відмітками «Студентам», «Неповна зайнятість», «Дистанційна робота».