У рамках інформаційної кампанії "Робота для ВПО: ти потрібен", фахівці Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували захід для  внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у БФ "Дім милосердя" на тему: «Надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості».

«Головне завдання служби зайнятості сьогодні - допомогти внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в  місцеві громади», - зазначила начальник відділу кар'єрного консультування Тетяна Сусла.

Під час заходу фахівці ознайомили вимушено переміщених осіб з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, активними програмами зайнятості, що реалізовуються в регіоні, можливостями професійного навчання та перенавчання, державними програмами, що спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив та ін.

Психолог Ірина Боднар наголосила, що служба зайнятості може надати підтримку у складанні резюме та навчити технікам пошуку роботи. Служба зайнятості надає широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду.

Учасники заходу мали можливість задавати запитання та отримали на них вичерпні відповіді. Ця зустріч стала важливим кроком у забезпеченні соціальної підтримки та інтеграції ВПО в українському суспільстві.
Нагадаємо, інформаційна кампанія ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій,  триває упродовж вересня - жовтня 2023 року.

Для отримання більш докладної інформації та доступу до цих послуг варто звернутися до Чортківської філії Тернопільського обласного центру  зайнятості за телефоном 0352 40 58 54 або за адресою: м.Чортків, вул.Хічія, 1.

Джерело