Потрохи повертаємося у робочі будні після святкових вихідних. Поки ви відпочивали, ми підготували свіжу добірку вакансій для тих, хто планує змінити роботу в новому році. Якщо ви – амбітний та цілеспрямований, шукаєте роботу, де зможете проявити себе та свої здібності – не зволікайте! Використайте можливість, дізнавайтесь деталі вакансії та відправляйте своє резюме.

3D-візуалізатор (3D Artist) в Integra Games (Київ)

IT-компанії, яка займається розробкою та видавництвом мобільних ігор, потрібен професійний та досвідчений 3D-візуалізатор. Вимоги до майбутніх працівників: професійне володіння 3ds MAX + V-Ray (обов’язково); досвід архітектурного та предметного моделювання; вміння швидко та ефективно працювати з бібліотеками 3D-об’єктів (Evermotion, 3ddd тощо); вміння створювати локації за якістю та стилем; наявність портфоліо.

Умови роботи: зарплата від 1 500 до 1 800$; оплачувані відпускні/лікарняні (24 дні на рік); фінансове та кар’єрне зростання (за заздалегідь узгодженим KPI); затишний офіс з терасою у центрі Києва; потужний комп’ютер із 2-ма моніторами (з можливістю забрати додому); зимові та літні корпоративи для всіх співробітників; щомісячні розважальні заходи в офісі; курси гри на гітарі; китайської мови; колекція артбуків; міні-гойдалка. Варіанти робочого графіка: повний робочий день в офісі/віддалений режим вдома/в офісі.

Регіональний менеджер у DNIPRO-M (Житомир)

Міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту шукає в команду регіонального менеджера. Очікування від кандидатів: успішний досвід роботи керівником групи магазинів; націленість на результат; системність в організації контролю та управлінні процесами; амбітність та активність; лідерська та реформаторська позиція.

Що може запропонувати роботодавець: зарплату – 20 000-50 000 грн; офіційне працевлаштування; гнучкий графік; відрядження коштом компанії; участь у навчальних програмах Business start та «Академії Корпоративної освіти».

Автомаляр у Bulldog-service (Київ)

Компанія, яка займається доглядом за авто (детейлінгом), ремонтом, доставкою авто із США, шукає працівника. Основні вимоги: досвід роботи від 2-х років; якісне проведення робіт з виготовлення та фарбування деталей; знання технології підготовки та фарбування автомобілів.

Що пропонується: зарплата від 45 000 до 60 000 грн; сучасне обладнання; комплект спецодягу; душова кабіна для працівників; роботодавець забезпечує іногородніх житлом.

Головний інженер проєктів у «СТАТУС ГРУПП» (Київ)

Девелоперська компанія шукає головного інженера проєктів у свою команду. Побажання до кандидатів: вища профільна освіта; наявність сертифікату СС3; досвід роботи від 5-ти років на високоповерховому житловому будівництві; вільне володіння українською та російською мовами; стресостійкість; висока працездатність, націленість на результат.

На що може розраховувати майбутній працівник: офіційне працевлаштування, зарплату – 50 000 грн, щорічну оплачувану відпустку; приємний колектив.

HRD (HR BP, HR Generalist) у WEZOM (Херсон)

IT-компанії потрібен сильний гравець. Для роботодавця важливий: досвід на аналогічній посаді від 2-х років; досвід побудови HR у сфері ІТ, інтернет-маркетингу; досягнення в напрямках рекрутингу, адаптації, мотивації.

Анонсується: зарплата: 35 000-60 000 грн; перегляд – раз на рік; оплачувана відпустка 24 дні та лікарняні; оплачуваний вихідний у день народження; вихідні у святкові та державні свята; гнучкий графік роботи: 8:00 (11:00)/17:00 (20:00); комфортний офіс у центрі міста, корпоративи та тімбілдінги; консультації/тренінги з корпоративним психологом; навчання у Wezom академії зі знижкою до 50%.

Директор магазину (Київ)

Магазин жіночого взуття запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 3-х років в управлінні магазинами одягу або взуття; вища освіта; знання касової дисципліни; впевнений користувач 1С.

Анонсується: робочих графік: 5/2 (графік – з 10:00 до 21:00); офіційне працевлаштування; зарплата: ставка 15 000 грн + % (в сумі – до 50 000 грн), своєчасна виплата; знижка співробітникам для створення власного образу.

Директор готелю в «Косино» (с. Косонь, Берегівський р-н, Закарпатська обл.)

Готельно-ресторанний комплекс оголошує конкурс на вакансію та пропонує зарплату в розмірі 50 000 грн. Побажання до кандидатів: вища професійна освіта; досвід роботи в готелях 4* та 5* на посаді керуючого не менше 2-х років; мобільність (можливість до тривалого переїзду); навички управління персоналом від 50 осіб; професіоналізм, відповідальність.

Умови роботи: повна зайнятість; можливість професійного росту; безкоштовне проживання та харчування.

Product manager в Englishdom (Київ)

Онлайн-школа англійської мови шукає фахівця для ефективної роботи над продуктами компанії. Очікування від кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді 3 і більше років; наявність експертизи в аналітиці та UX; досвід постановки завдань та проведення дослідження ринку та CustDev; розуміння основ маркетингу та проєктного менеджменту (буде плюсом).

Пропонується: зарплата – 54 000 грн; віддалена автономна робота; зручний графік роботи: пн-пт, 09:00-18:00; можливість впливати на продукт компанії; професійне зростання та удосконалення своїх хардів; 50% знижки на вивчення англійської мови та професійне навчання; відпустка та лікарняні; дружна команда молодих спеціалістів.

Агроном-аналітик у «Західний Буг» (с. Павлів, Червоноградський р-н, Львівська обл.)

Аграрна компанія запрошує у свою команду. Побажання до кандидатів: вища освіта в галузі агрономії, біології; досвід роботи не менше 5-ти років; знання статистичних методів аналізу великих масивів даних; вільне володіння англійською мовою (обов’язково); вміння користуватись науковими пошуковими інтернет-ресурсами та використовувати в роботі результати досліджень провідних світових наукових організацій; знання комп’ютерних програм для аналізу масивів даних.

Працедавець готовий запропонувати: заробітну плату – 80 400 грн; офіційне працевлаштування; мобільний корпоративний зв’язок; службовий автомобіль; річний бонус за результати роботи.

Стоматолог-ендодонтист у ClanDental, «Майстер Дент» (Дніпро)

Стоматологічній клініці потрібен спеціаліст. Майбутній працівник отримає: зарплату – 40 000-120 000 грн, виплата двічі на місяць; зручний графік, 9:00 до 14:00, з 14:00 до 19:00, неділя – вихідний, субота через 1 – робоча; особистого асистента; обладнаний кабінет усім необхідним; офіційне працевлаштування; тренінги та семінари; премії; корпоративні виїзні заходи.

Керівник управління товарної категорії FMCG (non-food) (Київ)

Компанія – лідер ринку FMCG в напрямку непродовольчих груп товару, шукає в команду спеціаліста. Розглядаються кандидати з досвідом роботи зі схожими завданнями в дистриб’юційних компаніях напрямку FMCG; навичками управління товарною категорією та командою; розвинутими аналітичними здібностями, стратегічним мисленням, успішним досвідом ведення переговорів, організованих, ініціативних; які володіють англійською мовою на рівні Upper-Intermediate.

Гарантується: зарплата – 70 000-80 000 грн (за результатами співбесіди); офіційне працевлаштування та всі соціальні гарантії згідно з законодавством України; потужній ресурс компанії для досягнення комерційних цілей; можливість розвиватися та будувати кар’єру в компанії; гібридний та гнучкий графік роботи (офіс, віддалено, 50/50).

Service engineer (Київ)

Компанія – найбільший постачальник обладнання, запрошує до своєї команди. Шукають кандидатів з вищою технічною освітою (розглядають випускників ВНЗ); гарними навичками спілкування; які володіють англійською – не нижче Intermediate; досвід ремонту обладнання буде перевагою.

Компанія гарантує співробітникам: навчання за кордоном; компенсацію використання особистого авто; зарплату – 50 000 грн; мобільний зв’язок та ноутбук.

Менеджер з продажу у сфері тваринництва (ВРХ) в Iskofita (Вінниця)

Торгово-виробнича компанія, яка працює у сфері тваринництва, шукає ув свою команду амбітних фахівців. Вакансію можуть запропонувати менеджеру, який: більше року пропрацював у сфері тваринництва; вміє, любить і хоче продавати; має свою базу цільових клієнтів; завжди на позитиві; з власним автомобілем (оплачується амортизація).

Майбутнім працівникам пропонується: зарплата – 60 000 грн; індивідуальний план розвитку; безкоштовне навчання на інтерактивній платформі; офіційне працевлаштування; після випробувального терміну розглядається можливість надання службового автомобіля; компенсація відрядження по Україні.

Головний бухгалтер у Parimatch Tech (Київ)

Міжнародна продуктова компанія, яка розробляє та надає технічні та маркетингові рішення для індустрії ігор і розваг, відкриває вакансію. Портрет ідеального кандидата: має профільну вищу освіту; досвід роботи на аналогічній посаді понад 3 роки та переважно у великих компаніях; знає чинне законодавство, стандарти бухгалтерського обліку (ПДВ, загальна система, єдиний податок, еквайринг, РРО, ФОП); впевнений користувач 1С: 8, М.Е.DOK, Word, Excel; порядний, уважний, відповідальний, вміє працювати з великим обсягом інформації.

Що пропонує роботодавець: повну зайнятість; заробітну плату – 50 000-60 000 грн; офіційне оформлення згідно з КЗпП, оплачувану відпустку/лікарняні; корпоративне медичне страхування з першого дня, компенсацію занять спортом; участь у спортивних клубах (біговий, футбольний, хокейний, баскетбольний, волейбольний, плавальний тощо); корпоративну фінансову допомогу у критичних ситуаціях; подарунки на день народження, весілля, народження дитини тощо; компенсацію навчання та відвідування семінарів, конференцій, майстер-класів тощо.

Джерело: https://thepoint.rabota.ua/platyat-vid-20-000-do-120-000-hrn-14-aktualny...