Четверо безробітних, зареєстрованих у Підволочиській райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості, після попереднього навчання за дуальною формою за професією плодоовочівник, отримали постійну роботу в СГ ТОВ "ТЕРРА".

Навчання було організоване райфілією ОЦЗ на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на замовлення згаданого сільськогосподарського товариства.

Наталія Джурило, Степан Палюх, Світлана Манькевич та Сергій Гавришко мали професії, відповідно, кравець, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, технолог, столяр будівельний. У кожного з них були свої обставини, через які вони залишились без роботи і звернулися в місцевий підрозділ служби зайнятості за допомогою у пошуку місця праці. З кожним них працювали кар’єрні радники, які і спрямували на професійне навчання, до того ж подальше працевлаштування було гарантованим.

Під час навчання безробітні здобули знання з агротехніки і технології вирощування овочевих та плодово-ягідних культур у відкритому і закритому ґрунті; навчилися обслуговувати механізовані агрегати під час висівання насіння та садіння розсади, виконувати роботи в захищеному ґрунті з підготовки теплиць та парників до експлуатації; закріпили свої знання із додержання правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. Виробниче навчання та практику слухачі пройшли у с/г товаристві.

Успішне здобуття професії завершилося отриманням безробітними свідоцтв державного зразка, а СГ ТОВ "ТЕРРА" поповнилося кваліфікованими плодоовочівниками.

«Теплиці господарства знаходяться в с. Мислова Волочиської громади Хмельницької області, поля - у с. Качанівка Підволочиської громади Тернопільської області. Роботодавець за власний кошт довозить працівників до місць роботи. Заробітну плату отримуємо понад 7 тис. грн», - діляться враженнями про роботу колишні безробітні.