У сучасному світі кандидатам, які точно знають, чого хочуть, досить легко знайти застосування своїм знанням і досвіду в будь-якій сфері. Проте диплом про яку б освіту ви не тримали в руках, обов’язково знайдеться декілька непересічних вакансій, на яких хотілося б себе спробувати.

Аналітики robota.ua підготували добірку незвичайних пропозицій від різних компаній і вкотре переконалися, що роботодавці запрошують на позиції, про які, можливо, раніше ви не знали, але перелік вимог та обов’язків цілком відповідає вашим знанням, кваліфікації та досвіду. Спробуйте себе в новій професії, переходьте на вакансії та дізнавайтеся подробиці.

Старший бродкаст-дизайнер в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує у команду. Очікування від кандидатів: досвід роботи у дизайн-індустрії від 3-х років (телебачення, продакшн-студія, рекламна агенція, креативне бюро); наявність портфоліо або приклади робіт (обов’язково); знання Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects; володіння одним з 3D-пакетів (Cinema 4D, Maya); розуміння процесів виробництва телевізійної графіки; креативність, вміння самостійно мислити, ініціативність, відповідальність.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: офіційне оформлення; піклування про здоров’я, медичне страхування; оплачувану відпустку (28 к. д.) та лікарняний; необхідну техніку для роботи та мобільний зв’язок; знижки та пільги на заняття у спортклубі, відпочинок на гірськолижному курорті та інші послуги чи товари від партнерів; корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання; сучасний та комфортний офіс в центрі міста (Поділ); кухні та гейм-зони на території офісу.

3D-модельєр у ARTSTEP (Одеса)

Група компаній, яка виробляє, постачає та продає комплектуючі для виробництва взуття, відкриває вакансію. Завдання на посаді: створювати 3D-моделі; моделювати вироби за ескізом; редагувати 2D-креслення; перевіряти відповідність параметрів готового виробу і 3D-моделі.

Гарантується: стабільний графік роботи: пн-пт, 9.00-18.00; вчасна виплата заробітної плати; оплачувана відпустка – 28 к. д.; можливості для навчання та розвитку.

Аналітик вимог у «Регіональна газова компанія» (Київ)

Група компаній, що управляє складними інженерно-технічними системами територіально розподіленої мережі, запрошує в команду. Необхідні навички на позиції: досвід роботи IT-аналітиком від 2-х років; знання інструментів: Sass, Excel, PowerPoint, Google Analytics (бажано – Tableau або інші інструменти BI); досвід написання функціональних і нефункціональних вимог, специфікацій; володіння SQL. Знання технологій UML, HTML, CSS, а також теорії реляційних БД; розуміння API зв’язку з додатками, а також життєвого циклу розробки програмного забезпечення (SDLC), механізмів та основних способів інтеграції між інформаційними системами; знання стандартів розробки програмного забезпечення.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; конкурентна заробітна плата; корпоративні курси англійської мови; тренінги, семінари, майстер-класи, курси коштом компанії; чай, кава; графік роботи: пн-пт з 09.00 до 18.00; сучасний офіс в центрі Києва (є можливість працювати віддалено).

Крюїнг-менеджер, асистент в Azamara Group (Одеса)

Крюїнгова компанія шукає спеціаліста. Вимоги до претендентів: вища освіта; знання англійської мови (розмовної, письмової); бажаний досвід роботи в крюїнгу або в морі; комунікабельність; висока концентрація та працездатність; відповідальність.

Умови роботи: графік: пн-пт, 8:30-17:30, за необхідності – ненормований графік.

Тімлід команди дизайну (Creative Lead) у ROZETKA (Київ)

Інтернет-магазину потрібен фахівець. Портрет ідеального кандидата: наявність лідерських та управлінських навичок; командний гравець з високим рівнем комунікативних та презентаційних навичок; мінімальний рівень Senior Graphic Designer; навички стратегічного планування, здатність до аналізу та систематизації; освіта за фахом Graphic Designer, художня освіта (бажано); досвід організації, планування та контроль робочого часу команди (20+ співробітників); стресостійкість; досвід роботи на схожій позиції не менше 3-х років; досвід роботи з Asana, Jira, Confluence (або схожим task-трекером) і Google Sheets на високому рівні; досвід роботи з web-дизайном; розуміння маркетингової складової креативу та дизайну; професійне використання Photoshop, Illustrator, InDesign, Figma.

Гарантується: гідна та своєчасна виплата зарплати; цікаві завдання; дружний та професійний колектив; зручний графік; безкоштовні курси вивчення англійської мови; зовнішнє навчання коштом компанії; можливість купувати товари інтернет-магазину за спеціальними цінами.

Грейдерист у «Меридіан» (Здолбунів)

Компанія, яка займається будівництвом та ремонтом доріг, відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: досвід роботи на аналогічній посаді; знання будови машин і обладнання; досвід роботи зі складними механізмами; водійські права. Обов’язки: виконання нарядів на будівельних об’єктах; дбайливе ставлення до техніки; виконання правил трудового розпорядку.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; надається житло.

Геолог у камеральний відділ у «Мірничий» (Львів)

Геодезично-землевпорядна група шукає досвідченого фахівця. Очікується, що майбутній колега: має від 5 років стажу у сфері геології; розуміється на різних регіонах України.

Пропонується: вчасна прозора конкурентна заробітна плата, яка базується на рівні компетенції та кількості обов’язків; графік роботи: з 09.00 до 18.00; відкрите до пропозицій керівництво; можливість розвиватися та вчитися (запрошуються профільні спеціалісти для підвищення кваліфікації або особистих компетенцій).

Наглядач у «Маккі-Паккі» (Одеса)

Контактний зоопарк шукає денного наглядача. Вимоги: пунктуальність, порядність, доброзичливість, уважність, акуратність, адекватність, чесність, любов до тварин. Обов’язки: спілкування та зустріч відвідувачів зоопарку; годування тварин відповідно до раціону; проведення екскурсій зоопарком; стежити за тим, щоб відвідувачі дотримувалися правил відвідування зоопарку; допомагати відвідувачам зорієнтуватися в зоопарку; протягом дня спостерігати за станом тварин, стежити за чистотою поїлок тощо.

Умови роботи: 2/2 з 9.20 до 22.00; офіційне працевлаштування; стажування оплачується.

Пастух у МВК «Єкатеринославський» (Дніпро)

Молочно-виробничий комплекс запрошує у команду пастуха. Вимоги: відсутність шкідливих звичок; любов до тварин; проживання на лівому березі Дніпра буде значною перевагою.

Пропонується: стабільна заробітна плата; офіційне оформлення з першого робочого дня; соціальні гарантії відповідно до законодавства.

Репрограф у «ЮПрофіт» (Львів)

Поліграфічна компанія запрошує на роботу інженера додрукарської підготовки/репрографа. Вимоги до кандидатів: досвід роботи спеціалістом з додрукарської підготовки чи репрографом; знання Adobe Illustrator, Photoshop; розуміння особливостей побудови макетів у системі кольорів CMYK; вміння бачити колір і відтворити його на макеті під кольоропрофілем замовника; уважність.

Пропонується: комфортний офіс; соціальні гарантії згідно КЗпП; можливість реалізації потенціалу; цікаві завдання та виклики; кар’єрний ріст; молода та енергійна команда.

Тваринник у VITAGRO (Городок)

Агрохолдинг оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Вимоги: дисциплінованість, відповідальність; вчасно та якісно виконувати завдання; готовність працювати у с. Остапківці (Городоцький р-н). Обов’язки: приготування та роздавання корму згідно раціонів; прибирання приміщень; догляд за тваринами; допомога ветлікарю під час ветеринарних обробок.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування; високий рівень заробітної плати; забезпечує житлом.

Також агрохолдинг шукає Оператора штучного осіменіння тварин у VITAGRO (Хмельницький). Вимоги: вища освіта/середня спеціальна освіта; досвід роботи від 1 року (готові взяти студента); професійні знання з роботи з тваринами; бажання навчатися.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; можливості для професійного та кар’єрного зростання. Локація – с. Доброгорща (Хмельницький р-н).

Спеціаліст з реставрації пір’яних подушок у VIPSON (Хмельницький)

Компанія, яка займається реставрацією подушок, відкриває вакансію. Вимоги: відповідальність, порядність, бажання працювати, організованість, відсутність шкідливих звичок, водійський стаж (категорія «B»).

Умови праці: повне навчання за 1 тиждень; для роботи надається автомобіль з обладнанням та всі необхідні супутні матеріали; виїзд до клієнтів на автомобілі по місту та області; вихідні – 2 дні на тиждень; графік роботи: з 11.00 до 19.00; премії, 13-та зарплата, відпустка; легка робота, гідна зарплата.

Back-менеджер (Шеф-Ранер) у «Бістро Пекаря» (Київ)

Сімейний ресторан італійської кухні преміум-сегменту запрошує до команди. Особисті якості: високий рівень самоорганізації, орієнтація на результат; комунікабельність, готовність працювати в команді; ініціативність, уважність, відповідальність; стресостійкість.

Пропонується: високий дохід, своєчасна виплата; стабільна робота в молодому, дружному колективі; можливість професійного зростання; графік роботи: 5/2, 4/3; розвіз після робочої зміни за адресою проживання.

В’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів у «СЕ Борднетце-Україна» (Хмельницький)

Підприємство – світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів, запрошує на роботу. Вимоги: бажання працювати, відповідальність, уважність, чесність; здатність розрізняти кольори; досвід роботи не потрібний. Обов’язки: виготовлення кабельної в’язки до автомобілів марки Volkswagen.

Умови праці: офіційне працевлаштування та прозора система нарахування заробітної плати; своєчасна виплата зарплати двічі на місяць; безкоштовний проїзд до та з місця роботи; премії за професійні досягнення; виплата 13-ї зарплати; комфортні умови праці; професійний розвиток коштом компанії; харчування, медичне страхування; тімбілдинги, корпоративи; участь у соціальних ініціативах.

Мангальник у GRILL PUB (Львів)

Мережа закладів, особливістю якої є приготування страв на відкритому гриль-барбекю, в пошуку спеціаліста, який обожнює працювати з м’ясом. Очікування від кандидатів: досвід роботи від 1 року; знання ступенів просмажування м’яса; порядність, чесність, любов до чистоти.

Гарантується: ставка + %, виплата тричі на місяць; позмінний графік роботи; офіційне працевлаштування; зручна локація; безкоштовне смачне харчування; молодий колектив.

Покрівельник у «РБС» (Київ)

Будівельному підприємству потрібні покрівельники для виконання комплексу робіт з покрівлі та гідроізоляції. Вимоги: знання видів та технологій покрівельних і гідроізоляційних робіт; досвід виконання покрівельних робіт; наявність напрацьованих бригад буде плюсом; знання правил і норм охорони праці та їх виконання; уміння планувати свою роботу (довгостроково та короткостроково).

Умови праці: гнучкий графік роботи; стабільна та своєчасна оплата праці.

Кромкувальник у Viant (Біла Церква)

Меблева фабрика запрошує в команду фахівця. Побажання до кандидата: досвід роботи кромкувальником від 1 року на меблевому виробництві; вміння читати креслення, карти розкрою; швидка та результативна командна робота; відсутність шкідливих звичок.

Умови роботи: 8-годинний робочий день з пн-пт; офіційне оформлення та оплачувана відпустка; своєчасна зарплата, яка відповідає навичкам; робота в теплому, комфортному цеху.

Кухар на хоспер у «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова» (Київ)

Мережа ресторанів запрошує в команду. Вимоги: досвід роботи від 1 року; готовність працювати з великою кількістю гостей.

Пропонується: формат friendly щодо співробітників та гостей; стабільна, своєчасна виплата зарплати; ставка 800 грн/зміна; графік 3/3, зміна 10.00-23.00; корпоративне харчування; можливість професійного та кар’єрного зростання.

Моушн-дизайнер у StarLightMedia (Київ)

Медіахолдинг шукає фахівця. Розглядаються кандидати, які володіють Adobe After Effects, 3D (Cinema 4D та/або 3ds Max) на професійному рівні; працюють з 3D-анімацією та моделюванням; мають знання основ композитингу, кеінгу, текстурування; вміють вести проєкти у команді та самостійно; мають якісне та цікаве портфоліо.

Пропонується: самореалізація у творчому середовищі; офіційне працевлаштування та соціальні гарантії; конкурентна зарплата та можливості її щорічного зростання; програма підтримки молодих батьків; графік роботи: 10:00-19:00; страхування життя та здоров’я та можливість застрахувати рідних; цілодобова медична координація від компанії; участь у корпоративному фонді взаємодопомоги в екстрених ситуаціях; корпоративна лінія консультування та допомоги в екстрених ситуаціях (виклик поліції, евакуатора, термінове відкриття замків, втрата документів, проблеми під час подорожей за кордоном); знижки у різних сервісних компаніях (курорти, туроператори, салони краси, спортзали, заправки); широкі можливості навчання, особистісного, професійного та кар’єрного розвитку.

Джерело: https://thepoint.rabota.ua/nova-robota-nove-maybutnye-22-nezvychayni-vak...