Окрім робітничих професій, а їх понад 95, які можна здобути в центрах профтехосвіти служби зайнятості - https://is.gd/kmt2T4, є унікальні пропозиції, які точно будуть актуальними на ринку праці під час війни і в післявоєнний період.

Оператор дронів

Професійне навчання відбувається для потреб аграріїв і промисловців. Слухачі опанують як теоретичний матеріал про типи безпілотних літальних апаратів, так і практичні навички роботи з ними.

Де здобути навички керування дронами: Полтавський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Дніпропетровський ЦПТО.

Монтажник віконних та дверних конструкцій Ізолювальник з термоізоляції

Українські будинки мають бути затишними, теплими та ошатними. Уже зараз в деокупованих регіонах є потреба в спеціалістах з монтажу металоконструкцій.

Де здобути часткову кваліфікацію: Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Рівненський ЦПТО.

Школа фермерства

Унікальний проєкт для майбутніх аграріїв. Особливості вирощування овочів на відкритому та закритому ґрунту, вирощування квітів та декоративних рослин, ягід, бджільництво, виноградарство, а також - основи маркетингу, бізнес-планування, оподаткування власної справи та питань регулювання праці в сільському господарстві.

Де здобути навички: Полтавський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Дніпропетровський ЦПТО, Івано-Франківський ЦПТО, Одеський ЦПТО.

ІТ-технології

Офісні технології, розробка вебсайтів, проектування та креслення, комп’ютерна графіка та вебдизайн, тестувальник програмного забезпечення.

Де здобути навички: Рівненський ЦПТО, Дніпропетровський ЦПТО, Одеський ЦПТО.

Якщо ваш бізнес потребує переформатування або ж ви шукаєте спеціалістів вузького профілю, центри професійно-технічної освіти ДСЗУ гарантовано під ваше замовлення організують короткострокове навчання.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646 або у відділ організації профнавчання Тернопільського обласного центру зайнятості за тел. (0352) 43-49-18, 52-55-57.