17 вересня 2019 року розпочали професійне навчання 23 безробітних у Львівському центрі професійно – технічної освіти держаної служби зайнятості за напрямком «безпечні методи та прийоми обслуговування котелень» за сприяння Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

З початку року 92 безробітних вже пройшли стажування на конкретних робочих місцях та працевлаштовані після проходження навчання. Саме тому підвищення кваліфікації спрямоване на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Кращими роботодавцями, які активно співпрацюють з районною філією є ТЗОВ «Гаї-Розтоцькі будівельні матеріали», ПП «Скала» та приватний підприємець Підкуймуха Г.О.

Налагоджена тісна співпраця з Львівським центром професійно-технічної освіти ДСЗ. З початку року 19 безробітних вже підвищували свою кваліфікацію за напрямком «експлуатація новітніх видів автотранспортних засобів та тракторів», у поточному місяці ще будуть підвищувати свою кваліфікацію 8 безробітних за професією машиністи-кочегари котелень. Всього до початку опалювального сезону у Львівському ЦПТО ДСЗ 55 безробітних пройдуть підвищення кваліфікації за напрямком «безпечні методи та прийоми обслуговування котелень».