Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті. Цим правилом скористалися безробітні Раїса Ткач та Галина Федорук, перебуваючи на обліку в Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Після відвідування семінару  “Оволодій новою професією” вирішили здійснити своє бажання і перетворити улюблену справу у професію своєї мрії - працювати кухарями.

За спрямуванням райфілії ОЦЗ жінки навчались за індивідуальною формою. Теоретичні знання отримали у ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”, а практичні - безпосередньо на виробництві: Ткач Рая - у ресторані “Діамант”, а Галина Федорук - у ресторані “Женева”.

Оскільки, у кожного ресторатора свої вимоги до приготування страв, випічки та подачі - саме індивідуальне навчання у даному випадку було найоптимальнішим.

По завершені навчання безробітні успішно здали кваліфікаційний іспит, отримали свідоцтва кухаря ІІІ розряду і були направлені на роботу, адже навчання здійснювалося на замовлення роботодавця.