Від чого залежить успіх кожної людини у житті? Існує багато різних думок та теорій з цього приводу, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане...Це — наполегливість, енергійність, ініціативність.

Молоді чортківчанки Віта Іваськів та Леся Дзюрдзевич сьогодні успішно працюють продавцями-консультантами у Чорткові.

Цьогоріч вони звернулись до Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку місць праці, вже маючи трудовий стаж. За порадами кар’єрних радників охоче брали участь у заходах філії ОЦЗ, які сприяли б їхньому працевлаштуванню, виконували рекомендації фахівців. Зі своєї сторони радники активно вели відповідні перемовини з потенційними роботодавцями.

У результаті - місцевий приватний підприємець М.Б. Кривецька зацікавилася молодими, енергійними дівчатами, відтак, за спрямуванням служби зайнятості, Віта та Леся пройшли стажування за професією продавець-консультант безпосередньо на робочих місцях у магазині “Стокгольм - шопінг без кордонів”. Вони зарекомендували себе як компетентні, працьовиті, привітні працівниці. Отож, з травня цього року успішно працюють.