Для тих, кому набридла звичайна, монотонна, рутинна робота, редакція The Point підготувала 14 вакансій, які допоможуть внести в життя трохи яскравих фарб та зроблять його цікавим. Водночас за свою працю можна отримати гідну зарплату. Це лише деякі з незвичайних вакансій, звісно, на robota.ua їх набагато більше.

Директор пересувного кінотеатру, фуд-корту, івент-організатор у «КіноТабір» (Татарбунари)

Мережа пересувних кінотеатрів пропонує роботу. Шанс її отримати є у спеціалістів, які люблять кіно, святкові заходи, театр; мають організаторські здібності; хочуть заробляти та дарувати людям свято; мають містку автівку або помічника з авто; ФОП ІІІ групи або намір його відкрити; досвід підприємницької діяльності у сфері кафе, фуд-корту чи схожої діяльності (не обов’язково, буде плюсом); досвід ведення заходів та акторські дані (не обов’язково, буде плюсом).

Центральний офіс забезпечить майбутнього працівника: обладнанням; підтримкою в ЗМІ; рекламою; розробленою органічною системою роботи тощо.

Фахівець з розкладу (планування) у «Роза Вітрів» (Київ)

Авіаційна компанія відкриває вакансію. Побажання до кандидатів: вільне володіння українською мовою, англійська мова – Intermediate/Upper-Intermediate; вільне володіння ПК, Microsoft Office; вітається знання програм: Meridian, I-Port, Charter, Leon; вміння працювати в команді та швидко приймати рішення в неординарній ситуації.

Серед обов’язків майбутнього працівника: внесення програми польотів до програм розкладу та контроль її актуальності та коректності; погодження слотів для рейсів авіакомпанії; перевірка відповідності слотів добовій програмі польотів; забезпечення всіх структурних підрозділів авіакомпанії інформацією про розклад руху літаків.

Бджоляр, пасічник, матковод у «Медяник» (Кривий Ріг)

На пасіку потрібен пасічник з досвідом роботи. Обов’язки: догляд за бджолосім’ями: весняний розвиток, формування відводків, заміна маток, відкачування меду, підготовка до зимівлі.

Менеджер з продажу мотоциклів HARLEY-DAVIDSON в «Автотрейдінг АГ» (Київ)

Перший в Україні офіційний дилер мотоциклів Harley-Davidson® Kyiv запрошує на роботу спеціаліста. Очікування від кандидатів: клієнтоорієнтованість та проактивність; досвід роботи в продажах автомобілів, мотоциклів; планування, прогнозування продажів; вміння працювати з 1С та CRM; знання пакету програм Microsoft Office; готовність до відряджень; знання англійської мови на рівні не нижче Аdvanced (обов’язково); наявність водійського посвідчення (бажано – категорія «А»).

Пропонується: співпраця зі світовим брендом; цікаві та амбітні завдання; перспектива кар’єрного росту в компанії; менеджмент, який вітає та підтримує прагнення до розвитку та застосування нового ефективного досвіду; корпоративно-соціальний пакет; навчання; офіційне оформлення; графік роботи: 5/2, з 10:00 до 19:00.

Хроматографіст у «Ветсинтез» (Харків)

Ветеринарна компанія запрошує на роботу відповідального співробітника. Розглядаються кандидати з вищою освітою (хімія, фармація, клінічна фармація, технології фармпрепаратів, мікробіологія, біотехнологія, хімічна технологія, фармакологія); зі знанням технології виробництва лікарських засобів (бажано); які вміють працювати на лабораторному устаткуванні (спектрофотометрія, ІФА тощо); мають знання та вміють проводити дослідження методом ВЖЕХ (обов’язково); мають навички роботи з ПК: MS Office, EDMS Documentum, OpenLab, ChemStation; володіють фармакопеями (ДФУ, Європейська фармакопея, USP-NF, Британська фармакопея тощо).

Роботодавець пропонує: допомогу та підтримку в період адаптації; офіційне працевлаштування з першого дня, відпустку, лікарняні; графік роботи: пн-пт: 8.30-17.00, субота, неділя, державні свята – вихідні; своєчасну виплату заробітної плати.

Джедай продажів у СHOICE Recruitment Solutions & Consulting (Київ)

Компанія – провідний провайдер послуг аутсорсингу та управління персоналом, запрошує до співпраці. На позицію розглядаються кандидати з позитивним досвідом ведення переговорів; самостійні; самоорганізовані та самодисципліновані; з грамотним письмовим та усним мовленням.

Майбутнім працівникам гарантується, зокрема: навчання, гідна оплата праці.

Кіномеханік (оператор демонстрації кіно) у «Савона» (Маріуполь)

Кінотеатр запрошує на роботу. Побажання до кандидатів: відповідальність, посидючість та комунікабельність; досвід роботи кіномеханіком; здатність швидко вчитися та дізнаватися нове; вміти легко знаходити спільну мову з людьми.

Працедавець готовий запропонувати: офіційне працевлаштування; гнучкий графік позмінної роботи: 2/2; розвіз додому на таксі; можливість професійного розвитку та кар’єрного зростання, навчання коштом компанії; службові квитки у кіно.

Завідувач пральні у Hyatt Regency Kyiv (Київ)

Готель відкриває вакансію. Очікування від претендентів: досвід роботи в пральні у готелях або хімчистках від 3-х років; хороші організаторські здібності, управлінські та комунікативні навички; базові знання та навички роботи на комп’ютері.

Що пропонує роботодавець: офіційне оформлення; оплачувану відпустку та лікарняні; безкоштовне харчування та уніформу; змінний графік роботи, 5/2, 40 годин на тиждень; медичне страхування; доброзичливий та дружний колектив.

Вишивальниця-прикрашальниця весільних суконь в Ivory (Чернівці)

Бренд весільних суконь та аксесуарів шукає спеціалістів. Вимоги до майбутніх працівників: знання основ декорування суконь; вміння швидко навчатися нового.

Умови праці: зарплата – 10 000-16 000 грн (залежить від виробітку); робота в стабільній компанії; обладнане робоче місце в чистому та світлому приміщенні; сучасне устаткування; комфортна кухня; роботодавець проводить навчання в компанії (якщо немає досвіду); графік роботи: пн-пт, з 9:00 до 18:00, субота, неділя та церковні свята – вихідні.

Актор озвучування у MEGOGO (Київ)

Провайдер розваг в пошуку актора озвучування на проєктну роботу. Тривалість – 6-12 місяців. Розглядаються кандидати, які вільно володіють російською та українською мовами; мають грамотну вимову, хорошу дикцію; у яких відсутні дефекти мовлення; мають досвід роботи в озвучуванні; вокальні дані та музикальний слух, вміють правильно інтонувати. Буде перевагою: наявність власної звукозаписної апаратури (аудіокарта, мікрофон, поп-фільтр, звукоізоляція); базове знання програм із роботи зі звуком (Vegas, Audition).

Анонсується: робота в стабільній компанії; цікаві завдання; корпоративи; відносини, побудовані на довірі; багато можливостей для розвитку; безкоштовні уроки англійської мови; повна/неповна зайнятість (4 год/день, пн-пт); свіжі фрукти, корпоративний бариста в офісі; можливість пограти у футбол або настільний теніс; є перспектива стати спортивним коментатором.

Міксеровий у «Метінвест» (Маріуполь)

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній оголошує конкурс на посаду. Очікування від претендентів: професійно-технічна освіта; досвід роботи не потрібний.

Новий працівник отримає: офіційне працевлаштування, своєчасні виплати, повністю «білу» та конкурентну зарплату; медичне страхування, додаткові вихідні та дні відпустки, дитячі та сімейні путівки на бази відпочинку, компенсацію витрат на проїзд, пільгові заняття спортом, поповнення мобільного телефону; корпоративні заходи та програми; чіткі кар’єрні маршрути, корпоративні програми навчання, можливість розвиватися за фахом за підтримки досвідчених професіоналів, а також за допомогою сучасних електронних курсів, тренажерів та симуляторів.

Ковшовий

Також компанії потрібен ковшовий, який, зокрема, буде проводити підключення та відключення електродвигунів кантувального механізму шлаковозу до електромережі; проводити включення світлової та звукової сигналізації під час зливу шлаку; здійснювати перевірку обладнання за умов експлуатації; проводити зачистку залізничних колій після зливу шлаку.

Бортпровідник на вертоліт Мі-8 /17 в «Українські вертольоти» (Київ)

Провідна авіакомпанія оголошує конкурс на вакансію. Від кандидатів очікується, зокрема: вища освіта (бажано – авіаційна); наявність свідоцтва бортпровідника на будь-якому типі ПС; обов’язкове володіння англійською мовою на впевненому рівні (IELTS 5.5 та вище); вміння плавати.

Анонсується: цікава та динамічна робота у місіях ООН в інших країнах (Судан, Конго, Джибуті тощо); офіційне працевлаштування; конкурентний рівень зарплати; підготовка/перепідготовка на базі Вертолітного тренувального центру; забезпечення уніформою; вдосконалення англійської мови на базі авіакомпанії; можливість кар’єрного росту.

Викладач вокалу в онлайн-школі у Fasol.app (Київ)

EdTech-компанія, яка навчає людей різного віку та розвиває lifelong learning, пропонує приєднатися до команди професіоналів. Навчання проходить віч-на-віч (викладач-учень) за допомогою відеозв’язку. Професійні вимоги: володіння комунікативною методикою викладання; професійне знання дисципліни; досвід роботи з дітьми/дорослими; бажаний досвід викладання онлайн; якщо немає досвіду викладання, потрібне бажання вчитися та професійно розвиватися. Технічні вимоги: можливість працювати з ноутбуком/комп’ютером; бажано мати електронне фортепіано, синтезатор чи midi-клавіатуру; наявність гарнітури з мікрофоном та HD веб-камери; стабільне дротове інтернет-з’єднання зі швидкістю завантаження та віддачі не менше 15 Мбіт/сек.

Умови: віддалена робота; гнучкий графік; цікавий міжнародний проєкт; повна чи часткова зайнятість; регулярні виплати; методичне забезпечення; участь у цікавих авторських проєктах на власному YouTube каналі, а також в Instagram та TikTok.

Джерело:https://thepoint.rabota.ua/hromatohrafist-dzheday-prodazhiv-kinomehanik-...