Безоплатний онлайн курс для самоосвіти: «Знайомство з ІТ-професіями» створений для новачків.

Цей курс для тебе, якщо ти потребуєш або просто хочеш почати кар’єру в ІТ, але ще не знаєш, у якому напрямку рухатися. Збережи свій час і обери майбутню професію свідомо!

Познайомся з п’ятьма основними ІТ-професіями та відчуй, яка підходить саме тобі. Теорія та практика з Project Management, UI/UX дизайну, QA Manual і  Front-End та Python розробки допоможуть зрозуміти, який напрямок тобі до вподоби. Ти отримаєш вільний доступ до матеріалів курсу, сформуєш уявлення про кожну з ІТ-професій і зможеш зважено обрати напрямок нової кар’єри. Навчайся у зручний для тебе час та абсолютно безплатно з єдиною метою — визначитися, яку професію вивчати поглиблено далі.

Як проходить курс

  • Ти сам обираєш час та темп навчання, адже це самоосвітній курс без вчителя. Потрібен лише доступ до інтернету та ноутбук чи ПК.
  • На тебе чекає п’ять модулів на кожну з IT-професій: Project Management, UI/UX дизайн, QA Manual, Front-End та Python розробка.
  • Кожен модуль містить 4 уроки. Урок складається з відео та статей для вивчення теорії та практичного завдання з прикладом його правильного виконання.

Важливо! Домашні завдання — це насамперед приклад активностей, які передбачає професія. Ми не перевіряємо їх, тому сфокусуйся на своїх відчуттях, а не на правильності виконання.

  • Ти можеш ставити запитання та ділитися досвідом з іншими у студентському чаті в Telegram.
  • На курсі є координатор, який допоможе зорієнтуватися у навчанні.

Курс — україномовний, але додаткові матеріали, статті та корисні посилання — англійською. Мінімальна вимога — English A2 — Pre-Intermediate+

Ми вже маємо успішний досвід подібного курсу на міжнародному ринку, тому ми адаптували його до українських реалій.  Як знайомство з найзатребуванішими ІТ-професіями допомогло нашим студентам знайти свій шлях, читай тут.