У Збаразькій районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему: «Через неформальне навчання до реалізації мрії». Участь у заході взяла Оксана Бондаренко, яка із задоволенням поділилася своїми враженнями про навчання за направленням служби зайнятості і скористалася шансом здійснити свою давню мрію і стати професійним кухарем.

Перебуваючи на обліку в службі зайнятості Оксана дізналася від фахівця з професійного навчання про один з видів професійної перепідготовки, а саме неформальне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти. Пройшовши анкету самооцінювання безробітна вирішила, що готова здавати екзамен для підтвердження кваліфікації по професії «кухар».

Зміна професії та сили затрачені на екзамен виявилися немарними. На сьогоднішній день жінка працевлаштована у Вишнівецькому селищному комунальному дитсадочку “Малятко”.

Отож, «Вчитися ніколи не пізно, і потрібно постійно працювати над собою», - підвела підсумки Оксана Бондаренко.

Захід пройшов у дружній атмосфері, а найважливіше те, що кожен слухач дізнався про різноманітність послуг служби зайнятості.