У серпні кількість вакансій на ринку праці в Україні збільшилась. Багато підприємців відкривають новий бізнес, деякі роботодавці повертають людей до штатів та набирають нових співробітників. За місяць в Україні зареєструвалося понад 22 000 ФОП та понад 3 000 компаній.

Як інформує "biz.today.ua", найбільше вакансій з'явилося у таких сферах, як торгівля, громадське харчування, бухгалтерія, продаж, сфера обслуговування.

Лідерами за кількістю вакансій у сфері громадського харчування є Волинська (88%), Тернопільська (85%) та Черкаська (83%) області. Чимало закладів відновили свою роботу, проте відкрилися далеко не всі.

За даними Work.ua, кількість вакансій у серпні збільшилась на 20%. Менеджерів з продажу, кухарів, продавців, бухгалтерів та водіїв найбільше шукають у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Івано-Франківській областях.

Щодо зарплат, то найвищі оклади другий місяць поспіль пропонують медіабайєрам (59 500 грн) та тимлідам (53 750 грн), а також телеведучим та операційним менеджерам (40 000 грн).
У середньому в Україні на одне робоче місце претендує 13 осіб. Чисельність претендентів розподілена нерівномірно по вакансіях та регіонах, проте середнє значення по країні саме таке. Попит на офісних співробітників зараз менший, ніж до війни, але все частіше з'являються вакансії в переробній промисловості, торгівлі, а також багато де потрібні різнороби.