Більшість українських компаній одержує менші прибутки, ніж до повномасштабного вторгнення російських окупантів. Однак деякі роботодавці все ж таки планують збільшити зарплати своїм співробітникам на 8-30%. Стало відомо, хто може розраховувати на підвищення прибутку вже в лютому.

Як інформує "biz.today.ua", мінімальна зарплата в Україні становить 6700 грн і залишиться без змін протягом усього 2023 року.

У Мінекономіки передбачили підвищення середньої зарплати до 18 261 грн. Зростання заробітних плат насамперед очікується у приватному секторі економіки.

Профільний портал Rabota.ua повідомив, що 60% роботодавців мають намір підвищити зарплати своїм співробітникам.

Але більшість – лише на 5-10%. Тільки 3,7% загальної кількості роботодавців готові підняти гонорар персоналу більш ніж на 20%.

Максимальні підвищення зарплат очікуються у підприємств торгівлі та компаній, які проводять імпортні операції.

Мінімальні – у підприємств добувної промисловості та маленьких організаціях, які займаються експортом.

Як повідомили на сайті Work.ua, середня зарплата, яку пропонують українцям, у січні збільшилась на 334 грн. – до 14 924 грн.

Зарплати зростатимуть швидше у приватному секторі. Зокрема, йдеться про критичні для економіки галузі. У державному секторі підвищення йтиме повільніше – залежно від можливостей держбюджету.

Зарплати українців зростуть у лютому: названо галузі економіки

Нагадаємо, що зарплати військовослужбовців у 2023 році залишаться без змін. По 30 тисяч гривень продовжать отримувати ті, хто служить не в зоні активних бойових дій.

По 100 тисяч гривень на місяць зароблятимуть захисники, які виконують завдання на передовій. Для українських воїнів також передбачені забавки та додаткова грошова допомога.

Джерело: https://www.0352.ua/news/3537065/15-000-grn-zarplati-na-misac-zavilasa-robota-ukrainciv-terminovo-klicut-pracuvati-nazvano-umovi