У Чортківському районному центрі зайнятості відбулась чергова робоча зустріч директора районного центру зайнятості Надії Шкабар
та військового комісара Чортківського об'єднаного міського військового комісаріату Леоніда Підручного, під час якої було обговорено результати співпраці щодо інформування безробітних громадян про можливості проходження військової служби за контрактом.
Директор РЦЗ поінформувала про те, що цьогоріч 755 осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості (з них, 53 учасники АТО), поінформовано про вакансії служби за контрактом; проведено 16 семінарів з безробітними за участю представника військомату, в яких взяли участь 202 осіб (з них, 35 учасників АТО), на яких надано інформацію щодо соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективи кар'єрного зростання та переваги військової служби за контрактом.
Лише з 11.03.2016 року 524-м безробітним чоловікам, у тому числі й учасникам АТО, віком від 18 до 60 років, видані індивідуальні рекомендації відвідати військомат для можливого проходження військової служби за контрактом. У результаті - 4 безробітних чортківчан було
знято з обліку в зв'язку із заключенням контракту (з них, 1 учасник АТО).
Військовий комісар Чортківського об'єднаного міського військового комісаріату також зустрівся з безробітними та їх з можливостями та перевагами військової служби за контрактом, роздав відповідні інформаційні буклети.