14.06.2021 | 13:38

У Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості в онлайн-офлайн режимі для безробітних відбулася презентація роботодавця ТзОВ «Електроконтакт Україна». Підприємство знаходиться у м.Золочеві і займається виробництвом кабельних мереж для автомобільної промисловості.

Керівник відділу персоналу ТзОВ «Електроконтакт Україна» Роман Куйбіда в онлайн режимі провів презентацію підприємства, розповів учасникам про виробництво, умови праці та її оплати, вимоги до кандидатів, соціальний пакет для працівників.

«Монтер кабельного виробництва - це основна професія виробництва, із якої починає 70% працівників усього підприємства. Кабельні мережі - це продукт ручної роботи, тому працівник повинен розуміти всі тонкощі та функціональні особливості кожної деталі. Цьому працівників навчають безпосередньо на підприємстві, незалежно від освіти чи попереднього досвіду роботи», - зазначив Роман Куйбіда.

ТзОВ «Електроконтакт Україна» пропонує: конкурентну зарплату та премії; офіційне працевлаштування; доїзд до місця роботи й додому; безкоштовне медичне страхування;

комплексні обіди; перспективу розвитку.

Присутні отримали контактний телефон 0800301002 (номер безкоштовний для всіх операторів), за яким можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.