20.09.2019 | 12:47

Завершився І Міжрайонний Кар’єрний форум «Профорієнтація-2019» у м. Кременець, організований Кременецькою районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ та 4-ма районними філіями ОЦЗ (Збаразькою, Лановецькою, Підволочиською та Шумською), соціальними партнерами на ринку праці: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Молодь Кременеччини», приватними підприємцями та роботодавцями.

Цікавими були локації зі Збаразького району.

Захоплення і жвавий інтерес у присутніх викликав показовий виступ курсантів ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» під керівництвом капітана Романа Мельника. Курсанти продемонстрували майстер-класи з військово-патріотичного вишколу та виконання нормативу зі збирання-розбирання автомата, виставку зброї, а також, виставку з встановлення альтернативних джерел живлення.

 

Привертала увагу відвідувачів оригінальністю та різноманітністю яскрава виставка кондитерських виробів ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей».

Кожен бажаючий міг взяти участь у майстер-класі з приготування шоколадних прикрас для десертів, який провели майстер виробничого навчання Інна Тітар та учениця ліцею Вероніка Ящук.

 

Незважаючи на холодну погоду, на свято завітали учні і вчителі Колодненської та Доброводівської ЗОШ. Учасники дійства отримали унікальний шанс побувати військовим, кухарем-кондитером, пожежником, лікарем, ковалем, поліцейським, будівельником, бджолярем.

Керівництво Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості висловлює щиру подяку директорам навчальних закладів ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Вадиму Ластовицькому та ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей» Едуарду Сидору за активну участь в І Міжрайонному Кар’єрному форумі «Профорієнтація-2019» та вагомий внесок у популяризацію профорієнтації серед населення.