10.08.2016 | 08:29

Фахівці Лановецького райцентру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «Птахомплекс «Губин» ТМ «Пан Курчак». Роботодавець пропонував учасникам заходу робочі місця вагарів, філетувальників, оброблювачів птиці, підсобних робітників, вантажників.

Слід зазначити, що підприємство забезпечує житлом осіб з інших міст, надає спеціальний одяг та гарячі комплексні обіди зі знижкою 50 % від їх вартості.

Начальник відділу управління персоналом товариства Оксана Пироганич розповіла про новий потужний цех забою птиці, який знаходиться у місті Нововолинськ Волинської області, зазначивши, що процес переробки максимально автоматизований. Нині птахокомплекс збільшує обсяги виробництва, так як продукцію експортує на ринки Європи та в арабські

країни.

Пані Оксана зазначила, що товариство пропонує на вибір п’яти- або шестиденний тиждень, вахтовий метод чи за договором цивільного характеру.

З претендентами на роботу були проведені індивідуальні співбесіди. Усім учасникам міні-ярмарку вакансій роздано довідкові матеріали, контактні телефони, переліки необхідних для працевлаштування документів.

Такий же захід відбувся і в Збаразькому райцентрі зайнятості. Його відвідали чотирнадцять безробітних району.