25.11.2021 | 13:30

У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». Участь у семінарі взяв фахівець Збаразького бюро правової допомоги Анатолій Козак.

Під час даного заходу присутні ознайомились із поняттям домашнього насильства, його видами та відповідальністю за його вчинення.

«Так відповідно до ст. 1 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь», - зауважив Анатолій Козак.

Безробітних поінформували про те, що отримати правову допомогу можна звернувшись до Збаразького бюро правової допомоги, тел.. (03550) 2-20-42; правоохоронних органів (поліція), тел..102, або зателефонувати на «Гарячі» лінії для постраждалих від домашнього насильства: Урядовий контактний центр – 1547; Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства 116123 або 0800500335.