12.06.2019 | 16:01

Тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому навчальному закладі. Участь в тренінгу особистісного зростання дозволяє впорядковувати і розширювати ставлення до світу, до себе і собі подібних - створювати нову зону найближчого розвитку.

Фахівці Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості на базі Заліщицької школи ім. О. Маковея провели тренінги з учнями 8-10 класів на тему: «Тренінг особистісного руху. Від впевненості до гармонії».

На захід було запрошено тренера Яну Шкуратову та представників центру освітніх психологічних інтерактивних технологій при Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка Ірину Берегу та Вікторію Неверенко.

Школярам розповіли про сприяння розвитку особистісного руху, сформування прагнення до саморозвитку, самовдосконалення, створення власної формули успіху.

З учнями провели різноманітні ігри, де вони вчились виділяти свої позитивні сторони і говорити про них. У тренінгах взяли участь 30 учнів.