12.05.2023 | 13:52

За 4 місяці 2023 року в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися більше 6,7 тис. осіб, з них 5,6 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці. На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 2 безробітних.

За сприяння служби зайнятості 1556 краян працевлаштовані. 44 роботодавці отримали компенсації за працевлаштування 62 безробітних переселенців.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 140 осіб, після їх завершення 23 – працевлаштовані на постійні місця праці. 70 безробітних працювали на суспільно корисних роботах у складі «Армії відновлення». Профнавчанням та підвищенням кваліфікації було охоплено 232 безробітних. 29 жителів області отримали безкоштовні ваучери на оплату професійного навчання; 5 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар.

На 1 травня 2023 р. 2,1 тис. безробітних продовжують пошук роботи за допомогою служби зайнятості Тернопільщини. Із них 75% - жінки, кожен п’ятий – молодь віком до 35 років, більше половини – жителі сільської місцевості, третина - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 8,3% - переселенці.

Більшість безробітних - сфери торгівлі та послуг (482), представники найпростіших професій (318), професіонали (252),. Найменше безробітних серед кваліфікованих робітників сільського господарства (64) та осіб без професії (8).

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs  

Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості