18.03.2016 | 12:46

Із метою запобігання негативних наслідків у трудовому колективі, знятті соціальної напруги, роз’ясненні працівникам правових питань у приміщенні управління Пенсійного фонду в Кременецькому районі фахівці місцевого центру зайнятості провели семінар для вивільнюваних працівників «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, у тому числі, інвалідів».

Присутні ознайомились зі станом ринку праці, актуальними вакансіями, гарантіями держави вивільнюваним працівникам,

послугами служби зайнятості.

Директор РЦЗ Олег Ілинич також ознайомив присутніх з порядком реєстрації та переліком документів, потрібних для надання статусу безробітного, розмірами допомоги по безробіттю, можливостями пройти професійну підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, в тому числі у навчальних закладах державної служби зайнятості, а також з наданням ваучера.

Він також зупинився на питаннях психологічної адаптації працівників до можливого вивільнення, реальних кроків на ринку праці щодо зайнятості.

Начальник управління Пенсійного фонду в Кременецькому районі Олександр Маринюк запевнив колектив, що керівництво фонду докладе максимум зусиль для мінімізації кількості вивільнюваних.

На численні запитанні працівників були надані кваліфіковані відповіді.