14.09.2023 | 11:50
Ця тема буде головною під час проведення 17-го інформаційно-діалогового майданчика “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення», який  відбудеться 14 вересня о 16:00.

Учасники заходу дізнаються про урядову програму єРобота, в рамках якої  учасники та учасниці бойових дій, члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт чи розвиток власної справи.

Програма діє з 10 квітня цього року та передбачає надання грантів на суми:

  • до 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;

  • до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: не більше 70% надає держава, 30% — власні кошти підприємця;

  • до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП. Головна умова — створити від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два — для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Тут так само кошти надаються на умовах співфінансування - 70% на 30%.

Від старту програми переможцями стали 88 ветеранів або членів родин учасників бойових дій. Вони отримають 32 млн гривень на розвиток свого бізнесу. Про результати програми більш детально розповість заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна. Детальніше про ухвалені рішення за цією програмою можна прочитати тут. Дзінатися про те, де та як можна отримати безкоштовну допомогу та консультації за даною програмою ветеранам та другому з подружжя можна прочитати у нашій статті

Покрокові інструкції щодо успішної подачі заявок для участі в програмі надасть директорка Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

Зареєструватись на захід можна тут. Після реєстрації учасники отримають посилання для включення. 

Захід відбудеться за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України" та Reform Support Team Mineconomy.