13.02.2020 | 16:23

Відбулася виїзна робоча зустріч у Нараївській сільській раді об’єднаної територіальної  громади за участю фахівців та директора Бережанської районної філії ОЦЗ Богдана Дубінського. Працівників громади, жителів села та роботодавців ОТГ ознайомлено з  послугами служби зайнятості, а саме: допомога у працевлаштуванні, питання створення нових робочих місць, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, підвищення кваліфікації мешканців громади та інше.

Під час зустрічі присутні обговорили питання співпраці у напрямку проведення профорієнтаційних заходів для різних категорій громадян, надання інформаційної, консультаційної та правової допомоги з питань зайнятості населення, організація заходів, спрямованих на підвищення мотивації до праці та попередження безробіття серед жителів громади, прийняття участі в організації спільних заходів.

Крім того, фахівець з профорієтації відділу активної підтримки безробітних Бережанської районної філії ОЦЗ Надія Заремблюк провела виїзний профорієнтаційний захід для молоді в Нараївській ЗОШ  I-III ступенів.

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен.

Не менш важливим питанням є інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі фаху.