08.11.2018 | 12:16

В Україні створена система пробації, як важливий елемент у вирішенні проблемних питань та повернення до законослухняного життя у суспільстві осіб, які вчинили правопорушення. Працевлаштування даної категорії громадян є важливим аспектом у роботі із ними.

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний захід на території Тернопільського міськрайонного відділу з питань пробації. В ході заходу відбулась робоча зустріч директора Тернопільського МРЦЗ  Анатолія Куриляка з начальником ТМРВ з питань пробації  Оксаною Королішин.

«Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати. Проте активність самої особи – головне у процесі працевлаштування», - зазначив Анатолій Куриляк.

Фахівці центру зайнятості ознайомили шукачів роботи із законодавчими документами, якими в своїй роботі керується служба зайнятості, порядком реєстрації та ведення обліку громадян, які звернулись за допомогою у пошуку роботи, надали консультації щодо можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації, участі у ярмарках та презентаціях роботодавців тощо.

Даний захід відвідало 7 осіб, зацікавлених у пошуках роботи. Шукачі роботи отримали роздаткові матеріали із зазначенням контактів служби зайнятості, електронної адреси, переліком необхідних документів для реєстрації в службі зайнятості.