оп
20.03.2019 | 16:54

Фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів Підволочиської гімназії імені Івана Франка у Підволочиське відділення ГУНП в Тернопільській області, де школярі мали можливість ознайомитись із професією поліцейський.

Провідний фахівець з профорієнтації райфілії Лілія Головко поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її актуальність на ринку праці.

Начальник сектору кадрового забезпечення Підволочиського ГУНП в Тернопільській області підполковник поліції Петро Гонтковський ознайомив учасників заходу з напрямками роботи відділення поліції, докладно розповів про можливості працевлаштування у ряди Національної поліції, про вимоги до професії, особливості та характер служби, перспективи кар’єрного зростання та соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах.

Інспектор ювенальної превенції, лейтенант поліції Володимир Пекальський продемонстрував присутнім спеціальні засоби та вогнепальну зброю, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярі охоче приміряли бронежилет та каску. Андрій Богач старший інспектор криміналіст, майор поліції розповідав про специфіку роботи криміналіста та продемонстрував учням як саме знімаються відпечатки пальців.

Учні  були в захваті і приємно вражені гостинністю правоохоронців.