18.03.2020 | 09:05

Тернопільська обласна служба зайнятості повідомляє, що у зв'язку з введенням карантину на території всієї держави служба переходить у дистанційний режим роботи. Працює  ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ обласної служби зайнятості:
(0352) 23-51-95 – для населення,
(0352) 23-49-82 – для роботодавців
Можна звернутися на електронну пошту: ocz_tr@dсz.gov.ua
Контакти міськрайонного та районних центрів зайнятості, філій обласного центру зайнятості
https://ter.dcz.gov.ua/…/kontakty-miskrayonnogo-ta-rayonnyh…
Отримати відповіді на запитання щодо роботи в умовах карантину та оперативну інформацію Ви можите на Фейсбук-сторінці і Вебсайті Тернопільської обласної служби зайнятості.

Якщо Ви вже зареєстрований як безробітний:

  • кар’єрний радник з Вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих Вами контактів при реєстрації. Якщо Ваші контакти змінилися або Ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з Вашим кар’єрним радником або через гарячу лінію обласного центру зайнятості

  • на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту). Саме таким чином Ви можете отримувати консультації та відповіді на Ваші запитання

  • відвідування центру зайнятості, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату, про яку Вас поінформує кар’єрний радник (телефоном чи через електронну пошту).

Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з Вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування центру зайнятості:

!! у разі, якщо відвідування було призначене до 12.03.2020, тобто до запровадження карантину, на березень 2020, але Ви повідомили кар’єрного радника про неможливість відвідування центру зайнятості/ філії через побоювання за своє здоров’я чи через погане самопочуття, за таке невідвідування до Вас не будуть застосовуватися штрафні санкції, так само як Ви не будете зняті з обліку.

Якщо Ви маєте намір щодо реєстрації як безробітного в службі зайнятості це можна зробити:

надіславши документи до відповідного центру зайнятості (!!скани документів) за електронною адресою (Офіційний сайт Тернопільського обласного центру зайнятості/Контакти/Контактні телефони)

або поклавши копії документів в скриньку для прийому кореспонденції. Опрацювання Ваших документів, що надійшли через електронну пошту чи скриньку для кореспонденції відбуватимуться об 11:00 та о 15:00 год.

Після реєстрації документів фахівець центру зайнятості/філії в цей же день зв’яжеться з Вами для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Звертаємо увагу, що Вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими Ви перебуваєте на постійному зв’язку.

Для взяття на облік у центрі зайнятості особи, які шукають роботу відповідно до пункту 4 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 року № 792 (далі Порядок):

1) пред’являють:

- громадяни України — паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, визнані в Україні біженцями або особами, які потребують  додаткового захисту, яким надано в Україні притулок чи  тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію, — посвідку на постійне проживання або посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

2) інформують про освіту, досвід роботи, зайнятість або перебування у трудових відносинах.

За необхідності відвідування місцевого підрозділу служби зайнятості обов'язково бути в МАСЦІ, бажано мати рукавички та свою ручку!
Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та близьких!