оп
06.03.2019 | 16:02

 У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: «Шлях до успіху – власна справа».

 Заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразької районної філії Тернопільського ОЦЗ Оксана Радібова, говорила про послуги служби зайнятості, та спільні дії щодо зайнятості громадян.

У заході взяли участь начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразької районної філії Тернопільського ОЦЗ Наталія Заремба, головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач та роботодавці.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Заремба поінформувала про шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, та працевлаштування соціально незахищених категорій громадян на ринку праці, організацію роботи Збаразької районної філії ОЦЗ щодо прийому заяв від громадян та надання спеціалістами органів державної влади консультацій з питань започаткування та провадження власної справи.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Любов Пугач поінформувала про порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю №295 від 26.04.2017р. та відповідальність за порушення законодавства.

Учасники говорили про шляхи налагодження співпраці зі сторонами соціального партнерства щодо розвитку малого підприємництва та сприянні безробітним у відкритті власної справи.