08.12.2020 | 17:25

«Стоп насильство: як діяти у разі домашнього насилля та де можна отримати допомогу». Такою була тема засідання клубу для безробітних «Перлина», що діє у Заліщицькій райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості, приуроченого акції «16 днів проти насильства». Захід відбувся в приміщенні філії із дотриманням дистанції та із засобами індивідуального захисту.

Заступник начальника бюро надання безоплатної правової допомоги Таїсія Рубаняк зупинилась на питаннях домашнього насильства; правовому захисті жертв такого насильства; як необхідно діяти і де можна отримати допомогу у разі подібної ситуації.

«Якщо Ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, звертайтеся до поліції. Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя! За статистикою, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть в результаті домашнього насильства. За оцінками експертів менше 23% постраждалих звертаються по допомогу. Постраждалим від домашнього насильства гарантується правовий захист. Правові послуги призначеного адвоката (юриста) оплачує держава», – повідомила Таїсія Рубаняк учасницям засідання.