оп
11.01.2019 | 16:01

Фахівці Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели семінар для безробітних на тему: « Підвищення обізнаності населення щодо безпечної міграції та працевлаштування».

«Проблема нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми Україні постала давно. Щороку тисячі українців у пошуках кращої долі, залишаючи свої сім’ї, виїжджають працювати за кордон. Дуже часто вони навіть не усвідомлюють, на який ризик себе наражають, стають жертвами торгівців людьми. Саме з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо ризиків, на які наражається людина при виїзді за кордон, захисту прав громадян у сфері зайнятості та праці, протидії торгівлі людьми,- поінформувала учасників заходу завідувач сектору активної підтримки безробітних Людмила Андрусик .

Фахівець розповіла про ризики, які на них чекають у випадку нелегального працевлаштування, навела приклади про жертви трудової експлуатації. Також звернула увагу на те, куди можна звернутися за допомогою, якщо громадянин України потрапляє у скрутну ситуацію за кордоном.