оп
15.03.2019 | 15:30

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами відбувся дистанційний майданчик на території Більче–Золотецької об’єднаної територіальної громади .

В заході приймали участь заступник директора Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олена Тарабан, начальник відділу активної підтримки безробітних Любов Гарбар, начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Тетяна Кучіра, сільський голова Більче–Золотецької сільської ради Галина Огородник, директори навчальних закладів, представники підприємств та жителі ОТГ.

Під час зустрічі розглядалися проблеми громади та шляхи їх вирішення, обговорювали питання організації громадських робіт у 2019 році. Заступник директора Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олена Тарабан поінформувала про нові інструменти та підходи в роботі служби зайнятості. А саме, про нову форму підбору кадрів роботодавцям на засадах рекрутингу, запровадження з січня 2019 року інституту кар’єрного радника, про  активну профорієнтаційну роботу серед безробітних та шукачів роботи, школярів та студентської молоді на основі сучасних інформаційних технологій, про можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості та інше. Також було зазначено, що серед пріоритетів служби зайнятості на 2019 рік є запровадження нових та розвиток існуючих сервісів надання послуг, поглиблення співпраці з органами місцевої влади та соціальними партнерами, передусім роботодавцями, легалізація робочих місць та заробітної плати, підвищення результативності реалізації активних програм сприяння зайнятості. Крім того, присутніх ознайомлено з можливістю тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці держави Ізраїль.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Любов Гарбар розповіла про можливість присвоєння робітничої кваліфікації шляхом підтвердження результатів неформального навчання та умови отримання ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Заступник начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Тетяна Кучіра ознайомила учасників заходу з можливістю отримання консультації із правових питань, а також доступ до інших видів правової допомоги.