28.07.2016 | 08:21

Гусятинська районна державна адміністрація повідомила місцевий райцентр зайнятості про масове вивільнення працівників у зв’язку із ліквідацією окремих структурних підрозділів, зокрема, юридичних одиниць і утворення секторів РДА.

Отож, працівники РЦЗ провели семінар для вивільнюваних у приміщенні райдержадміністрації.

Захід відкрила керівник апарату РДА Ольга Семеняк, яка розповіла про впорядкування структури адміністрації відповідно до вимог чинного

законодавства.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями райцентру зайнятості Олексанадра Чухрій поінформувала про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, про гарантії для вивільнюваних працівників, їхні права, про відповідні пільги та компенсації, а також про порядок реєстрації громадян у службі зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості РЦЗ Ганна Саска ознайомила присутніх зі станом місцевого ринку праці, переліком актуальних вакансій. Вона зробила наголос і на можливостях служби зайнятості щодо професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних.

А завідувач сектором кадрової роботи райдержадміністрації Лариса Перейма запевнила учасників семінару, що на сьогодні керівництвом РДА вживаються усі необхідні заходи, аби ті працівники, які підлягають вивільненню, були забезпечені місцями праці.